Kako do dobre cure

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kako provalite da je cura sponzorusa ili da ne zeli raditi nista po kuci i da gleda da je vi izdrzavate?

Da li bi mogli ozeniti takvu curu jer ste se zaljubili, ili bi ipak cekali onu pravu koja ce vas ceniti?
 
..kako mozesh da se zaljubish u nekog ko te ne ceni?

pa ša ti znaš kad si zaljubljen, ne sumnjaš u dobre namere druge strane i može čovek da se zezne... a šo bi sponzorstvo bilo nešto loše. čovek vidi ša mu odgovara, a šta ne, i onda se lepo napravi jedan ugovor....dokopaću se repa, ti samo budi lepa i slično, ša ko ima da ponudi i šta ceni kod drugog, pa se tu nađe neka ravnoteža i verujem da tu lepo mogu da žive...
 
Па и цениће те , ако припадаш новој олигархији и возиш "Лексус", "Линколн" , "Мерцедес" ...

Вероватно да постоје места где се налазе те праве спонзоруше и приватизатори "демократске епохе"
 
A kako se postaje to...? Ja se poslednjih dana bavim mislju da promenim opredeljenje i postanem IT...ali kako da budem sigurna da ce me iskusno musko oko uociti, a :butkice:...?
I cekaj, ko ce me dotirati da bih to postala...mislim, moram da kupim nove krpice, sminkice, carapice, cipelice, tasnice i onda samo da krenem to da udvostrucavam, utrostrucavam...:manikir:

Dakle, pitanje je...gde naci ktitora ako kreces od nule...? Kako, zasto, koliko...:dontunderstand:

Dosadni ste vise...:besna:
 
Kako provalite da je cura sponzorusa ili da ne zeli raditi nista po kuci i da gleda da je vi izdrzavate?

Da li bi mogli ozeniti takvu curu jer ste se zaljubili, ili bi ipak cekali onu pravu koja ce vas ceniti?

Nemaš šta da provaljuješ.Ona svakako neće biti sponzoruša sve dok ne provali da imaš pare.

Tako sam ja testirao svoju lepšu polovinu.U početku sam krio sve vredno što imam,pa i mobilni telefon.Posle kad vidiš da te voli i da je pre ne interesuju,možeš da radiš šta hoćeš ;)
 
A kako se postaje to...? Ja se poslednjih dana bavim mislju da promenim opredeljenje i postanem IT...ali kako da budem sigurna da ce me iskusno musko oko uociti, a :butkice:...?
I cekaj, ko ce me dotirati da bih to postala...mislim, moram da kupim nove krpice, sminkice, carapice, cipelice, tasnice i onda samo da krenem to da udvostrucavam, utrostrucavam...:manikir:

Dakle, pitanje je...gde naci ktitora ako kreces od nule...? Kako, zasto, koliko...:dontunderstand:

Dosadni ste vise...:besna:


O jeb.oga ti to je bar lako digneš kredit neki investicioni ,ili razvojni :mrgreen:
 
do dobre devojke je potrebno vremena (ili ako odmah naletis) i mnogo startovanja raznih devojaka , sto vecina ljudi ne radi. I razno raznih igrica sa njenim mozgom, jer ako zelis dobru devojku treba da ste tu podjednako inteligentni , ali ti za zrno inteligentniji.
 
bla,bla,bla.....
muskarci kao ne vole kesh?! ma dajte.... :roll:

jedina razlika izmedju "dobrih" i "losih" cura je u tome sto bi se ove dobre pre potrudile da same svoj kesh zarade,a ne da ga od nekog izvlace. isto vazi i za muskarce....

i po meni.... sponzorstvo je za ljude koji su intiligentni,ali lenji. zasto bi rintao dan i noc,ako mozes od nekog da izvuces i to bez mnogo truda. jos ako su ti "gruntovno intiligentni" zapravo priglupi to ti dodje kao uzimanje lizalice od deteta.... glupavo bi bilo to ne iskoristiti....

mis'im da se razumemo... ja nisam sponzorusa,jer mi savest to ne bi oprostila,ali mogu da shvatim one koji to mogu da budu.... ako neko dozvoli sebi da bude ovca za sisanje,neka se posle toga ne zali! :rtfm:
 
bla,bla,bla.....
muskarci kao ne vole kesh?! ma dajte.... :roll:

jedina razlika izmedju "dobrih" i "losih" cura je u tome sto bi se ove dobre pre potrudile da same svoj kesh zarade,a ne da ga od nekog izvlace. isto vazi i za muskarce....

i po meni.... sponzorstvo je za ljude koji su intiligentni,ali lenji. zasto bi rintao dan i noc,ako mozes od nekog da izvuces i to bez mnogo truda. jos ako su ti "gruntovno intiligentni" zapravo priglupi to ti dodje kao uzimanje lizalice od deteta.... glupavo bi bilo to ne iskoristiti....

mis'im da se razumemo... ja nisam sponzorusa,jer mi savest to ne bi oprostila,ali mogu da shvatim one koji to mogu da budu.... ako neko dozvoli sebi da bude ovca za sisanje,neka se posle toga ne zali! :rtfm:

mislim da je ovo realno viđenje kako stvari stoje po pitanju sponzorstva....ali se ne slažem da se tu radi uvek o iskorišćavanju. niko nije toliko blesav da sponzoriše za dž, pa ja to više gledam kao ugovor...
 

Back
Top