Uzalud usta puna Kosova

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Na sajtu ministarstva za KiM pise da se na godišnjem nivou izdvajaju sredstva u iznosu 39 milijardi evra

Zbog katastrofalnog stanja u kojem se nalazi više oko 42.000 Srba u Kosovskom pomoravlju, za njih više od 70 odsto jedini siguran obrok je onaj koji dobije iz narodne kuhinje!


http://www.glas-javnosti.rs/clanak/tema/glas-javnosti-13-04-2009/umiru-od-gladi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neko je krao i krade ???

BEOGRAD - Ministar za Kosovo i Metohiju Goran Bogdanović najavio je će najkasnije za mesec dana skupštinskom odboru za KiM podneti novi izveštaj koji bi trebalo da sadrži presek stanja i nove detalje u vezi sa neplanskim trošenjem budžetskog novca u južnoj srpskoj pokrajini. Novi izveštaj trebalo bi da pruži odgovore i na pitanje da li su zloupotrebe nastale u vreme ministrovanja Slobodana Samardžića iz DSS ili aktuelnog ministra i ko bi za to trebalo da odgovara.
 
Дилеру:lol:, зашто су ти Срби у таквој ситацији? Ко је допринео томе? Мислим да су великим делом они што су их пљачкали, протеривали, итд. :thumbdown:
 
salu na stranu, ali zalosno je da se ovako nesto desava, a svima puna usta srba sa kosova.
ipak broj od 42.000 nije broj kojem se ne moze pomoci, to je oko10.000 porodica.
ps. necemo o tome koje kriv, to je gubljenje vremena, vec kako pomoci ovim koji su ostali ovde, i koji verovatno zele ziveti na kosovu
 
salu na stranu, ali zalosno je da se ovako nesto desava, a svima puna usta srba sa kosova.
ipak broj od 42.000 nije broj kojem se ne moze pomoci, to je oko10.000 porodica.
ps. necemo o tome koje kriv, to je gubljenje vremena, vec kako pomoci ovim koji su ostali ovde, i koji verovatno zele ziveti na kosovu

A shto ih onda ne pustite da zive je li???? Ajdemi licemeran si batice i to preterano, bash onako do bola:mrgreen:
 
A shto ih onda ne pustite da zive je li???? Ajdemi licemeran si batice i to preterano, bash onako do bola:mrgreen:

licemeran si ti. ja mogu reci da me zabole za njih, neko ce se naljutiti ali...medjutim ti i takvi kao ti koji stalno govore kosovo, kosovo, sto vi ne uradite nesto da im se pomogne. e to je licemerstvo. meni ih je zao skoro kao i bilo koga recimo iz afrike, ali zbog tog skoro, njih zalim malo vise, jer bez obzira na sve, mi smo ipak indirektni razlog njihove trenutne situacije. a srbi i srbija su krivi za ovu situaciju.ili neka im kazu da prihvate kosovo, valjda ce tada nasa vlada nesto vise uraditi za njih, ili neka im pomognu, jer oni to zasluzuju.
 
licemeran si ti. ja mogu reci da me zabole za njih, neko ce se naljutiti ali...medjutim ti i takvi kao ti koji stalno govore kosovo, kosovo, sto vi ne uradite nesto da im se pomogne. e to je licemerstvo. meni ih je zao skoro kao i bilo koga recimo iz afrike, ali zbog tog skoro, njih zalim malo vise, jer bez obzira na sve, mi smo ipak indirektni razlog njihove trenutne situacije. a srbi i srbija su krivi za ovu situaciju.ili neka im kazu da prihvate kosovo, valjda ce tada nasa vlada nesto vise uraditi za njih, ili neka im pomognu, jer oni to zasluzuju.

Ne ljuti se niko, da te zabole za Srbe smo znali josh odavno, tako da uopshte nisam ni ljut ni shokiran:mrgreen:. Inache Srbi i Srbija se pishe velikim slovom pismeni choveche:mrgreen:. Ja ne gorvorim stalno Kosovo,Kosovo i da priznajem da im nasha vlada ne pomaze dovoljno, a cilj tvoje vlade nije nikakvo ukljucivanje tih Srba u drustvo vec proterivanje. Tako je bilo tako ce i ostati. I nemoj da mi ovde prodajesh neke prichice za malu decu:mrgreen: Neka brate izivljavajte se dok mozete. Samo znam da je na Balkanu sve uvek podlozno promeni. Videli smo ledja mnogo jachim igrachima od vas.
 
Ne ljuti se niko, da te zabole za Srbe smo znali josh odavno, tako da uopshte nisam ni ljut ni shokiran:mrgreen:. Inache Srbi i Srbija se pishe velikim slovom pismeni choveche:mrgreen:. Ja ne gorvorim stalno Kosovo,Kosovo i da priznajem da im nasha vlada ne pomaze dovoljno, a cilj tvoje vlade nije nikakvo ukljucivanje tih Srba u drustvo vec proterivanje. Tako je bilo tako ce i ostati. I nemoj da mi ovde prodajesh neke prichice za malu decu:mrgreen: Neka brate izivljavajte se dok mozete. Samo znam da je na Balkanu sve uvek podlozno promeni. Videli smo ledja mnogo jachim igrachima od vas.

to je poenta, umesto da razmisljate kako pomoci tom narodu, vi razmisljate kada cete doci u situaciju da pokazete svoju snagu.
ps.ostalo necu komentarisati:thumbdown::thumbdown:
 
to je poenta, umesto da razmisljate kako pomoci tom narodu, vi razmisljate kada cete doci u situaciju da pokazete svoju snagu.
ps.ostalo necu komentarisati:thumbdown::thumbdown:

Kao prvo mi uopshte nismo u poziciji da pomognemo svom narodu, to i ti znash odlichno. Drugo, trebalo bi da komentarishesh kako ce to tvoja "vlada" da pomogne tim ljudima i kako im to pomaze, sem da se isele naravno. Trece, niko ovde ne pricha ni o kakvoj snazi, to je jednostavno jedino shto nam preostaje jer drugog resenja nema. Znachi kao i uvek chekati promenu u onosima najvecih svetskih sila kada budu doshli nama na ruku. Dotle nam ne preostaje nishta drugo nego da non-stop prichamo Kosovo, Kosovo, kako bi i moji unuci znali kako je oteto, ko su ljudi i kakvi su ti ljudi koji su ga oteli. nishta nam drugo ne preostaje.
 
Kao prvo mi uopshte nismo u poziciji da pomognemo svom narodu, to i ti znash odlichno.
da li treba da ti pronadjem tuce postova gde pise da srbija pomaze taj narod na kosovu??
Drugo, trebalo bi da komentarishesh kako ce to tvoja "vlada" da pomogne tim ljudima i kako im to pomaze, sem da se isele naravno.
nasa vlada pomaze, ali cesto nailazi na odbijanje, jer srbija kaze ovima kosovu, da onaj ko primi pomoc time priznaje kosovo.
Trece, niko ovde ne pricha ni o kakvoj snazi, to je jednostavno jedino shto nam preostaje jer drugog resenja nema. Znachi kao i uvek chekati promenu u onosima najvecih svetskih sila kada budu doshli nama na ruku. Dotle nam ne preostaje nishta drugo nego da non-stop prichamo Kosovo, Kosovo, kako bi i moji unuci znali kako je oteto, ko su ljudi i kakvi su ti ljudi koji su ga oteli. nishta nam drugo ne preostaje.
mozda za promenu da dok cekate, pokusavate nekako pomoci tom narodu. znaci manje prica, vise rada.
 
da li treba da ti pronadjem tuce postova gde pise da srbija pomaze taj narod na kosovu??
nasa vlada pomaze, ali cesto nailazi na odbijanje, jer srbija kaze ovima kosovu, da onaj ko primi pomoc time priznaje kosovo.
mozda za promenu da dok cekate, pokusavate nekako pomoci tom narodu. znaci manje prica, vise rada.

Ademe teka sada videh tvoj avatar ,što si dobra....
ko je to?
 
Na sajtu ministarstva za KiM pise da se na godišnjem nivou izdvajaju sredstva u iznosu 39 milijardi evra

Zbog katastrofalnog stanja u kojem se nalazi više oko 42.000 Srba u Kosovskom pomoravlju, za njih više od 70 odsto jedini siguran obrok je onaj koji dobije iz narodne kuhinje!


http://www.glas-javnosti.rs/clanak/tema/glas-javnosti-13-04-2009/umiru-od-gladi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogledajte samo cifru u desnom gornjem uglu!!!:eek::eek::eek:

:mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas:
 

Back
Top