“Punto“ krenuo!

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
eko-punto.jpg


Na liftu „Zastavine“ montažne trake u ponedeljak se našlo 35 kompletnih automobila „punto 188“, a na karoserijskim trakama je sklopljeno još oko 350 školjki ovog modela. To je i zvaničan trenutak početka serijske proizvodnje ovog modela.
Prema rečima Đovanija de Filipisa, generalnog menadžera Društva „Fijat automobili Srbija“
serijska proizvodnja „punta“ je počela krajem marta, kako je to ugovorom bilo i predviđeno.
- Očekujem da će ove godine u „Zastavi“ biti proizvedeno više od dogovorenih 15.000 automobila - kaže Đovani de Filipis. - Obim proizvodnje ćemo uvećavati u skladu sa zahtevima tržišta i uradićemo sve kako bi svaki kupac koji se prijavio za kupovinu ovog modela, došao do svog automobila.
Prema rečima Zorana Bogdanovića, direktora Fabrike „Zastava auto“, firme zadužene za proizvodnju „punta“, u narednih nekoliko dana će sa traka silaziti oko 20 gotovih automobila dnevno. Do kraja meseca montažne trake biće osposobljene za proizvodnju oko 100 automobila.
- Trenutno radimo na proširenju kapaciteta za proizvodnju „punta“ kaže Zoran Radojević, generalni direktor Grupe „Zastava vozila“. - Na proizvodnji tog automobila angažovano je oko 500 radnika, ali će se taj broj značajno uvećati, kako raste proizvodnja. U prethodne dve nedelje kvalitet proizvodnje su potvrdili i italijanski stručnjaci.

NOVI MODEL KRAJEM 2010.
Kako je u ponedeljak rekao Aleksandar Ljubić, direktor Centra za restrukturiranje u Agenciji za privatizaciju, početak proizvodnje novog modela se očekuje za kraj naredne godine, a investicije će pratiti dinamiku realizacije ugovora.

LINK
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Ja sad više ništa ne razumem, jel propao biznis ili nije?
 
Па добро је, од почетка производње чак 35 комада успели да спакују ...

Заставе 10 се паковало 40 на дан (када је линија радила) и то од домаћих делова ...

Ма супер је ,,,
 
Ako, ko mi je kriv, lepo sam planirao, da dam ćaletovog Yuga, staro za novo i da uzmem kredit, koji je povoljan, ćaletu dam moju Corsu, uz doplatu i svima OK....

A ja se informišem preko Krstinih radikala, pa sam se popišmanio... Ko mi je kriv...
Ne brini se Dačo. Možeš i sada da zavališ Jugića, ne mora ni registrovan da bude. :D
I onda ti fali 6 tisuća jura ili koliko već da voziš koliko toliko dobar auto. Bar je nov. A i domaće je. :lol: Budi patrijota bar jednom u životu!
 
Ma krenuo je taj auto odavno i kreće se u najveće (eno murija ga izakala propisno) ali je u međuvremenu bilo nekih pretumbacija, pa će sad opet sve ispočetka, a narod će da se primi kao novi model, a ono star 10 godina...

I još će da se masovno kupuje i na kredit kod zelenaških banaka, pored opšte nemaštine. Nov auto je luksuz, pogotovo u zemlji svrbiji, ali hipnotisano - izbezumljeni narod to ne primećuje...
 
Ne brini se Dačo. Možeš i sada da zavališ Jugića, ne mora ni registrovan da bude. :D
I onda ti fali 6 tisuća jura ili koliko već da voziš koliko toliko dobar auto. Bar je nov. A i domaće je. :lol: Budi patrijota bar jednom u životu!

Dobra varijanta je to. Povojan kredit. Ali kažem, uplašili me ovi radikali, sa najavama apokalipse... Rekoh daj da se prištekam malo, možda ćemo opet "jesti korijenje".:lol:
 
Шта се причало ???

Да је вода Фиату поново пуштена без да су платили и једног динара ...
Да струја није плаћена,
а да је "Онај" Министар (за лажи и преваре) ургирао код
оног "Другог" Министра (само да ми бата буде Председник општине Вождовац)
да зовне Председника УО да не буду ситничари,

Платиће бре Жабари,
само да им крене посао,
да обрну неки ђир лове
и онда Ихххааааа,
пара к'о шаше
и за мене и за тебе ...

Јеси ли те приче чуо ???
 
Ma neeee... Čuo sam da nema ništa od Punta u Srbiji, da se Italijani povlače iz posla... Te stvari.

A jesi i ti čuo to? :eek:

Зашто би се ико повукао када добије фабрику и обучену радну снагу за Џ ...
Не плаћа енергенте, комуналије, порезе ...
Продаје своју робу ...
Држава обезбеђује субвенције и кредитирање купцима ...
Добија монополски положај ...
Зарађује на продаји топлотне енергије Крагујевчанима ...

Мало је будала који би пропустили такву шансу да мазну паре,
па док траје, нек лаје ...
 
Mora da bude registrovan. I u voznom stanju. Ceo dan pričaju o tome.

Treba neko da stoji ispred reciklažnog centra i svima koji doteraju registrovan i ispravan auto na reciklažu da lepi na čelo ''retard''

Ovo boldovano si u pravu, ali yugo 90' godište i ne može da postigne veću cenu od soma €.

Da ne pričam za nekog starog keca 3-4 glave, plafon, registrovan i u voznom stanju. Dakle, može i da se ućari nešto.
 
Ja sam čuo ne interesuje ih srpsko tržište, samo rusko. Hmmm... Kako onda ovo?

Ja sam čula da Fiat ništa ne košta, naprotiv, Fiat zarađuje, kad podržava ovakve trule propagande kampanje propadajućeg režima :)

Sačekajmo novi model :hahaha: i 250.000 vozila godišnje proizvedenih u :hahaha: srpskom Detroitu :hahaha: pa ćemo onda da udarimo u veselje.

Ali kako je vama žutima malo, ali mikro-malo, takoreći ništa, dovoljno za radost... :) E to je osobina koju treba ceniti, na stranu politika :klap:
 
Зашто би се ико повукао када добије фабрику и обучену радну снагу за Џ ...
Не плаћа енергенте, комуналије, порезе ...
Продаје своју робу ...
Држава обезбеђује субвенције и кредитирање купцима ...
Добија монополски положај ...
Зарађује на продаји топлотне енергије Крагујевчанима ...
Pa ne znam ja. I ja sam se to pitao, ali ipak se pričalo drugačije. :think:
 
Ako, ko mi je kriv, lepo sam planirao, da dam ćaletovog Yuga, staro za novo i da uzmem kredit, koji je povoljan, ćaletu dam moju Corsu, uz doplatu i svima OK....

A ja se informišem preko Krstinih radikala, pa sam se popišmanio... Ko mi je kriv...

Slusao si ekonomskog maga Tihog , i ostale dvorske budale???:D

E. moj Dacho.......sta da ti kazem brate??........propala zastava pre nego je i poceo Punto da silazi sa trake......:D
 
Ja sam čula da Fiat ništa ne košta, naprotiv, Fiat zarađuje, kad podržava ovakve trule propagande kampanje propadajućeg režima :)

Sačekajmo novi model :hahaha: i 250.000 vozila godišnje proizvedenih u :hahaha: srpskom Detroitu :hahaha: pa ćemo onda da udarimo u veselje.

Ali kako je vama žutima malo, ali mikro-malo, takoreći ništa, dovoljno za radost... :) E to je osobina koju treba ceniti, na stranu politika :klap:
Na trenutak pomislih da je ovo citat jednog od ''onih komentara''. Kad ono, opet dokaz i tvrdnja.
Onda, opet u krug za par meseci, a? :lol:
 

Back
Top