Vaša procena

Kakva će biti odluka suda

  • Proglašenje je zakonito

  • Nezakonito

  • Bez odluke

  • Proglašenje je zakonito

  • Nezakonito

  • Bez odluke


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
uskoro je zasedanja u kojem se odlucuje o pravnom aktu proglasenja nezavisnosti kosova. odluka je pravno nebitna tj. neobavezujuca, ali ce verovatno uticati na kasnija priznanja, ubrzati ih ili usporiti.
znaci da se malo igramo, sta mislite kakva ce biti odluka suda. koliko mi je poznato postoje tri moguce odluke
1. zakonita
2. nezakonita
3. neutralna, znaci ni da ni ne.
 
uskoro je zasedanja u kojem se odlucuje o pravnom aktu proglasenja nezavisnosti kosova. odluka je pravno nebitna tj. neobavezujuca, ali ce verovatno uticati na kasnija priznanja, ubrzati ih ili usporiti.
znaci da se malo igramo, sta mislite kakva ce biti odluka suda. koliko mi je poznato postoje tri moguce odluke
1. zakonita
2. nezakonita
3. neutralna, znaci ni da ni ne.

Nezakonita ako taj sud iole poshtuje UN i sve ono na chemu one pochivaju i zbog chega su nastale.
 
Ne razumem kakve veze ima trenutna situacija sa procenom tog suda? Ajde objasni mi molim te.

situacija je recimo da taj sud nije fer i da ne radi po zakonu, da je na nasu stranu, to je realnost, makar kako je vi vidite.
ovde se trazi procena, a ne kako bi trebao presuditi.
ps. ako nisam bio jasan, mogu jos malo uprostiti
 
situacija je recimo da taj sud nije fer i da ne radi po zakonu, da je na nasu stranu, to je realnost, makar kako je vi vidite.
ovde se trazi procena, a ne kako bi trebao presuditi.
ps. ako nisam bio jasan, mogu jos malo uprostiti

Ovo boldovano je moguce, ali ja josh uvek zivim u iluziji da na ovom svetu ipak malo pravde ima. Ako presudi u vashu korist(opcija 3:mrgreen:) onda cu sigurno razibiti te svoje iluzije,a ako ne onda cu biti vishe nego zadovoljan. Za mene je to win-win situacija:mrgreen:
 
srce mi se cepa....:rotf:

nije tema zelja.... vise mi lici na temu za provociranje lokalnih forumskih budalasa.... i opet ce neka frka na kraju da ispadne...:lol:

ovo je tema koja ce za par dana, ili meseci, pokazati ko je kakav prognozer bio. znaci nema ili mi nije bila namera da provociram. makar ne ovog puta.:lol::lol:
 
Знајући ко има највећи утицај на суд вероватно је да ће одговор бити под 1, у најбољем случају за Србију под 3, а да је суд правичан, било би под 2.
 
S obzirom da je to Evropski sud, a u Evropi je vecina drzava podrzala nezavisnost Kosmeta, pretpostavljam da ce odluka biti politicka, znaci trojka. S jedne strane oni ne smeju ici direktno protiv rezolucije 1244 i Helsinskog akta, a sa druge strane ce biti pod uticajem zapadnih go.vana. Tako da bi sve osim trojke za mene bilo iznenadjenje. Inace pobedu Srbija sigurno nece proglasiti ako odluka bude (3) jer Jeremija neprestano prica o pobedi tako da bi ga opozicija docekala na krv i noz.
 
Pošto je odluka neobavezujuća biće sigurno pod b...može da zavisi i od sastava sudija,ako su ko ovi u Hagu presuda će biti pod a. a u komentaru će stajati da je Kosovo trebalo da dobije nezavisnost još pre 1000 godina.
 
S obzirom da je to Evropski sud, a u Evropi je vecina drzava podrzala nezavisnost Kosmeta, pretpostavljam da ce odluka biti politicka, znaci trojka. S jedne strane oni ne smeju ici direktno protiv rezolucije 1244 i Helsinskog akta, a sa druge strane ce biti pod uticajem zapadnih go.vana. Tako da bi sve osim trojke za mene bilo iznenadjenje. Inace pobedu Srbija sigurno nece proglasiti ako odluka bude (3) jer Jeremija neprestano prica o pobedi tako da bi ga opozicija docekala na krv i noz.
nemas pojma koliko Jeremiji , kao i Boti ,Djilasu i ostalim Saperima znaci misljenje i bes opozicije , eno nocima ne spavaju zbog tpga , sve se usukali od brige :mrgreen:
opozicija :hahaha:
 

Back
Top