bez kondoma,al za malo

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
slusala sam jednog ortaka mog decka kako se hvali da vec duze vreme ima odnose sa devojkom bez kondoma,a druzim se sa njegovom devojkom vec 2 godine i pricala mi je da ne zeli decu i nikada ne reskira,tako da je kondom prisutan :lol:
Ne kapiram zasto je,koliko mi se cini,miskarcima toliko bitno da udju bez kondoma i hvale se kao da je to ne znam sta? :confused:
 
slusala sam jednog ortaka mog decka kako se hvali da vec duze vreme ima odnose sa devojkom bez kondoma,a druzim se sa njegovom devojkom vec 2 godine i pricala mi je da ne zeli decu i nikada ne reskira,tako da je kondom prisutan :lol:
Ne kapiram zasto je,koliko mi se cini,miskarcima toliko bitno da udju bez kondoma i hvale se kao da je to ne znam sta? :confused:

Znaš kako...normalno da je lepše bez kurtona, ali onaj ko se time hvali...:thumbdown:
 
Skroz je u redu da kada planirate duzhu i ozbiljniju vezu da se testirate na AIDS i glavne polne bolesti i nakon negativnih testova pochnete da se karate bez kondoma! Postoje tablete za kontracepciju. Obavezno ga gumiram dok neke stvari ne postanu jasne.
 
slusala sam jednog ortaka mog decka kako se hvali da vec duze vreme ima odnose sa devojkom bez kondoma,a druzim se sa njegovom devojkom vec 2 godine i pricala mi je da ne zeli decu i nikada ne reskira,tako da je kondom prisutan :lol:
Ne kapiram zasto je,koliko mi se cini,miskarcima toliko bitno da udju bez kondoma i hvale se kao da je to ne znam sta? :confused:

Ja uopste ne pricam sa ortacima o sexu sa svojom djevojkom,ne volim to a i njima sam rekao da ne zelim da slusam ni njihove!
Jer je totalno bezveze za koji ku... da ja to objavljujem,svoju intimu. U par navrata sam napisao na krsti to,ali opet samo djelimicno ali ovdje svi sve pricaju i sta koga zabole i onako samo se rijetki licno poznaju :)!

Ma djecija glupost,to je to,on ***** bez kondoma,a bolje s kondomom ne moram da se plasim ni misim ocel dobiti mengu ili ne(sto se tice osjecaja pa eto mnogo je bolje bez)! Siguran sam ako je puk'o odma znas na cemu si!

Ma sve je to odrastanje :)!
 
slusala sam jednog ortaka mog decka kako se hvali da vec duze vreme ima odnose sa devojkom bez kondoma,a druzim se sa njegovom devojkom vec 2 godine i pricala mi je da ne zeli decu i nikada ne reskira,tako da je kondom prisutan :lol:
Ne kapiram zasto je,koliko mi se cini,miskarcima toliko bitno da udju bez kondoma i hvale se kao da je to ne znam sta? :confused:

Jedna od mogucih hipoteza je da time hoce da pokaze kako je sposoban da ima ozbiljnu vezu, u ovo vreme erozije svega. Ako je to tako - nacin mu je pfff...
 
slusala sam jednog ortaka mog decka kako se hvali da vec duze vreme ima odnose sa devojkom bez kondoma,a druzim se sa njegovom devojkom vec 2 godine i pricala mi je da ne zeli decu i nikada ne reskira,tako da je kondom prisutan :lol:
Ne kapiram zasto je,koliko mi se cini,miskarcima toliko bitno da udju bez kondoma i hvale se kao da je to ne znam sta? :confused:

ne kapiram zasto je zenskama uopste bitno da udje, mogu da ga gledaju??

"dobro je s kondomom neuporedivo bolje bez"

pazljivo biram shta cu da kreshem ali necu da glumim gnjurca u punoj opremi

ako je preduslov kondom ok ako je ne znam ako je znam i hocu sex a oce kondom onda nista ni od sexa..
 
ne kapiram zasto je zenskama uopste bitno da udje, mogu da ga gledaju??

"dobro je s kondomom neuporedivo bolje bez"

pazljivo biram shta cu da kreshem ali necu da glumim gnjurca u punoj opremi

ako je preduslov kondom ok ako je ne znam ako je znam i hocu sex a oce kondom onda nista ni od sexa..

слажем се,ако је познајем довољно,ондак оћу да је пуним без кондома:ok:
 
Ja apstiniram i to je najsigurnije sredstvo. Mnogi moji partneri su bili sa mnom u vezi, ali naravno, bez seksa, jer sam ja nevina. Posle su neki od njih pricali da su imali seks sa mnom, ali to je bila laz, tako da mislim da to nije dzentlmenski i da taj njen decko je, pa da kazem sonja.
 

Back
Top