Obrezivanje?

Moj decko je obrezan. Sta mislite o tome? Da li ste uradili? Kada? Kako je izgledalo? Sta se promenilo u vasem zivotu? Zasto ste to uradili?
Za dame: Kakav vam se vise svidja? Da li biste rekli decku da se obreze?
Zar ti nisi nevina....

koji sad decko ?
onaj ozenjeni ili onaj kojem nisi dala ?

Ma vidis da ni sama ne zzna...Folira se...Ovamo nevina a ovamo videla je pola kurceva od svojih bivsih sadasnjih i buducih:D
 
Zar ti nisi nevina....

Jesam, dok se ne udam ( i ti...to...dobro znas, Koco!)


Ma vidis da ni sama ne zzna...Folira se...Ovamo nevina a ovamo videla je pola kurceva od svojih bivsih sadasnjih i buducih:D

Prvo i prvo, ja vrlo dobro pamtim svoje momke. Ne foliram se, a ja nisam licemerka, da okolo pricam kako imam seks i kako sam naivna i nisam nevina, a jesam. Ne volim ni da izmisljam price i zelim da se moji partneri u porpunosti osecaju otvoreni sa mnom, ali i ja sa njima. Oni nisu stidljivi, pa im ne zameram, a oni meni ne zameraju (manje - vise) sto sam ja jako stidljiva.
 
Moj decko je obrezan. Sta mislite o tome? Da li ste uradili? Kada? Kako je izgledalo? Sta se promenilo u vasem zivotu? Zasto ste to uradili?
Za dame: Kakav vam se vise svidja? Da li biste rekli decku da se obreze?

Activist.jpg


Sad može da se slika - ostao je bez uživanja pa te zato i napustio.
Najverovatnije će postati gay jer je ulaz u dupe uži nego u pichku, što odgovara neosetljivom i suvom glaviću.
Mi to u Srbiji ne radimo, kako kod vas sa poreklom?
Jel da da je kod vas homoseksualizam ko - dobar dan?

p.s.
Kako se menja oblik i boja slova u svim komentarima ikad napisanim?
 



[youtube]iHe901zTc[/youtube]

Mama, mama, mamice, zašto nema kožice?
Nisam mogo krišom poigrat se s pišom
jer je mama sekla a nije mi rekla
da je sve zbog pice ostadoh bez žice

Kažu higijena do zaraženih žena
Sida, sifilis i triša a isečena piša
da bog da doca krepo sad mi nije lepo
moja piša kriva da pichka uživa

Rekla šanse nema a postoji krema
Pa se sve razvuče pa nam bolje tuče
Razmislite malo šta nam je Bog dao
Lepo spakovao, kreten isekao.

Čika Banjski Zmaj
 
Poslednja izmena:
To se radilo o jednom decku sa kojim sam bila pre ove poslednje trojice, tako da sada ne brinem brigu, ali sam imala ranije nekoliko momaka koji su obrezani, a i dosta mojih skolskih drugara je obrezano, jer su Jevreji.
 
Ne znam , nisam gledao;)
Prvo brijanje, dezinfekcija, anestezija(oko 10 uboda od korena do glavica, tu sam vec poceo da se derem), obrezivanje, ushivanje(12 kopchi). Ovoj torturi su prisustvovale polaznice medicinskog fakulteta, od kojih me je jedna drzala za ruku i teshila:rumenko:
Ovo je medicinski zahvat i razlikuje se od islamskog suneta, ali je ishod isti:D

Ti ko da su ti radili na železničkoj stanici - nek gleda ko hoće.
Kao pacijent imaš pravo na intimu, nek vežbaju na nekom drugom.
Znaš koja bi ti žena dala da je držiš za ruku kao asistent dok joj ginekolog rovari po organu?
Vole one da gledaju taj prizor, čist sado-mazo...

E taj osećaj krivice kod muškarca da nešto ne može dovede do ove morbidne situacije.
Pa žene ne kreću kod ginekologa dok se ne nagutaju sedativima a ti raširio jaja pa ko oće.

E doktorska etiko...

I ostaje jedno pitanje na koje niko od urologa ne odgovara - koliko fimoza je potrebno hirurškim putem regulisati i da li se može ostaviti frenulum sem što im je najlakše da ga fikare usled neiskustva.

Koliko ti meseci trebalo do prvog odnosa bez bolova?
Bolje da si pitao stručnijeg kako se to rešava.
 
hepi hanuka!
kad' su me rezali bolelo je puno, puno puno
ali je med.sestra ljubila da prođe :)

Aham onu lokvu krvi ljubila, i pod anestezijom i psihičkim šokom će baš da oseti lepotu poljupca...
reklama ti je OFF...

Kod nas ne regulišu fimozu kao na zapadu
Nije da ne znaju - nego ih mrzi.
Bolje ploa sata da se iživljava na tudjem medjunožju (ima tu nekog zadovoljstva) nego par nedelja bez urlanja, fino kulturno... nežno... pa neka je i gay ali prija... mmmmm...
 
Poslednja izmena:
Ako je taj deo nebitan zašto 10 anestezija zbog tog nebitnog dela?
Parče kožice zar ne? Svuda je ima po celom penisu, zar ne?
Ali nekako baš zbog vrha mora 10 anestezija...

Ok, ako ste doneli odluku za vaše telo - pozdravljam i ne mogu da se mešam.
Ali, ako je neko nekom nametnuo onda je pitanje da li mu seče delove tela sa odobrenjem?

Možda roditelji brinu previše - zbog kožice niko nije umro, bez kožice jeste mnogo beba dečka i po bolnicama i još više van bolnica,
Samo se o tome ćuti - bitno je umilostiviti primitvne običaje pećinskog doba kada nisu postojala pomagala i masti.

Pošto se to u pojedinim ionako problematičnim državama podrazumevano radi par dana nakon rodjenja dečaka ne mogu da kažu da je dete mrtvo rodjeno jer je tata častio bananama po komšiluku ali im kažu nestalo kiseonika u inkubatoru. VIŠA SILA...
 
Poslednja izmena:
a nisam obrezan samo se sprdam...
a mogu da prevučem :)

Mrš bre... ja reko da pomognem ko muškarac muškarcu a on meni evo vidi prevuko ga ja...
Da ne treba da ga i podufatim?

a glupe kvočke vole da gledaju jel neko pati i kad će da urla pa ga za ruku drže...
on se sprda...

Pa vidiš da ih tok zanima...
tok je i skoro najmanje bitan iako je u BDSM fazonu - problem su meseci koji dolaze i svi mogući funkcionalni probemi od mokrenja do erekcije a o bolovima da ne govorimo.
Kad sve to prodje imate neosetljiv organ jer nema nervnih završetaka a i glavić postane tup jer više nije podmazivan od organa koji ste isekli.
I trajno psihičko nezadovoljstvo što je to moralo da se radi bez obzira na funkciju.
 
Poslednja izmena:
Par kolega, jako stručnih za ovu oblast, ne mogu da se više loguju na jevrejsku Krstaricu, ali nismo vam mi sekli...
Pa ako se ne ljutie na vašeg rabina ili hodžu nemojte ni na mene - ja po biologiji.
A što je najlepše ne morate da me častite ko njih! :D

Dr. Banjski_Švaler
 

Back
Top