Jedna od Koštuničinih skupljanja poena koštala je građane 35.5 miliona dinara

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Kad je Mlohavi osetio da se foteljica ljulja, nije birao sredstva da se kao "čovek naroda" prikazuje i lupeta gluposti, ne bi li podilazio nepismenom i neobrazovanom biračkom telu, po proverenom smRadikalskom receptu. Posle tromesečne pauze pojavljivanja u javnosti, Mloha je tada osmislio "Veliki Narodni Moleban", poznatiji kao "Kosovo za Patike"... O silni, ponosni junače Vojo, pobegao si posle kao pi3da da te nema, a ostavio građanima da plate odštetu.

Kako ja saznajem, Vlada Srbije je platila u novembru prošle godine, na ime štete na američkoj i ostalim ambasadama isplatila negde oko 35,5 miliona dinara. Deo odštete je dobila i Slovenija, a Hrvatska čeka svoje pare za obeštećenje jer je malko zakasnila sa zahtevom. Ali će dobiti. Naše pare. S kojima je Mlohavi & co raspolagao kako mu se ćefne, uglavnom na našu štetu.

Eto tako, ja se našao da potvrdim svoje tvrdnje da ćemo divljanje DSS-a plaćati još mnogo i mnogo godina. Dodaću na ovu sumu skoro milion evrića za Miladina (zna se ko je postavio onoga ko je Miladinu dao pasoš), pa penale koje plaćamo Evropskom sudu zbog neznanja i nesposobnosti pravnika države Srbije, postavljenih od strane bivšeg režima DSS-a (od 24 presude, samo jedna je presuda u korist Srbije, a mi i dalje plaćamo li plaćamo).
 
Poslednja izmena od moderatora:
[size=+2]Свако од Тадићевих скупљања поена нас кошта МИЛИЈАРДЕ што динара, што ЕУРА ...[/size]

Само нас је лудило око одбране Вицеконзула (а не Ковачевића),
кога је ТАДИЋ поставио коштало 1 000 000$ ....

Колико кошта ПЦ Ушће, пошто Лука Београд,
кога је београдски ДС поклонио Мишковићу и оном Петровићу ???
 
2hyvyph.jpg
 
Samo vi goveda slušajte lopove kad vas zovu na ulicu, pa posle uživajte u robiji i kazni koju izdržavate zbog vaših "vođa"...

Колико се овде може чути - ЈЕДИНО ТИ МУЧЕШ...

Тема ти је више него смешна - а то за "патике", то ћете ви жути тек да платите... иду избори... полако...
 
Колико се овде може чути - ЈЕДИНО ТИ МУЧЕШ...

Тема ти је више него смешна - а то за "патике", то ћете ви жути тек да платите... иду избори... полако...

Goveče, te patike si ti već platio.... Dokazali smo kao narod svetu koliko nam znači Kosovo. Dadosmo ga takoreći za džabe, sreća da se bar neko ovajdio za patikice ili gaće, da ne zebe guza.
 
[size=+2]Свако од Тадићевих скупљања поена нас кошта МИЛИЈАРДЕ што динара, што ЕУРА ...[/size]

Само нас је лудило око одбране Вицеконзула (а не Ковачевића),
кога је ТАДИЋ поставио коштало 1 000 000$ ....

Колико кошта ПЦ Ушће, пошто Лука Београд,
кога је београдски ДС поклонио Мишковићу и оном Петровићу ???

Čiča, tog vicekonzula postavio Mloha... Idi mu se javi da mu pomaziš macu.
 
Goveče, te patike si ti već platio.... Dokazali smo kao narod svetu koliko nam znači Kosovo. Dadosmo ga takoreći za džabe, sreća da se bar neko ovajdio za patikice ili gaće, da ne zebe guza.

И поново ти кажем да овде ти ЈЕДИНИ и мучеш и њачеш и блејиш... и знаш шта ми је најзанимљивије? То што ликови попут тебе, који су потпуно свесни онога што раде, имају неодољиву потребу да у аватар стављају МАСКИРАНЕ ФАЦЕ... али то ти неће помоћи као ни било каква мимикрија - СВИ СТЕ ВЕЋ ИСПЛИВАЛИ НА ПОВРШИНУ КАО И СВАКО *****... питање је само дана ... тј. потребна је иницијална каписла...
 
Kad je Mlohavi osetio da se foteljica ljulja, nije birao sredstva da se kao "čovek naroda" prikazuje i lupeta gluposti, ne bi li podilazio nepismenom i neobrazovanom biračkom telu, po proverenom smRadikalskom receptu. Posle tromesečne pauze pojavljivanja u javnosti, Mloha je tada osmislio "Veliki Narodni Moleban", poznatiji kao "Kosovo za Patike"... O silni, ponosni junače Vojo, pobegao si posle kao pi3da da te nema, a ostavio građanima da plate odštetu.

Kako ja saznajem, Vlada Srbije je platila u novembru prošle godine, na ime štete na američkoj i ostalim ambasadama isplatila negde oko 35,5 miliona dinara. Deo odštete je dobila i Slovenija, a Hrvatska čeka svoje pare za obeštećenje jer je malko zakasnila sa zahtevom. Ali će dobiti. Naše pare. S kojima je Mlohavi & co raspolagao kako mu se ćefne, uglavnom na našu štetu.

Eto tako, ja se našao da potvrdim svoje tvrdnje da ćemo divljanje DSS-a plaćati još mnogo i mnogo godina. Dodaću na ovu sumu skoro milion evrića za Miladina (zna se ko je postavio onoga ko je Miladinu dao pasoš), pa penale koje plaćamo Evropskom sudu zbog neznanja i nesposobnosti pravnika države Srbije, postavljenih od strane bivšeg režima DSS-a (od 24 presude, samo jedna je presuda u korist Srbije, a mi i dalje plaćamo li plaćamo).

Samo vi goveda slušajte lopove kad vas zovu na ulicu, pa posle uživajte u robiji i kazni koju izdržavate zbog vaših "vođa"...

kako ja saznajem...
kako ja saznajem........
kako ja saznajem............
 
Колико се овде може чути - ЈЕДИНО ТИ МУЧЕШ...

Тема ти је више него смешна - а то за "патике", то ћете ви жути тек да платите... иду избори... полако...
Da i opet ce Velja u drugi krug za predsednika ko sto si onomad prognozirao:hahaha:
i
 
Kad je Mlohavi osetio da se foteljica ljulja, nije birao sredstva da se kao "čovek naroda" prikazuje i lupeta gluposti, ne bi li podilazio nepismenom i neobrazovanom biračkom telu, po proverenom smRadikalskom receptu. Posle tromesečne pauze pojavljivanja u javnosti, Mloha je tada osmislio "Veliki Narodni Moleban", poznatiji kao "Kosovo za Patike"... O silni, ponosni junače Vojo, pobegao si posle kao pi3da da te nema, a ostavio građanima da plate odštetu.

Kako ja saznajem, Vlada Srbije je platila u novembru prošle godine, na ime štete na američkoj i ostalim ambasadama isplatila negde oko 35,5 miliona dinara. Deo odštete je dobila i Slovenija, a Hrvatska čeka svoje pare za obeštećenje jer je malko zakasnila sa zahtevom. Ali će dobiti. Naše pare. S kojima je Mlohavi & co raspolagao kako mu se ćefne, uglavnom na našu štetu.

Eto tako, ja se našao da potvrdim svoje tvrdnje da ćemo divljanje DSS-a plaćati još mnogo i mnogo godina. Dodaću na ovu sumu skoro milion evrića za Miladina (zna se ko je postavio onoga ko je Miladinu dao pasoš), pa penale koje plaćamo Evropskom sudu zbog neznanja i nesposobnosti pravnika države Srbije, postavljenih od strane bivšeg režima DSS-a (od 24 presude, samo jedna je presuda u korist Srbije, a mi i dalje plaćamo li plaćamo).


Sta je sad ovo....KAKO JA SAZNAJEM......A meni kad okacim nesto bez linka trazite link ili se tema brise ili cak pada kazneni poen.
 
Sta je sad ovo....KAKO JA SAZNAJEM......A meni kad okacim nesto bez linka trazite link ili se tema brise ili cak pada kazneni poen.

Pa ja ne postavljam lažne linkove, valjda se i to pika. Radim za obaveštajne službe, pa znam... Imate sreće da nešto i podelim sa vama. :cool:

Inače, godinama i u životu i na ovom forumu upozoravam da će polako da isplivavaju tragične posledice Mlohine vladavine, pogotovo ekonomske. Ko do sad nije shvatio, verovatno neće ni ubuduće, ali ja ću biti tu da vas podsećam ;)

PS, prelistaj današnje novine...
 
Poslednja izmena:
Nego meni tad zanimljiva bila cinjenica da je opet B92 bio spreman sa kamerama rasporedjenim po krovovima da snimi te dogadjaje kao kad su bili spremni da snime i ubistvo vizionara. Taj B92 ima neverovatan osecaj kada ce nesto da se desi. Stvarno su talenti.

Sad ću ti reći zašto je to tako. Svaka novina, radio stanica i televizija u radnom novinarskom odseku poseduje po neku motorolu, koja prisluškuje policijske kanale. To je prećutan dogovor medija i policije. Policija to zna i ne zabranjuje im. Zato se novinari kao lešinari pojavljuju na licu mesta vrlo brzo, često i pre same policije. Tako jedino mogu da "ulove" priču. Pitanje je uređivačke politike šta se objavljuje, ali materijal postoji...
 
Kad je Mlohavi osetio da se foteljica ljulja, nije birao sredstva da se kao "čovek naroda" prikazuje i lupeta gluposti, ne bi li podilazio nepismenom i neobrazovanom biračkom telu, po proverenom smRadikalskom receptu. Posle tromesečne pauze pojavljivanja u javnosti, Mloha je tada osmislio "Veliki Narodni Moleban", poznatiji kao "Kosovo za Patike"... O silni, ponosni junače Vojo, pobegao si posle kao pi3da da te nema, a ostavio građanima da plate odštetu.

Kako ja saznajem, Vlada Srbije je platila u novembru prošle godine, na ime štete na američkoj i ostalim ambasadama isplatila negde oko 35,5 miliona dinara. Deo odštete je dobila i Slovenija, a Hrvatska čeka svoje pare za obeštećenje jer je malko zakasnila sa zahtevom. Ali će dobiti. Naše pare. S kojima je Mlohavi & co raspolagao kako mu se ćefne, uglavnom na našu štetu.

Eto tako, ja se našao da potvrdim svoje tvrdnje da ćemo divljanje DSS-a plaćati još mnogo i mnogo godina. Dodaću na ovu sumu skoro milion evrića za Miladina (zna se ko je postavio onoga ko je Miladinu dao pasoš), pa penale koje plaćamo Evropskom sudu zbog neznanja i nesposobnosti pravnika države Srbije, postavljenih od strane bivšeg režima DSS-a (od 24 presude, samo jedna je presuda u korist Srbije, a mi i dalje plaćamo li plaćamo).

Koštunica je huškač,uvek nađe nekog ko će da odradi posao umesto njih.
Koliko se sećam,podržao je miting R.karadžića a niko iz DSS-a nije smeo da se pojavi na bini,važno je da su organizovali huligane da bi divljali po ulicama i izazivali nerede.
 
Pa ja ne postavljam lažne linkove, valjda se i to pika. Radim za obaveštajne službe, pa znam... Imate sreće da nešto i podelim sa vama. :cool:

Inače, godinama i u životu i na ovom forumu upozoravam da će polako da isplivavaju tragične posledice Mlohine vladavine, pogotovo ekonomske. Ko do sad nije shvatio, verovatno neće ni ubuduće, ali ja ću biti tu da vas podsećam ;)

PS, prelistaj današnje novine...

To da je Mlohina vladavina bila tragicna po Srbiju to stoji....ali to je samo nastavak tragicnih vladavina u ovoj zemlji a i ova vlast sadasnja je nastavak te tragedije i to extremni.
Taj Mloha je deo DOS-a tako da to je sve ista ekipa BoTa,Mloha,Ceda,Dinkic......
 
To da je Mlohina vladavina bila tragicna po Srbiju to stoji....ali to je samo nastavak tragicnih vladavina u ovoj zemlji a i ova vlast sadasnja je nastavak te tragedije i to extremni.
Taj Mloha je deo DOS-a tako da to je sve ista ekipa BoTa,Mloha,Ceda,Dinkic......

Pa Mloha je bio ta frakcija koja je otrgla entuzijazam i ideje DOS-a iz političara i naroda, prekinula rad na "6. oktobru", prigrlila sav šljam pod svoje skute i reinstalirala Slobin državni aparat. Zatim je polako i podmuklo gurao lopove i zlikovce, pod plaštom patriotizma i legalizma, u prvi plan, i vratio u srpsku politiku lopovski način vladavine, koji je tek bio načet i spreman za demontažu. Prikazivao je Srbiju u svetu kao demokratsku, a ipak nazadnu i prevarantsku (e tu je po meni, najveća šteta).

Na žalost, to nije ni DOS, ni demokratija, a ni patriotizam. Nema govora da je to sve ista ekipa, jer je Mloha zbog svojih frustracija, prebegao na "dark side"
 

Back
Top