АЛО СРБЕНДЕ

SONY9529

Zainteresovan član
Poruka
117
Па ста сад би некада се славио одлазак у војску, велики испраћај а шта сад.... сад се кријете по подрумима а !!!
Ово постаје озбиљан проблем
 
Anonymous:
Jeli patrioto. Zasto se zoves SONY a ne Elektronska Industrija NIS.
Dok je vojska valjala, u nju se islo. Danas? Je*ala nas ovakva vojska.
Videću te koga ćeš da moliš da sačuva granice i tvoj život kada dodje do s*anja mamu ti j*bem papučarsku zbog takvih kao ti i odosmo u k*rac mamicu ti :evil:
 
SONY, obzirom da si ovde jedan od novijih sagovornika najlepse cu da te zamolim da ne psujes cak i sa zvezdicama. Bez obzira koje stavove branis to mozes da iskazes i bez ruznih reci. Ubuduce cu poruke slicne predhodnoj da brisem.
POzdrav
 
SONY:
Anonymous:
Jeli patrioto. Zasto se zoves SONY a ne Elektronska Industrija NIS.
Dok je vojska valjala, u nju se islo. Danas? Je*ala nas ovakva vojska.
Videću te koga ćeš da moliš da sačuva granice i tvoj život kada dodje do s*anja mamu ti j*bem papučarsku zbog takvih kao ti i odosmo u k*rac mamicu ti :evil:
Nije taj "papucar" doveo do stanja u kome se nalazimo nego nekultivisanost koju si demonstrirao SONY. Da li si resio problem tako shto si co'eka poslao u par navrata u jednoj recenici u 3 lepe? Ne verujem. Mada, kakva da je ta vojska nasa je i nije O.K. shto doticni pljuje po ljudima koji su neshto uspeli da urade protiv koliko :?: , 9-10 najjacih zemalja sveta 1999 godine. Razmislite shta zborite :!:
Ako imas u planu i mene tako da isprepadas, nemoj. Odmori prstici.
CIAO! 8)
 
MA briši šta hoćeš ja samo kažem da i propadamo zbog takvog razmišljanja nažalos većine ( jao naše nevalja, ma palim ja u veliku i slobodnu ameriku idem tamo da se uvlačim u dupe pa ću dobii posao nema veze što ću sinovima davati imena robert, erik i ostalo, stopiću se i pretvarati da sam jedan od njih ) pa vi brišite ako nisam u pravu
 
ma bombarduju preko medija sa tom civilnom sluzbom zato ljudi i idu ali zato imamo nesposobne muskarce za zivot...nekad je bilo cast ici u vojsku a danas su svi postali mekani zulja ga dusek te hladna voda te losa hrana ode nam naciija u propast...
 
Ma problem je u tome sto mi nemamo ni taj kult zastave ( obratite malo pažnju nigde nema srpske trobojke ili bar ne dovoljno često ) a i malo se uopšte priča patriotizmu svima je to kao ma daj pali brate :evil:
 
Candyman:
Nas kao da je sramota da istaknemo svoju zastavu. Jenkiji, pa i Hrvati zastavu kace maltene na javni klozet. Nas sramota :shock: :?: :shock:
e pa to matori one ustaše i na vaterpolo gaćama, na vaterpolo kapama ( obicno su ili plave ili bele ) a glupi amerikanci, u svakom kadru uleti bar po jednom njihova zastava. Mogu da se kladim da kada bi pitao koje su boje na srpskoj trobojci sada na ulici ljude, decu u školama 50% bi te gledala belo, kao šta ?! izvini, mislim da je ružičasta sa žutom a onda valjda narandzasta. I city records ( oni seljaci ) pun hrvata, svi mi tu nesto pevaju ona blajvačica "diže mi se tlak" peva u sred Srbije ili kolonija "vivala ..... " pa aloooo bre doklen nek idu u njihovu rodnu bananu pa nek pevaju :twisted:
 
SONY:
Candyman:
Nas kao da je sramota da istaknemo svoju zastavu. Jenkiji, pa i Hrvati zastavu kace maltene na javni klozet. Nas sramota :shock: :?: :shock:
e pa to matori one ustaše i na vaterpolo gaćama, na vaterpolo kapama ( obicno su ili plave ili bele ) a glupi amerikanci, u svakom kadru uleti bar po jednom njihova zastava. Mogu da se kladim da kada bi pitao koje su boje na srpskoj trobojci sada na ulici ljude, decu u školama 50% bi te gledala belo, kao šta ?! izvini, mislim da je ružičasta sa žutom a onda valjda narandzasta. I city records ( oni seljaci ) pun hrvata, svi mi tu nesto pevaju ona blajvačica "diže mi se tlak" peva u sred Srbije ili kolonija "vivala ..... " pa aloooo bre doklen nek idu u njihovu rodnu bananu pa nek pevaju :twisted:
SONY prijatelju nisi me razumeo. Nemam ja nishta protiv Jenkija i Hrvata, nego protiv ovih nashih likova. Ni oko zastave da se dogovore(ovu novu brljotinu ne smatram za zastavu). Shto se tice pevanja i Pink-a to je SHOW BUSSINES.
 
Nije mi jasno zasto SONY drzi u sebi sve to nezadovolstvo i pri tome uglavnom samo besni i jako mesa pojimove.Koliko vidim napori ostalih se zavrsavaju na tome da on samo tera kontra(Lici na nas mentalitet ja sam uvek upravu).Znas ta drzava propada zadnih dve decenije minimalno i ne znam za tebe ali ja cu ti otvoreno reci da su moje generacije sa radoscu isle i bile deo vojske a isto tako sada ne zele da budu deo nje jer je jednostavno nema.Ni jedna zemlja koja se nalazi u takvom ekonomskom stanju sebi ne moze da dozvoli bolju i jacu vojsku jer trenutno nema ni za lekove i bebi hranu.A sto se tice imena i zastava dragi moj to se ne uci u vojsci vec u kuci.To je stvar tradicije i postovanja svog naroda,vere kulture i istorije.To te uce od malih nogu pa u osnovnoj pa nadalje.A te koji nam kroje zastavu sami smo birali i dali im vlast pa dragi moji to nam je sto nam je.Uz sva postovanja doticnom gospodinu ali bi mozda bilo jednostavmije da umesto sto psuje po forumu kompjuter upotrebi za konstrukciju neceg pametnog recimo bas za tu vojsku.
 
jel' moze neko da mi objasni sta ce nam uopste ovakva vojska, samo dzabe maltretiraju klince da skacu levo - desno na glupi atomski s leva tj. desna, od koga moze da nas odbrani vojska, hajde razmislite malo, ko to moze da nas napadne vise pa da nas maslinastozelene nacional-komunjarske oficircine odbrane, samo bre jedu grdne pare, milijarde su to a ne klikeri, mislim da su zandarmi sasvim dovoljni za juznu Srbiju, treba praviti novu vojsku, dvadesetprvi je vek, ne moze se prackom na medveda...
 
majce:
Bolje je imati nego nemati. Vojska je uvek potrebna,to zapamti! Nebitno da li ima rata u toj zemlji ili ne, Vojska je osnovna potreba!
Uz duzno uvazenje tvoj odtgovor me podseca na igru male dece.Da li si spreman da mi objasnis za sta je Srbiji potrebna vojska.Hajde da dajemo argumente za i protiv .Interesuje me krajnji ishod?????
 
Nije nikakva igra, u pitanju je realnost. Vojska je osnovna za svaku zemlju. A to sto neko mrzi Vojsku jer mora da je (od)sluzi to je druga stvar.Srbija bez Vojske je nula. Jos uvek smo na meti, uvek cemo i biti jer se nalazimo na odlicnoj destinacji za baze drugih zemalja. Istina je da imamo specjalne jedinice ali to nije dovoljno.
 
majce:
Nije nikakva igra, u pitanju je realnost. Vojska je osnovna za svaku zemlju. A to sto neko mrzi Vojsku jer mora da je (od)sluzi to je druga stvar.Srbija bez Vojske je nula. Jos uvek smo na meti, uvek cemo i biti jer se nalazimo na odlicnoj destinacji za baze drugih zemalja. Istina je da imamo specjalne jedinice ali to nije dovoljno.
Po meni sve bi se trebalo i zvrshiti na specijalcima. Male formacije koje mogu izvrshiti udare po znatno brojnijem neprijatelju ali slabije obucenom. Klasicna vojska kao dosadashnja nema velik znacaj u buducim ratovima. Odredjen broj standardne vojske bi trebao da sluzi kao samo odvracanje.
 

Back
Top