kada neko na prvom date-u prica samo o parama

kada decko na prvom date-u prica samo o parama? Sta mislite? I neko mi je rekao da ti momci koji imaju i hvale se taticinim parama su uglavnom pokvareni

Sta zele?

taj je onda lav u horoskopu(evo dajem glavu) jer oni ne vide dalje od svog nosa jer su opsednutim jednim velikim velichanstvenim neponovljivim JA!

znachi da je kompleksash i uzasno nesiguran lik.
u prevodu smarach i bezi dok mozesh
 
kada decko na prvom date-u prica samo o parama? Sta mislite? I neko mi je rekao da ti momci koji imaju i hvale se taticinim parama su uglavnom pokvareni

Sta zele?

:lol: Imala sam jedan slucaj takav :lol:
Kompleksi po meni.. Nebitno da li se hvali ili :rida: kuka na svoju tuznu sudbinu jer je go ko pistolj:roll:
Tima koji se hvale ako ne pokazes interesovanje tj ocaranost avionima i kamiJonima, izgube interesovanje automatski. Jer njima treba neko ko ce im hraniti sujetu.. Makar ja to tako vidim ;)
 
Poslednja izmena:
sedim u lokalnom kaficu, pijem kafu, listam novine
par likova sto ih znam za susednim stolom, razgalamili se
prica a la kamioni, avioni, carine, biznis bla bla
tek ustaje ovaj jedan, prilazi i zicka cigare za svu trojicu??!!
e to ti je taj tip likova sto na prvom
(verovatno i poslednjem) sastanku sa tom devojkom prica samo o lovi...
 
:lol: Imala sam jedan slucaj takav :lol:
Kompleksi po meni.. Nebitno da li se hvali ili :rida: kuka na svoju tuznu sudbinu jer je go ko pistolj:roll:
Tima koji se hvale ako ne pokazes interesovanje tj ocaranost avionima i kamiJonima, izgube interesovanje automatski. Jer njima treba neko ko ce im hraniti sujetu.. Makar ja to tako vidim ;)

bolje da priča samo o parama nego samo o kolima :hahaha:
kad priča samo o parama, možda znači da ima mali ****, neki kažu da se tako leče komplexi...;)

Cenjka se. Pita za cenu. Nada se da che jeftino prochi. Bezz glavom bez obzira.
g090.gif

taj ustvari obično nema ni žute banke. :mrgreen:



:klap::klap::klap: -tako je, da ne pisem isto
 
Novac je uvek bitan. On je garant stabilnosti, što bi rekli političari, u životu svakog od nas.

Naravno da je bitan.
Nego mislim da je najbitniji (prioritet br. 1 u životu) kad ga čovjek nema...
ili kad ga ima toliko da to ukazuje na ovisnost, stvaranje love radi love, a ne da olakšaš sebi život...
Zar pored toliko tema :per: razgovarati na prvom sastanku o biznisu i novcima, eeejjj... :)
 

Back
Top