Zemljotres u MNE pre 30 godina

slobodanSR

Zainteresovan član
Poruka
291
Slucajno sam pogledao dnevnik CG i ostao zapanjen /tako mi treba/.Obelezavajuci godisnjicu zemljotresa otkrivena je u Baru ili negde na drugom mestu /nevazno/ spomen ploca -zahvalnica Americkoj drzavi za pomoc od 10 miliona dolara u tom teskom trenutku, a vas Srbi ko ebe sto ste dolazili da pomazete, nismo vas terali.Stvarno sramota, a mozda i nije.
 
Hrani kuche da te bolje ujede. Nishta novo sa kamenoloma. Lol poserem ti se na njihovu "chast":rotf:I sta se vishe shokirate nije mi jasno? Mene nishta ne moze da iznenadi od tih "chasnih" ljudi. I ove teme vishe nemaju pojma. Ja kazem samo daleko im lepa kuca. Imamo mi i svojih problema nego da razmisljamo o toj gomili kamenja.
 
Slucajno sam pogledao dnevnik CG i ostao zapanjen /tako mi treba/.Obelezavajuci godisnjicu zemljotresa otkrivena je u Baru ili negde na drugom mestu /nevazno/ spomen ploca -zahvalnica Americkoj drzavi za pomoc od 10 miliona dolara u tom teskom trenutku, a vas Srbi ko ebe sto ste dolazili da pomazete, nismo vas terali.Stvarno sramota, a mozda i nije.

LINK molim....
 
Slucajno sam pogledao dnevnik CG i ostao zapanjen /tako mi treba/.Obelezavajuci godisnjicu zemljotresa otkrivena je u Baru ili negde na drugom mestu /nevazno/ spomen ploca -zahvalnica Americkoj drzavi za pomoc od 10 miliona dolara u tom teskom trenutku, a vas Srbi ko ebe sto ste dolazili da pomazete, nismo vas terali.Stvarno sramota, a mozda i nije.
Ми смо наше као људи и браћа:ok::ok::ok: ..........одрадили:ok::ok::ok:...............остало је на њима!!!:think::think::think:

" "Црну Гору покорит не могу
ма никако да је сасвим моја;
с њима треба овако радити..."
Па им поче демонски месија
лажне вјере пружат посластице.
Бог вас клео, погани изроди,
што ће турска вјера међу нама?
Куда ћете с клетвом прађедовском?
Су чим ћете изаћ пред Милоша
и пред друге српске витезове,
који живе доклен сунца грије? "

 
Slucajno sam pogledao dnevnik CG i ostao zapanjen /tako mi treba/.Obelezavajuci godisnjicu zemljotresa otkrivena je u Baru ili negde na drugom mestu /nevazno/ spomen ploca -zahvalnica Americkoj drzavi za pomoc od 10 miliona dolara u tom teskom trenutku, a vas Srbi ko ebe sto ste dolazili da pomazete, nismo vas terali.Stvarno sramota, a mozda i nije.

mojim roditeljima kao i svim ostalim zaposlenim iz tog vremena se odbijalo mislim 10% od plate za zemljotres u crnoj gori. mi smo ih izgradili a posle je bilo ko vas yebe Srbi - zivelo nezavisno siptarsko Kosovo i Hasim Taci :think:

naravoucenije - stoci antisrpskoj milogorskoj treba dati samo srpskog krivaka a nikada srpske pare.
 
Hrani kuche da te bolje ujede. Nishta novo sa kamenoloma. Lol poserem ti se na njihovu "chast":rotf:I sta se vishe shokirate nije mi jasno? Mene nishta ne moze da iznenadi od tih "chasnih" ljudi. I ove teme vishe nemaju pojma. Ja kazem samo daleko im lepa kuca. Imamo mi i svojih problema nego da razmisljamo o toj gomili kamenja.

tako je . i usput im se i ja pokenyam na njihovu cast i obraz koji nemaju

srbi im obnovili sve posle zemljotresa svojim parama a oni su nam vratili - kako ? priznavanjem nezavisnosti kosova.

hrani pseto milogorsko da te ujede.... :think:
 
Slucajno sam pogledao dnevnik CG i ostao zapanjen /tako mi treba/.Obelezavajuci godisnjicu zemljotresa otkrivena je u Baru ili negde na drugom mestu /nevazno/ spomen ploca -zahvalnica Americkoj drzavi za pomoc od 10 miliona dolara u tom teskom trenutku, a vas Srbi ko ebe sto ste dolazili da pomazete, nismo vas terali.Stvarno sramota, a mozda i nije.

Slucajno sam zavirio u tvoj profil i vidio da si uspio da postujes 27 puta a da pri tom otvoris 11 tema.


Molim L I N K informacije
 
Slucajno sam zavirio u tvoj profil i vidio da si uspio da postujes 27 puta a da pri tom otvoris 11 tema.


Molim L I N K informacije

vidim da se svojski trudis da zatvoris ovu temu

prema pravilniku link se daje jedino ako se postuje neka VEST - tada treba navesti izvor , a ako covek iznosi svoje neposredno iskustvo , nesto sto je sam video i doziveo - onda nikakav link nije potreban.
 
Tada sam imao svega godinu dana... :think:

A sto da se zahvaljujemo srbima?
Gledaj, Bili smo u onoj zajeßnici SFRJ, novac je iz svacijeg dzepa uziman za "ne daj Boze" slucaj, tako da ne mozes da prisvajas djelo SFRJ kao svoje jer je to ogromna razlika...

ostale republike su izdvajale novac najvise godinu dana , dok je srbija izdvajala od plata zaposlenih najmanje 6-7 godina.

Hrani pseto da te ujede
 

Back
Top