Jedan zna, drugi cita

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li su ucestalije prevare medju ljudima koji sklapaju brakove vecinom iz interesa ili su jednako ucestale prevare i u brakovima koji su sklopljeni iz ljubavi, sta mislite?

Ja znam, ali fali nam dobra tema.:)
 
Da li su ucestalije prevare medju ljudima koji sklapaju brakove vecinom iz interesa ili su jednako ucestale prevare i u brakovima koji su sklopljeni iz ljubavi, sta mislite?

Ja znam, ali fali nam dobra tema.:)

pa, odgovor na prvu loptu bi bio "iz interesa"
ali, kad razmilsim, takvi ljudi koji su u brak usli iz interesa, tj iz glave, vrlo paze da taj brak ocuvaju
oni koji vole, pa se iz ljubavi odluce na ludost zvanu "brak" mogu vrlo lako da naprave jos jednu, da zavole nekog drugog i prevare
tako da vise varaju oni emotivni
 
Isto je... prevare ne zavise toliko od odnosa koliko od karaktera ljudi koji su u njemu.
:eek:
to oćeš da kažeš ako je ona povučena, mirnija, nije dominantna u vezi, takav joj je karakter, da će njegovo iživljavanje, podjebbavanje, maltretiranje trpeti celog života i neće ga prevariti, zato što joj je takav karakter...?
...i obrnuto...
Ja mislim da karakter s tim nema baš nikakv veze...
Aj mi malo bliže objasni...:rumenko:
 
Poslednja izmena:
Dilajt kad već oćeš o nečemu da pričaš potrudi se pa malo promisli pre toga. Upravo si sam sebi objasnio. Ona mirna povučena koju maltretira neće (po pravilu) varati jer joj je karakter izdiktirao da se uda za siledžiju. Šta ti još nije jasno? :think:
 
Imaš primer u onoj seriji, moj rođak sa sela..... Dragan Jovanović ima ženu koja je na kraju, posle 100 godina, otišla da ga prevari, ali protiv sebe. Ja to i ne smatram prevarom, a i njoj to nije trebalo, znači nije joj u karakteru a okolnostima je trebalo 20 godina da je nateraju da ga prevari. Sasvim lepo osmišljena uloga.
 
Da li su ucestalije prevare medju ljudima koji sklapaju brakove vecinom iz interesa ili su jednako ucestale prevare i u brakovima koji su sklopljeni iz ljubavi, sta mislite?

Ja znam, ali fali nam dobra tema.:)

Prirodnije je prevariti brachnog partnera ako je brak sklopljen iz interesa, mada karakteri igraju veliku ulogu u tome (da prosti Lexa). Voleo bih da ako me sutra neka bogata gospodja ozheni, da budemo svingeri.. Ono..

Gurali smo na ljubav dokle je i$lo, a sada je vreme da se povremeno kresnemo sa drugim osobama u strogo kontrolisanim uslovima. Moja buduca finansijerka kojoj cu dozvoljavati da me vara mora biti nudistkinja, ali i i chlan neke progresivne NVO!
 

Back
Top