Nasmejani...

apocalypse_iki

Aktivan član
Poruka
1.497
Procitah danas u Blicu da su naucnici ustanovili da deca koja se smeju na slikama imaju vece sanse da u buducnosti ostvare srecan brak. Sto je veci intenzitet osmeha, to su brakovi uspesniji, dok je kod onih koji su namrgodjeni veci procenat razvoda. Sta mislite, ima li istine u ovome?
 
Ali deca koja se smeju na slikama imaće srećniji brak???

Ma daj... Još malo pa ćemo statistički analizirati da li deca koja jedu kompot od kajsija, a ne vole banane, imaju veće šanse da nađu posao u nekoj multinacionalnoj kompaniji.... :dontunderstand:
 
Procitah danas u Blicu da su naucnici ustanovili da deca koja se smeju na slikama imaju vece sanse da u buducnosti ostvare srecan brak. Sto je veci intenzitet osmeha, to su brakovi uspesniji, dok je kod onih koji su namrgodjeni veci procenat razvoda. Sta mislite, ima li istine u ovome?

pa mislim ako su naucnici u pitanju moras da verujes.....:mrgreen:
 
Prema tom istrazivanju (sta li je vec bilo u pitanju) zakljucili su da deca koja se smeju lakse resavaju zivotne probleme jer valjda pozitivno gledaju na svet, pa samim tim lakse resavaju i bracne nesuglasice.. Mene zanima ima li istine u ovome medju udatom/ozenjenom/razvedenom forumaskom populacijom... Tj, da li su oni koji su se smejali na slikama kao deca (ali i u odraslom dobu) ostvarili srecne brakove? Vazi li to i za one koji nisu skloni smeskanju?
 
Ja zaista ne verujem u ta statistička predstavljanja stvarnosti... Možda to dete koje se sada smeška na fotkama, nakon puberteta postane pravo čangrizavo biće... :eek:

A mene je zaista počelo da smara to anketiranje i procenti i predskazanja budućnosti u vidu uspešnosti u braku, poslu, društvu... :thumbdown:
 
od kad sam ga rodila vodila sam racuna da budem raspolozena i vesela sa njim...da mu prenosim pozitivne vibracije....nisam dozvoljavala sebi da se lako prepustam losim raspolozenjima....nekad je to bilo teze, nekad lakse ali generalno je moje dete videlo nasmejanu i dobro raspolozenu mamu....sad je on dete koje lako pokazuje emocije, koje voli da se sali, koje se puno smeje....nadam se da ce tako biti i ubuduce i da ce mu to u zivotu koristiti da bude srecan.....
 
Ja zaista ne verujem u ta statistička predstavljanja stvarnosti... Možda to dete koje se sada smeška na fotkama, nakon puberteta postane pravo čangrizavo biće... :eek:

A mene je zaista počelo da smara to anketiranje i procenti i predskazanja budućnosti u vidu uspešnosti u braku, poslu, društvu... :thumbdown:

Ni ja ne verujem u to..recimo, ja se smejem na 99.99% slika, a u sustini sam okoreli pesimista, sve posmatram crno... Ali, eto, bio mi zanimljiv clanak, pa da prodiskutujem malo o njemu (sve je bolje od ucenja fizike :D )
 
od kad sam ga rodila vodila sam racuna da budem raspolozena i vesela sa njim...da mu prenosim pozitivne vibracije....nisam dozvoljavala sebi da se lako prepustam losim raspolozenjima....nekad je to bilo teze, nekad lakse ali generalno je moje dete videlo nasmejanu i dobro raspolozenu mamu....sad je on dete koje lako pokazuje emocije, koje voli da se sali, koje se puno smeje....nadam se da ce tako biti i ubuduce i da ce mu to u zivotu koristiti da bude srecan.....

ma ti si bre zlato mamino !!! :cmok::rumenko::mrgreen:
 
Procitah danas u Blicu da su naucnici ustanovili da deca koja se smeju na slikama imaju vece sanse da u buducnosti ostvare srecan brak. Sto je veci intenzitet osmeha, to su brakovi uspesniji, dok je kod onih koji su namrgodjeni veci procenat razvoda. Sta mislite, ima li istine u ovome?


Ima istine. Za brak treba da si opichen, udaren, van vinkle i to od malih nogu. Pesnikinje i pesimistkinje te$ko opstaju u braku.
 
Procitah danas u Blicu da su naucnici ustanovili da deca koja se smeju na slikama imaju vece sanse da u buducnosti ostvare srecan brak. Sto je veci intenzitet osmeha, to su brakovi uspesniji, dok je kod onih koji su namrgodjeni veci procenat razvoda. Sta mislite, ima li istine u ovome?

Ne verujem...
Možda na zdravlje u celini, ali na brak...ne verujem...


...a i ja...:lol:...se puno...:lol:...smejem...:lol:
 
Procitah danas u Blicu da su naucnici ustanovili da deca koja se smeju na slikama imaju vece sanse da u buducnosti ostvare srecan brak. Sto je veci intenzitet osmeha, to su brakovi uspesniji, dok je kod onih koji su namrgodjeni veci procenat razvoda. Sta mislite, ima li istine u ovome?

Pa naravno,stupe u brak,posvadjaju se sa zenom,pogledaju stari album i vide kako su bili nesretni u djetinstvu i odma se preplase,ostave zenu,podnesu zahtjev za razvod,osamostale se,propiju,kockaju,obilaze striptiz barove,druze se,sexaju samo mlade cice :) I kazu dosta je bilo u mladosti nece meni niko j***** po stare dane :) :D :lol:
 
da tacno to i jos ko se ne smeje tesko ce se zeni uda
znam jednog nikad nije teo da se smeje uvek bio ozbiljan
kad je trebalo da se slika evo ga i da danas se nije ozenio
a preso tridesetu
m0113.gif
 

Back
Top