Pauza

Poruka
16.002
Trenutno sam u romanticnoj vezi sa jednim malo starijim gospodinom. On je pravi djentlmen. IZvodi me na popularna mesta, kupuje mi poklone, elegantan je u ophodjenju sa mnom, a posebno kada me predstavlja svojim drugarima. Bas mi je lepo sa njim. Izgleda da ce se i razvesti od mene, posto je njegova zena saznala da smo zajedno, a i on je odbijao da vodi ljubav sa njom. Prfe njega sam bila sa jednim super tipom, koji se razvodi, a imao je groznu zenu.
Od svoje 11 godine se redovno zaljubljujem, odnosno od tada imam veze. Najveca pauza izmedju dva raskida mi je bila dva dana, jer sam polagala prijemni u srednjoj skoli, pa su se zalomili jedan za drugim ispiti. Ali sam odmah posle nasla decka. Kolika je vasa pauza izmedju veza? Koliko niste imali seksualne odnose najvise. Ja, evo, vec dvadestak godina nemam seksualne odnose. A vi?
 
Trenutno sam u romanticnoj vezi sa jednim malo starijim gospodinom. On je pravi djentlmen. IZvodi me na popularna mesta, kupuje mi poklone, elegantan je u ophodjenju sa mnom, a posebno kada me predstavlja svojim drugarima. Bas mi je lepo sa njim. Izgleda da ce se i razvesti od mene, posto je njegova zena saznala da smo zajedno, a i on je odbijao da vodi ljubav sa njom. Prfe njega sam bila sa jednim super tipom, koji se razvodi, a imao je groznu zenu.
Od svoje 11 godine se redovno zaljubljujem, odnosno od tada imam veze. Najveca pauza izmedju dva raskida mi je bila dva dana, jer sam polagala prijemni u srednjoj skoli, pa su se zalomili jedan za drugim ispiti. Ali sam odmah posle nasla decka. Kolika je vasa pauza izmedju veza? Koliko niste imali seksualne odnose najvise. Ja, evo, vec dvadestak godina nemam seksualne odnose. A vi?

Slaba si ti pevaljka kad se ne kreses!:lol::lol:
 
Najduzi period bez veze...oko godinu dana...
Najduži period bez s.e.k.s.a ...nedovoljno dug očigledno jer nisam zapamtila...ali sigurno par meseci cca. 4-5
 
Trenutno sam u romanticnoj vezi sa jednim malo starijim gospodinom. On je pravi djentlmen. IZvodi me na popularna mesta, kupuje mi poklone, elegantan je u ophodjenju sa mnom, a posebno kada me predstavlja svojim drugarima. Bas mi je lepo sa njim. Izgleda da ce se i razvesti od mene, posto je njegova zena saznala da smo zajedno, a i on je odbijao da vodi ljubav sa njom. Prfe njega sam bila sa jednim super tipom, koji se razvodi, a imao je groznu zenu.
Od svoje 11 godine se redovno zaljubljujem, odnosno od tada imam veze. Najveca pauza izmedju dva raskida mi je bila dva dana, jer sam polagala prijemni u srednjoj skoli, pa su se zalomili jedan za drugim ispiti. Ali sam odmah posle nasla decka. Kolika je vasa pauza izmedju veza? Koliko niste imali seksualne odnose najvise. Ja, evo, vec dvadestak godina nemam seksualne odnose. A vi?

Ti ako si moderna pevačica ja sam moderna igračica! :think: A možda si moj klon? :sad2:
 
nevina pevacica stariji partneri svi ozenjeni ne se seksaju
vise sa zene a stobom se samo ljupcaju
xmas_laugh.gif
 
jednom davno pauza je bila nekih 9 meseci...dobro je se secam....i opet cu tako ako raskinem sa sadasnjim....volim te pauze izmedju veza.....ociste dushu i telo.....:)
 
ne razumem
kako će se razvesti od TEBE?

Bas mi je lepo sa njim. Izgleda da ce se i razvesti od mene

E to bi baš trebalo razjasniti... :) Ma ni sama ne zna šta piše... Ali ja to stvarno ne kontam, pročitala sam par njenih postova (slučajno, ne uhodim je), i sve mi to deluje nekako nerealno... A šta onda ta gospoda rade sa njom...?! :think: :dontunderstand:
 
pomiluje je po kosici i kupi joj auto...:per:

Misliš? :) pa onda ona baš uživa... :) Mnogo je to meni sve čudno, mnogo!!! Mada, nikad nisam zalazila u svet starije gospode sa dečicom i ženom, pa nzm kako sve to funkcioniše... Mada ja sam mislila da sponzoruše rade nešto drugo, a ne samo da šetaju i drže se za ručicu sa čikama... Baš sam neobaveštena :rumenko: :hahaha:
 
E to bi baš trebalo razjasniti... :) Ma ni sama ne zna šta piše... Ali ja to stvarno ne kontam, pročitala sam par njenih postova (slučajno, ne uhodim je), i sve mi to deluje nekako nerealno... A šta onda ta gospoda rade sa njom...?! :think: :dontunderstand:

Ma, sta ti ima djelovati nerealno, majke ti? To poruke salje musko, a alter ego mu je glup do zla boga! U svim postovima uvijek jedno te isto- nevina pevaljka i njeni matori svaleri, celavi, s brkovima, vile, kucne pomocnice, ljetovanja, tezge...:roll:
Toliko je smorio sa pricom da cim vidim poruku sa boldovanim slovima, znam da je pevaljka u pitanju, tako da je samo preskocim!:lol::lol:
 

Back
Top