Расна и национална мржња Усташе су живе

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.637
Пост Астрице од 0ре сат врмена


Bitno je da su Njemci bili dobri i nisu nikoga ubili.A od preživjelih Srba sve sami retardi koji se mogu vidjeti na ovom forumu.Ali zašto ne Njemci.Pa u Švabiju se ipak bježalo od UDB-e,a i marke nisu bile za odbacit.****** kak pare mogu zavest čovjeka,a di neće Srbina .Pa i sam Adam je bio Srbin.Istrijebiti sveti narod.Mislim da ih je trebalo ostaviti žive,ali im napraviti lobotomiju.Ustvari već i izgledate tako.Gore nego Kenedijeva sestra kojoj su napravili lobotomiju.Da imam moć poslal bi jednog ustaškoga duha da vas sve izmaltretira.Možda Maxa Luburića.A ja bi voljela da sretnem vašeg ljubljenoga Nedića ponos i diku vašu idola onog kreleta Šešelja a bome i Arkana.Bome što ste čekali 50 godina da se svetite budale? Glupi ste do bola.I apsolutno me boli kazneni bod koji ću dobiti zbog ovih komplimenata upućenih vama.Ja vas prezirem jer ste jadni. Malo vam je NATO intervencija bila koju ste zaslužili i od one Milice napravili boginju.A kolko ste vi nevine djece poubijali to je manje važno.I ne samo ustaš'ku,poubijali ste i ostale nesrbe.Ja vam ž+elim potres kakav je ovih dana u Italiji.Ali nema Boga.Da ima Boga kaznio bi vas na takav način kreteni jedni retardirani. Netko ko zbog gubitka utakmice pali stadion se stvarno može ponostiti svojim činom.Najhrabriji ste ionako iza monitora lajavci.


http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9456393&postcount=137




ОВО ЈЕ ЗА ТРАЈНИ БАН
 
churchsignheresy-1.jpg
 
mora da je i ova doruckovala vinjak,terajte to sve u ...

И по теби би јој вероватно требало опростити ???

Што трезан мисли, пијан говори !!!

Нас овде банују на сам помен усташтва, а она (пијана кажеш) овде избљува читав манифест ...
 
И по теби би јој вероватно требало опростити ???

Што трезан мисли, пијан говори !!!

Нас овде банују на сам помен усташтва, а она (пијана кажеш) овде избљува читав манифест ...

Svi se oni u pocetku predstavljaju fini, ali pre ili kasnije pokazu svoje pravo lice. Svoje pravo ruzno lice. U slucaju Astrice izuzetno ruzno lice!
 
Poslednja izmena:
kolko se secam ista ta je juce u kafancetu cestitala svima uskrs, uzvracala na postove i sluzila kafu

a eto vec sad pokazuje pravo lice

nisam im verovao, juce u momentu pomislih ` ima nade za njih`, ali eto nema nade, tesko je kod njih ocekivati bilo kakav pozitivan pomak. nema njima pomoci bez dobre okupacije - ameri se ne racunaju

Skim vi idete u kafanu....
 
Пост Астрице од пре сат врмена

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9456393&postcount=137
ОВО ЈЕ ЗА ТРАЈНИ БАН

Ма јадница, пусти је - није њима лако проводити живот у ишчекивању ДА ЋЕ СТИЋИ НАПЛАТА ДУГОВА... а нагомилало се злочина тих менталних креатура до данас...

Ја сам је пријавио - САДА СУ МОДЕРАТОРИ НА ПОТЕЗУ ... а ако прећуте нека очекују ДОСТОЈАН ОДГОВОР ОВАКВОЈ СВИЊАРИЈИ...:evil:
 
И по теби би јој вероватно требало опростити ???

Што трезан мисли, пијан говори !!!

Нас овде банују на сам помен усташтва, а она (пијана кажеш) овде избљува читав манифест ...

..pijanstvo je olaksavajuca ..okolnost....
ajde mi prokomentiraj ovaj...snimak...mozda neki shvate zasto je u CRO..KOD NEKIH..misljenje...ogorčeno..


..ebo mu pasa mater..zasto spominje moj Osijek...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top