Uranopolis, hotel Teoxenia

Strajder

Zainteresovan član
Poruka
350
Prošle godine smo letovali u Gerakina Beach hotelu u Gerakiniju (mestašce između Kasandre i Sitonije, administrativno pripada Sitoniji) i mogu ga preporučiti svim porodicama sa malom decom, odličan odnos kvalitet cena, i odlična animacija dece.
E, sad kako ne volimo da idemo dva puta na isto mesto, ove godine mi je zapao za oko hotel Theoxenia kod Uranopolisa, pa bih molio ako je neko boravio u istom da podeli iskustva.
Rezervna destinacija je hotel Sonia Village kod Gerakinija, pa ne bi bilo loše da ukoliko je neko bio u tom hotelu pošalje kakvu informaciju.
 
Poslednja izmena:
Ja sam cula da je u hotelu Gerakin abeach los ulaz u more. Rekli su mi da je buno trave a da je sve ostalo odlicno . Pa zanim ame da li je to istina , hvala na informacijama! Kakve su sobe i usluga?
U vodi se nalazi kamenje prekriveno travom, ali je na centralnom delom plaže to kamenje povađeno i plićak očišćen u širini od recimo 30-50 metara sve do dubine od oko 2m, odnosno 50-ak metara u dubinu...Inače ležaljke i suncobrani na plaži se naplaćuju 7 evra dnevno (2 ležaljke i suncobran), s tim što možete poneti svoj suncobran bez ikakvog problema.
Sobe su na nivou proseka za 3*, nikakav luksuz, imate klimu, mini bar, ok terasu, a ako ste u bungalovima i malo dvorište (odlično za decu). Ostatak usluge u hotelu je na višem nivou, i čini mi se da opravdava nešto višu cenu. Prelep park, izvanredan izbor i kvalitet jela (švedski sto), bazen za decu sa slanom vodom, animacija za decu, sve je izuzetno čisto, a osoblje veoma ljubazno.
 
Mi smo bili prošle godine u Teoxeniji sa klinčetom od 14 meseci, i za tu varijantu hotel je super. Do plaže (koja, ruku na srce, nije bas savršena) ima 10m i to podzemnim prolazom, bazen za decu (s tim što je voda u bazenu baš jako hlorisana) i igraonica koja radi od 18 do 22h. Klopa je ok, mada malo jednolična, ali je super raspored obroka (doručak traje do kasno a večera počinje relativno rano tako da ti stvarno ne treba ništa osim nekih keksića za klince), imaju i dečje stoličice za hranjenje itd. Takođe imaju i frižider u sobi, a mi smo imali sreće da budemo na prvom spratu, u sobi sa velikom terasom ograđenom betonskim zidom od metar, pa je klinče moglo da se tu igra do besvesti dok mi pijemo kafe...

Jedino što do Uranopolisa imaš oko 5km, i ne može da se ide peške, osim možda plažom (nismo probali), pa možeš da se smoriš uveče. Mada organizuju neke zezalice, tipa muzika itd. i u hotelu. Takođe relativno blizu (oko 20 min. kolima) ima Lidl i još jedan veliki supermarket, pa možeš da kupiš sve što ti treba.
 

Back
Top