Pozitivne i negativne strane dobijanja bebe za muskarca ?

Zdravo, narode.

Kao sto pise u naslovu .... pozitivne i nagativne strane toga, bilo bi jos dobro da se ukljuce ljudi koji imaju iskustva iz prve ruke :) .

Negativne: :thumbdown:
Zdravstvena opasnost po suprugu
Potreba za vecim stambenim prostorom
Potreba za vecom zaradom
Manjak slobodnog vremena

Pozitivne:
Izgleda da mi je to supruzi najveca zelja pa ono :super:

pozdrav

Ako vagas argumente za i protiv pravljenja dece, ako to radis kao da se odlucujes da li treba da kupis skuter - onda to svakako nije dobro.

Ako su ti ono gore argumenti koji bi bili protiv, a jedini argument za je to sto je beba zenina najveca zelja - onda nema smisla.
Kad dete bude i tvoja najveca zelja, onda nece moci da se navede nijedan argument koji bi bio protiv takve odluke.
 
Zdravo, narode.

Kao sto pise u naslovu .... pozitivne i nagativne strane toga, bilo bi jos dobro da se ukljuce ljudi koji imaju iskustva iz prve ruke :) .

Negativne: :thumbdown:
Zdravstvena opasnost po suprugu
Potreba za vecim stambenim prostorom
Potreba za vecom zaradom
Manjak slobodnog vremena

Pozitivne:
Izgleda da mi je to supruzi najveca zelja pa ono :super:

pozdrav


zdravstvene su i po tebe jer ćeš od tad morati da tucaš mamu a ne devojku a to veruj nije isto

što je manji prostor bićete sretniji, što je veći biće više buke

deca se odagajaju ne novcem nego ljubavlju

zavisi kako urediš život



ako ti je supruzi dete najveća želja možeš i da ga izdrlkaš u flašicu pa da ono pričiniš zadovoljstvo još mnogim drugim ženama
 
@Julian, Ne vagam argumente , nego pozitivne i negativne aspekte....ako je imati zelju dovoljno onda mi je nekako jako cudno sto je Zvecanska puna dece bez roditelja , sto masa roditelja izgube zainteresovanost za porodicu pa dodje do razvoda, napustanja od strane jednog roditelja itd. prepostavljam da ti to bude "najveca zelja" postaje promenjiv faktor posle nekog vremena a dete je tu i problemi kako,od cega i gde ostaju do njegove 18-te godine ?

@Karonja
Divan sleng.I jako "ozbiljni" odgovori.
 
Poslednja izmena:
@Julian, Ne vagam argumente , nego pozitivne i negativne aspekte....ako je imati zelju dovoljno onda mi je nekako jako cudno sto je Zvecanska puna dece bez roditelja , sto masa roditelja izgube zainteresovanost za porodicu pa dodje do razvoda, napustanja od strane jednog roditelja itd. prepostavljam da ti to bude "najveca zelja" postaje promenjiv faktor posle nekog vremena a dete je tu i problemi kako,od cega i gde ostaju do njegove 18-te godine ?QUOTE]

Gde ti ode covece...? Imas li zlatnu sredinu...?

Tom logikom ne treba nam nista...meni se cini da si ti samo jos jedan u nizu koji se plasi odgovornosti...ili cekas da se poklope kockice koje se nikad ne poklapaju kako bismo mi zeleli...
 
Zdravo, narode.

Kao sto pise u naslovu .... pozitivne i nagativne strane toga, bilo bi jos dobro da se ukljuce ljudi koji imaju iskustva iz prve ruke :) .

Negativne: :thumbdown:
Zdravstvena opasnost po suprugu
Potreba za vecim stambenim prostorom
Potreba za vecom zaradom
Manjak slobodnog vremena

Pozitivne:
Izgleda da mi je to supruzi najveca zelja pa ono :super:

pozdrav

Izgleda da sam zivela u zabludi..da se bebe radjaju iz obostrane zelje..ako bi moj buduci zeleo dete samo zato da bi meni udovoljio ..onda bolje i da nemamo decu..
Gde se ja pronadjoh u ovoj temi..:lol:
 
ej kaže lik manjak slobodnog vremena :dash::dash: pa zar vrijeme koje ćeš provesti sa svojim djetetom nije najbolje utrošeno vrijeme
Da, lik kaže baš tako jer to i misli...
...s obzirom da je taze tata do tog trenutka naviko da mnogo vremena provodi u društvu zajebanciji, da igra košarku, fudbal, visi po kafanama, ma na kraju krajeva džabalebari...dete mu predstavlja jednu veliku prekretnicu i kraj dotadašnjem načinu života...što u početku izgleda šokantno, ali čovek ubrzo shvati da dete vredi više od svega gorenavedenog zajedno...
Znači od tog trenutka vreme se drugačije provodi...i ne kažem da nije najkvalitetnije...
Samo upoređujem sa dotadašnjim načinom života...
 
Poslednja izmena:

Back
Top