Crnogorski budžet pred pucanjem zbog preregistracije vozila na CG table u Srbiji

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.908
MUP da napravi analizu preregistracije vozila

Crna Gora trebalo bi da napravi analizu koja bi pokazala koliko će manje novca biti u državnom budžetu, nakon preregistracije vozila sa crnogorskim tablicama u Srbiji, rekao je ministar finansija Igor Lukšić. "Taj novac nije ostajao u Crnoj Gori i statistika je često bila varljiva kada se govorilo o uvozu automobila. Bilo je dosta automobila koji su samo uvezeni u Crnu Goru a odmah zatim odlazili u Srbiju i tamo se koristili", rekao je Lukšić novinarima u Crnogorskoj akademiji nauka i umjetnosti (CANU). Novac je, kako je dodao, ulazio i izlazio iz Crne Gore. „Mi bismo eventualno trebali da napravimo analizu - koji je to nivo prihoda koji smo zbog godišnje registracije vozila imali, a koji nakon njihove preregistracije nećemo imati. To treba da uradi Ministarstvi unutrašnjih poslova", kazao je Lukšić. Srpski mediji javili su prošle sedmice da će vlasnici kola sa crnogorskim tablicama u Srbiji morati u roku od tri mjeseca da preregistruju vozila i da za to plate PDV i carinu.

http://www.rtcg.me/index.php/vijesti/drustvo/hronika/2473-mup-analiza-vozila

-----------------------------------------

jedna lepa vest iz Crne Gore z:D

Odlicna odluka vlade Srbije da se dozvoli preregistracija . Time se ne samo puni srpski budzet nego i prazni neprijateljske drzave - Crnje I Gore z:D

I eto sada zbog preregistracije i neregistrovanja vozila u Crnoj Gori moguce je da njihov budzet pukne
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Није валда да ће таква ситница да им пољуља финансијску стабилност ...

Мислим тако јака и моћна Држава,
ма шта Држава,
ДРЖАВЕТИНА бре !!!

А буџет јој обара 20-30 000 или већ колико такси за регистрацију МВ ???

Неозбиљно, баш неозбиљно ...:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ma bash ce da pukne zbog toga :roll:
Ali da ce ih klepiti hoce...............uzgred,bash sad mislim neshto da li su nashi bash toliko ludi da toliki kesh jednostavno poklone drugoj drzavi,pa makar ona bila i bratska :think:

Dobra je to kombinacija bila nashim politicharima.......napune gorcima budzet,ovi im na crno vrate i tako.........

pa zbog preregistracije imace najmanje 20 miliona evra manje u budzetu . sto je super :)
 
pa zbog preregistracije imace najmanje 20 miliona evra manje u budzetu . sto je super :)


Pa nije bash to super,super je shto cemo mi imati 20 miliona vishe........:roll:

Mada nije ni loshe kada slabi drzava koja iskazuje neprijateljske pretenzije prema Srbiji.

E jaka ste vi drzava da vam se budzet puni od 100 auta sa CG tablicama...

Glupane,sto lupas kada ne znash :roll:
 
Pa nije bash to super,super je shto cemo mi imati 20 miliona vishe........:roll:

Mada nije ni loshe kada slabi drzava koja iskazuje neprijateljske pretenzije prema Srbiji.



Glupane,sto lupas kada ne znash :roll:

jok brate

ja crnu goru smatram za antisrpsku neprijateljsku tvorevinu zato mi je super sto cemo imati mi 40-50 miliona vise a i oni istovremeno 20 miliona manje.... :super:
 
Bojim se da se bas dobro ne razumijemo... Onog dana kad smo se razjedinili dobili smo nasu Crnu Goru i zajednicku Srbiju... :D Bilo je mnogo polemike oko toga nije mi jasno kako si to propustio... ;)

u pravu si SRBIJA JE ZAJEDNICKA!
i ti moze da dodjes u srbiju samo malo progutas sto moras da procedis kroz zube da si srbin, u sebi pomislis o nama sto oces i sva vrata su ti otvorena.
mo's bre i patrijarh da budes, a o direktorskim pozicijama da i ne govorimo.
 
E razumes se ti u trgovinu ko Marica...Pa zar vam nije bila ambicija da dobijete parce mora tamo:hahaha:

ti ne kapiras da se u trgovini i transportu usluge svake luke placaju

i nama je isto kome god da placamo slovencima hrvatima ili montenegrinima

sobzirom da su slovenci i hrvati nizi sa cenom radije placamo njima nego montenerinima jer tako ostaje vise novca u nasem dzepu.

tako da montenegrini mogu da nas povuku.....
 
u pravu si SRBIJA JE ZAJEDNICKA!
i ti moze da dodjes u srbiju samo malo progutas sto moras da procedis kroz zube da si srbin, u sebi pomislis o nama sto oces i sva vrata su ti otvorena.
mo's bre i patrijarh da budes, a o direktorskim pozicijama da i ne govorimo.

Pa o tome i ja vas citavo vrijeme i pricam...

ti ne kapiras da se u trgovini i transportu usluge svake luke placaju

i nama je isto kome god da placamo slovencima hrvatima ili montenegrinima

sobzirom da su slovenci i hrvati nizi sa cenom radije placamo njima nego montenerinima jer tako ostaje vise novca u nasem dzepu.

tako da montenegrini mogu da nas povuku.....

Ma jel´ moguce!!! Pa dje je onaj patriJotizam Tihi legendo? :hahaha: Ovo moram da javim Ivu Jimi... :super:
 

Back
Top