fakin sms

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
koracao sam i pisao SMS jednoj dobroj drugarici ..u kom sam napisao da je ta devojka/zena sa kojom sam se tada u to vreme ponekad "vidjao"... u krevetu prosek, da nije nista posebno, i da upravo idem kod nje na kafu i da ce to biti drugarsko ispijanje kafe,caskanje ,bez muvanja pipanja i karanja.. :lol:
E sad problem je bio sto sam slucajno taj isti sms poslao devojci kod koje sam i krenuo....:neutral: ... usao sam u kucu ona se kiselo smeskala..... odmah mi je rekla da joj se svidela poruka..ja sam ostao zatecen iskrivljen i pocepan na sto delova,naravno shvatio sam gde je poruka otisla,setio sam se sadrzaja i nesto se u meni smeskalo jer sam usao u igru sa samim devil-om :evil:.....zatim sam se ubrzo zalepio ,sastavio i poceo da odgovaram na silna pitanja kao na optuzenickoj klupi...... medjutim poznato je da dobro osmiljena laz moze da parira i najvecoj istini tako da mu dodje na isto.....


sta mislite kako je taj sms uticao na nju ?:hahaha:

soundtrack ....
 
Poslednja izmena:
koracao sam i pisao SMS jednoj dobroj drugarici ..u kom sam napisao da je ta devojka/zena sa kojom sam se tada u to vreme ponekad "vidjao"... u krevetu prosek, da nije nista posebno, i da upravo idem kod nje na kafu i da ce to biti drugarsko ispijanje kafe,caskanje ,bez muvanja pipanja i karanja.. :lol:
E sad problem je bio sto sam slucajno taj isti sms poslao devojci kod koje sam i krenuo....:neutral: ... usao sam u kucu ona se kiselo smeskala..... odmah mi je rekla da joj se svidela poruka..ja sam ostao zatecen iskrivljen i pocepan na sto delova,naravno shvatio sam gde je poruka otisla,setio sam se sadrzaja i nesto se u meni smeskalo jer sam usao u igru sa samim devil-om :evil:.....zatim sam se ubrzo zalepio ,sastavio i poceo da odgovaram na silna pitanja kao na optuzenickoj klupi...... medjutim poznato je da dobro osmiljena laz moze da parira i najvecoj istini tako da mu dodje na isto.....


sta mislite kako je taj sms uticao na nju ?:hahaha:

u celoj priči, ovo zatamnjeno mi je najzanimljivije...:confused:
 
sta nisi..pa sms je odleteo pogresnoj osobi :D...umesto drugarici kojoj sam slao(zajebao sam se kod slanja) otisao je ribi koju sam s vremena na vreme...."posecivao" ....a kod koje sam tada i krenuo ..
 
e ***,... pazi sledeci put...a meni nije jasno ako vas dvoje niste u vezi sta ona tebe ima da ispituje za poruke? :)

pa zamisli da ti stigne poruka....."Sam. ona nije nista posebno u krevetu...prosek... no big dil....."..... i posle tri minuta eto mene na vratima kod tebe :hahaha:
imala bi par pitanja siguran sam u to.... :lol:
 
Pa zavisi od vishe faktora koji su prethodili celoj prichi.
Jesi li ti nju ostavio u uverenju da ste vas dvoje zajedno pre slanja te nesreche?
Jesi li joj lagao da ti je devojka jedna jedina i da ti se jako dopada?
Shta si joj sve naprichao da bi je ubedio da spava s tobom?
Do koje mere si ispao lazzovchina, prevarat i licemer?
A?
Meni je recimo to zanimljivo. :)

U zavisnosti od tog odgovora ti mogu prilichno tachno odgovoriti na pitanje kako je to na nju uticalo.
 
Pa zavisi od vishe faktora koji su prethodili celoj prichi.
Jesi li ti nju ostavio u uverenju da ste vas dvoje zajedno pre slanja te nesreche?
Jesi li joj lagao da ti je devojka jedna jedina i da ti se jako dopada?
Shta si joj sve naprichao da bi je ubedio da spava s tobom?
Do koje mere si ispao lazzovchina, prevarat i licemer?
A?
Meni je recimo to zanimljivo. :)

U zavisnosti od tog odgovora ti mogu prilichno tachno odgovoriti na pitanje kako je to na nju uticalo.

nisam ja nju ostavljao u nikakvim uverenjima....znala je sa kim ima posla :D.....
nisam je lagao da mi je jedina devojka.....jedna jedina.....ona mi nije bila devojka ....
ja zagovaram onu teoriju da svaku ribu mozes imati ako si na pravom mestu u pravo vreme....i u praksi se dokazalo kao istina...:lol: .... zeleo sam je dobijo sam je... i sa njoim sam dobijo i masu problema !!!:dash:
ona je dosta starija od mene 34..... nije gloopa.... vrlo je inteligentna.... i izgleda kao hodajuca vatra..i tacno je znala sta zeli i sta moze........i dobila je sve sto je zacrtala..... ali dobila je i jedan SMS vise :lol:
..dobro ja se sluzim svim raspolozivim arsenalom oruzja ....fer plej.... tako je oduvek bilo....:mafijas:
 
E vako....
a065.gif

Taj sms je uticao na nju tako da je sada besna i da che ti sve po spisku i bolje da ga nisi poslao sad che ti se zzivot pretvoriti u pakao.
Osim shto je taj sms uticao na nju tako da pobesni, josh si je i razocharao, tako da chesh morati i za to da platish...
Mozzda che te k**a josh neko vreme a onda che te shutnuti zbog mladjeg.

Eto, tako ti je to.
 
nisam ja nju ostavljao u nikakvim uverenjima....znala je sa kim ima posla :D.....
nisam je lagao da mi je jedina devojka.....jedna jedina.....ona mi nije bila devojka ....
ja zagovaram onu teoriju da svaku ribu mozes imati ako si na pravom mestu u pravo vreme....i u praksi se dokazalo kao istina...:lol: .... zeleo sam je dobijo sam je... i sa njoim sam dobijo i masu problema !!!:dash:
ona je dosta starija od mene 34..... nije gloopa.... vrlo je inteligentna.... i izgleda kao hodajuca vatra..i tacno je znala sta zeli i sta moze........i dobila je sve sto je zacrtala..... ali dobila je i jedan SMS vise :lol:..dobro ja se sluzim svim raspolozivim arsenalom oruzja ....fer plej.... tako je oduvek bilo....:mafijas:

ako je stvarno ovakva, mislim da je nećeš ponovo videti. iskuliraće te sledeći put.
 
ај тинкс да она миси да си је заебаво том поруком:)

а и ти,
што сполно опћиш са старијим женама
које нису спектакуларне сполне опћитељке?:dontunderstand:
 
E vako....
a065.gif

Taj sms je uticao na nju tako da je sada besna i da che ti sve po spisku i bolje da ga nisi poslao sad che ti se zzivot pretvoriti u pakao.
Osim shto je taj sms uticao na nju tako da pobesni, josh si je i razocharao, tako da chesh morati i za to da platish...
Mozzda che te k**a josh neko vreme a onda che te shutnuti zbog mladjeg.

Eto, tako ti je to.

gresis i to silno......
ona se u daljim akrobacijama trudila maximalno..i ja sam bio savrseno zadovoljan......
jedno je vodilo drugom i mi smo se razisli ....e onda je naknadno usao u pricu i njen fakin MUZ :mrgreen:

ali to je neka druga capri....
 
Ushao u prichu ili u sobu? Bitna razlika...
Ipak che ti sve po spisku, videchesh, Pipi ne greshi. :cool:

ovo je prica stara godinu dana.....nachi gotova je odavno.......
e,Muz nije usao u sobu.... usao je u zadnje poglavlje...... i nije se proslavio......
jer kad zena oce od nekog da napravi magarca ...... ona to lako moze da uradi.....
on nije bitan u svakom slucaju......:roll: ..jos jedan lik koji je samo lajao.....


poenta price je...SMS je nekom majka a nekom maceha :mrgreen:
 
Verovatno je sad besna a i ljubomorna jer zna da se
vidjas sa nekom drugo + komentarises (tvoj i njen) sexualni odnos neko drugoj ili trecoj...

moje misljenje je da si ti sad imao vise srece nego pameti sto te nije gadjala tanjirima i izbacila iz kuce jer ja bi to tako da sam na njenom mestu...
 

Back
Top