Moraš verovati!

Ajde bre ne lupaj, ti si samo jos jedan od klinaca koji naprave svoj sajt koji je debilan do bola i onda idete svuda po netu i smarate ljude da se prikljuce na sajt!
Lepo reci da samo to hoces i neki ce se mozda sazaliti, a ovako ti niko nece ni pogledati sajt.
 
Poslednja izmena:
Ajde bre ne lupaj, ti si samo jos jedan odklinaca koji naprave svoj sajt koji je debilan do bola i odna idete svuda po netui smarate ljdue da seprikljuce na sajt!
Lepo recida samo to hoces i neki ce se mozda sazaliti, a ovako ti niko nece ni pogledati sajt.

Prvo nauči da kucaš na tastaturi, pa se onda uhvati prozivanja. Postoji i space.
Drugo, ja nigde nisam rekao da se neko registruje, niti mi trebaju članovi. Ovo nije forum. Zato molim sve da više ne posećuju sajt!
Ako mi ne veruješ, ne moraš.. zabole me patka. Ja imam dokaze o svojoj posećenosti i vidim da se ljudima svidja.
Ne treba meni niko da se sažaljeva. I da imam 5 stalnih posetilaca, ja ću se zadovoljiti. Zato ne lupetaj!!!
Ako sam lepo postavio link, kao i par hiljada prethodnih na ovom sajtu, ne moraš zato da me vredjaš, jer nisam deo te grupacije u koju me svrstavaš. Kad budem ostavljao link na tvom sajtu, onda počni da *****š, a ovako :bljak:
 
Poslednja izmena:

Back
Top