Morfoloske karakteristike

Chula, nisam proveravala i za sad ne nameravam, volem musko s kosom...:)

A elem, chula sam... da se "strah i trepet" obrnuto proporcionalno odredjuje visinom...te da ispod velikog brega raste veliki kukuruz...ali da se takvim pozamasnim klipovima mogu pohvaliti i oni sa jacim nosom...

Mozda se nekad i podudare tvrdnje...ali generalno...mislim da su gluposti! Smislio nekad neki kompleksah...:D
 
Ja sam nevina, a imala sam momke koji su celavi, a i dlakavi (to dodje kao neka kombinacija) i mogu da kazem da su bili jako strastveni. A ti? Ne mora da bude stariji? Zasto stariji? Jesi li ti imala nekog takvog? Imas li ti neki mit? Podeli to sa nama, nemoj da se stidis.
 
Ja sam nevina, a imala sam momke koji su celavi, a i dlakavi (to dodje kao neka kombinacija) i mogu da kazem da su bili jako strastveni. A ti? Ne mora da bude stariji? Zasto stariji? Jesi li ti imala nekog takvog? Imas li ti neki mit? Podeli to sa nama, nemoj da se stidis.
:roll:
Jel se ne umoris da stalno ponavljas da si nevina? ;) A i nekako mi delujes suvise iskusno... Elem, pustimo sad to... :lol: :lol:
@Tema...
Mislim da uopste nema veze to dal je neko celav il nije... Ali neznam... Nisam imala iskustva sa celavima ;)
:bye:
 
ja sam nevin
m0113.gif
 
dehidro testosteron iliti dht je zasluzan za opadanje kose kod muskaraca....u isto vreme, cenjeni dht utice u pubertetu na velicinu, postovanog nam i zeljenog, muskog polnog organizma....pa vi vidite da li vam se isplati da vam se celavi musakrci ne dopadaju.....:D
 
Kazu da celavi muskarci imaju strah i trepet u gacama. Da li verujete u to ili su to samo izmisljotine? Kakve ste jos price culi o muskarcima i zenama, na osnovu fizickog izgleda da se procenjuje ljubavnicka sposobnost?

pa, ja sam, na primer ,cula da sto muskarac ima vise postova na krsti, to je manje potentan...ili, da sto zena ima lepsi avatar, to je ruznija u realu...ali, odbijam da poverujem u takve besmislice...
 
pa, ja sam, na primer ,cula da sto muskarac ima vise postova na krsti, to je manje potentan...ili, da sto zena ima lepsi avatar, to je ruznija u realu...ali, odbijam da poverujem u takve besmislice...

:hahaha: sad me bacas u bedak, taman sam se mislila bachiti u krstin promet...... e ja sam vrlo slicna zeni u mom avataru...osim sto sam miroljubiva prema ljudima i ne pijem im krv......
 

Back
Top