Snajperisti likvidirali gusare

Snajperisti američke ratne mornarice usmrtili su tri somalijska gusara koji su držali kao taoca američkog kapetana trgovačkog broda.

http://www.bihvijesti.net/izvor78407_Gusare-ubili-snajperisti-s-palube-razaraca-USS-Bainbridge.html

Da li se slažete sa ovakvim rešavanjem situacija sa taocima?
Meni je to sasvim ok.

Da da, pa sutra da me izruce u Hag sto sam oslobadjao (branio) sugradjanina od tamo nekih "boraca za slobodu" :roll:
Naravno da se slazem, ali samo u ozbiljnim drzavama koje cene svoje gradjane i stavljaju ih iznad interesa drugih.
:)
 
A ovaj mali jesha jos i stavlja ruske specijalce sa onim nesretnim amerikancima u istu rechenicu:hahaha::hahaha:.........BAN za bezobrazluk :evil:

Nije baš tako...
„Talačka kriza u Beslanu“ je naziv za jedan od najtežih terorističkih napada koji su pogodili Rusiju u njenoj istoriji. Počela je 1. septembra 2004. nakon što su čečenski teroristi zauzeli jednu školu a završila je 3. septembra 2004. napadom ruskih specijalnih jedinica. Poginulo je 344 ljudi, od čega 186 dece.
 
A ovaj mali jesha jos i stavlja ruske specijalce sa onim nesretnim amerikancima u istu rechenicu:hahaha::hahaha:.........BAN za bezobrazluk :evil:


Koliko ljudi su ruski "specijalci" pobili oslobadjajuci ih iz onog pozorista? Koliko ljudi su pobili u jednom malom selu kraj Moskve tako sto su ga sravnili MLRM-om, a teroristi vec otisli? Valjda patrijotski mozak dozvoljava koristenje gugla, pa nadji, necu sve ja da ti pricam.Ima tih primera jos.:hahaha::per:
 
Naravno da je OK.Ako taoci nisu povredjeni,
ali, generalno, snajper je najbezbolniji nacin.

Па сад, КАКО ЗА КОГА !!!! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Него шалу на страну, сваки начин борбе против тероризма је оправдан ...
Да је среће па да смо се и ми исто тако обрачунавали са Шиптарским терористима ...
И мало о техници и тактици ;
Њих 4-5 "гусара", у отвореном чамцу, са таоцем,
опкољени ратним бродовима ...
Ма требали су атомску бомбу да баце ...
 
Snajperisti američke ratne mornarice usmrtili su tri somalijska gusara koji su držali kao taoca američkog kapetana trgovačkog broda.

http://www.bihvijesti.net/izvor78407_Gusare-ubili-snajperisti-s-palube-razaraca-USS-Bainbridge.html

Da li se slažete sa ovakvim rešavanjem situacija sa taocima?
Meni je to sasvim ok.

slazem se. lepo su to odradili.
a plus sto po medjunarodnom pravu svako ima pravo i duznost da se bori protiv 'gusara', sve i da nisu drzali taoca.
 

Back
Top