Vrste muzike...Interesuje me....

Chester girl:
...Mislim meni licno je to jadno, i po meni pravi metalci to sebi ne dopustaju...Ajd ok, naravno da se ne treba toliko izdvajati,ali sad da ti zbog drustva menjas muziku je strashno glupo...
A znam i to da je ruzno da se dele i cene ljudi po vrsti muzike koju slusaju, ali sta ces, ja priznajem da je meni muzika nesto osnovno sto treba da znam o nekoj osobi i po tome stvarno ja dosta sudim o nekoj licnosti...

hehehe... ne znam, mala si mnogo... i imas previse predrasuda, a nisi ih ni svesna...
kao prvo, sve sto se "ne dopusta" nije stvarno, jer je pod pritiskom... ako ti sebi svesno ne das da nesto radis, ti onda to zelis da radis, cim branis sebi... hehe... strasno...

Stvarno zanimljivi stavovi, veoma ograniceni i tako... nema svrhe da detaljisem dalje... sramota me bilo da citam ovo... :roll:

al mlada si, ima vremena... i nade uvek ima :D
 
UrBaNiYaK:
Koliko vidim, vi ste svi dosta mladi i ludi...Voleo bih da vas vidim kako bi reagovali za nekih 5-6 god kad bi procitali vase sadasnje postove!!!
Covek se menja, sazreva, menja mu se ukus, vremenom kapira neke stvari...Ja sam u 4-5 razredu osnovne slusao Ganse i Cepeline, imao sam starijeg brata koji me je tad malo usmerio, onda mi se strasno zasvidjalo Zabranjeno pusenje, pa u 7. razredu sam otkidao na Metallicu pogotovu Black album, u 8. sam slusao samo Doorse...U srednjoj skoli su se stvari malo izmenile, poceo sam tvrdji gitaristicki zvuk, tipa Yngwie J. Malmsteen, Steve VAi, Joe Satriani, pa gitarska trojka Paco De Lucia, John Mc Laughlin i Al Di Meola...Pa me je ta faza prosla, pa sam poceo malo da slusam pop: Duran Duran, INXS, Depeche Mode...Onda je dosla na scenu elektronska muzika Underworld, Faithless, AStral Projection...Pa sam se na faxu vratio na STinga, pa sam otkidao na trip hop-Massive attack, Tricky, Stereolab...Onda je u moj zivot usao Radiohead, pa su usli Darkvudi, pa disciplina kitchme, pa DrumNbAss, pa sam se lozio na filmsku muziku...A to sto sam zaboravio da napomenem Deep Purple, AC DC,Asian Dub,Rage against, Pearl Jam, Tom Jones, U2, Limp Bizkit, Whitesnake i mnogi mnogi drugi...i posle svega toga mi se sad svidja i Vlado Georgijev i Saban Barjamovic, i Gibonni i Sasa Vasic(ne Matic) i starogradska muzika Mito bekrijo, zute dunje, ruse kose...I kad me neko pita kad se upoznamo sta slusas od muzike sta da mu kazem???Ne znam ni ja, moj odgovor je najcesce SVE...i on posle toga misli da nemam veze sa muzikom i da slusam sta mi se pusti...Pa vam zato kazem dragi moji i drage moje Metalke ili Metallke, Rockeri, Rejveri, Reggaeri da ce te za nekoliko godina i vi izgubiti pripadnost i da ce te poceti da sirite svoj muzicki ukus i da trazite i pronalazite lepo u svakoj muzici!!!
Pozdrav
Covek je u pravu...Govorim iz iskustva...Prosla sam i ja kroz te faze muzike i sad ne slusam nista odredjeno...Sve zavisi od raspolozenja,drustva i alkohola :wink: :lol:
 
markon7:
Ne treba podcenjivati ni jedan muzicki pravac ali
svako ima svoj ukus i slusha odredjenu vrstu muzike.
To ne mora biti jedna vrsta a i moze, mada se ukus
tokom vremena moze lako promeniti.
Sto se mene tice metal(l :lol: )je muzika koju najvise i najcesce volim da slusham ali to ne znaci
da je to jedini pravac koji pratim.
Rado slusham i njegove totalne suprotnosti kao sto
su Offspring,Evanescence,The Rasmus i ostalo.
ne znam da li je ovde neko pogreshno shvatio Chazy ili shta...Ona svakako da nema nishta protiv i slushanja druge vrste muzike,ali normalnog karaktera.LP i Evanescence kao i The Rasmus su na slichnoj liniji...takodje i ostale Rock,Metall,ili neu-metall grupe.Ali uporedjivati METALL sa NARODNJACIMA EJ!!!vrhunac,GRAND SHOW!Ma daj...to rade samo maloumnici...Zato jedan metalac NE SME se radovati Stoji,ili biti dechko/devojka potpunom seljaku...
P.S. nemoj mi reci Marko da podrzavash narodnjake :roll:
 
Ma kako ste bre tako...ne, ne shavtam, majke mi...ja sam tako davno prestala da razmisljam o tome...dobro, mozda to sa jedne strane i nije dobro, ali ono, *******, "ja imam svoj mali svet"...ne, ozbiljno, druzim se sa ljudima koji slusaju istu muziku kao i ja (ne samo sa njima, naravno :lol: ), idem na takve svirke i I'm having the time of my life 8) Mislim, narodnjaci, reperi...koga briga za njih? Ali najiskrenije? Live and let live (or die, who cares? 8) ) 8)
 
I da kazem nesto da pokopam svoj poslednji miroljubivi post: Mene nerviraju nu metalci 8) To je muzika veoma niskog kvaliteta, pravljena da bi se svidela vecini izgubljenih tinejdzera, o cemu uglavnom svedoce i nihovi stupidni textovi 8) I nervira me kada neko ko slusa gorepomenutu vrstu muzike sebe naziva metalcem 8) Eto, to mi je lezalo na dusi.
 
Moram da dodam jos nesto sto ce biti veoma kontradiktorno mom poslednjem postu :lol: Kada sam rekjla nu metal mislila sam prvenstveno na Linkin Park i Limp Bizkit.Mada one jel, bas i nisu nu... :oops: :lol: KoRn je nu i KoRn je fina grupa za ko voli. Dakle ne moze se za nju reci ono sto sam ja rekla za nu metal. Za Slipknot vec moze. Pozeri :lol: Danas bas ne mogu da se slozim sama sa sobom, ali nemojte mi zameriti, treba sad da idem da vidim rezultate prijemnog :shock: Mada, stojim iza onoga sto sam napisala 8) (manje-vise :lol: )
pozic :lol:
 
Courtney:
Ma kako ste bre tako...ne, ne shavtam, majke mi...ja sam tako davno prestala da razmisljam o tome...dobro, mozda to sa jedne strane i nije dobro, ali ono, * ga, "ja imam svoj mali svet"...ne, ozbiljno, druzim se sa ljudima koji slusaju istu muziku kao i ja (ne samo sa njima, naravno :lol: ), idem na takve svirke i I'm having the time of my life 8) Mislim, narodnjaci, reperi...koga briga za njih? Ali najiskrenije? Live and let live (or die, who cares? 8) ) 8)

When you were young
and your heart was an open book
You used to say live and let live
you know you did
you know you did
you know you did
But if this ever changin
in which we live in
Makes you give in and cry
Say live and let die
Live and let die

What does it matter to ya
When ya got a job to do
Ya got to do it well
You got to give the other fella hell

You used to say live and let live
you know you did
you know you did
you know you did
But if this ever changin
in which we live in
Makes you give in and cry
Say live and let die
Live and let die



:D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

Tako.
 
Nadya:
Chester girl:
...Mislim meni licno je to jadno, i po meni pravi metalci to sebi ne dopustaju...Ajd ok, naravno da se ne treba toliko izdvajati,ali sad da ti zbog drustva menjas muziku je strashno glupo...
A znam i to da je ruzno da se dele i cene ljudi po vrsti muzike koju slusaju, ali sta ces, ja priznajem da je meni muzika nesto osnovno sto treba da znam o nekoj osobi i po tome stvarno ja dosta sudim o nekoj licnosti...

hehehe... ne znam, mala si mnogo... i imas previse predrasuda, a nisi ih ni svesna...
kao prvo, sve sto se "ne dopusta" nije stvarno, jer je pod pritiskom... ako ti sebi svesno ne das da nesto radis, ti onda to zelis da radis, cim branis sebi... hehe... strasno...

Stvarno zanimljivi stavovi, veoma ograniceni i tako... nema svrhe da detaljisem dalje... sramota me bilo da citam ovo... :roll:

al mlada si, ima vremena... i nade uvek ima :D
Ne znam sto te je bilo sramota da citas moj post :?:
Ja sam ovu temu otvorila jer me zanimaju i tudja misljenja a ne da me svi tako napadate.
Moje misljenje, moja stvar, moj problem...
 
Mike girl:
markon7:
Ne treba podcenjivati ni jedan muzicki pravac ali
svako ima svoj ukus i slusha odredjenu vrstu muzike.
To ne mora biti jedna vrsta a i moze, mada se ukus
tokom vremena moze lako promeniti.
Sto se mene tice metal(l :lol: )je muzika koju najvise i najcesce volim da slusham ali to ne znaci
da je to jedini pravac koji pratim.
Rado slusham i njegove totalne suprotnosti kao sto
su Offspring,Evanescence,The Rasmus i ostalo.
ne znam da li je ovde neko pogreshno shvatio Chazy ili shta...Ona svakako da nema nishta protiv i slushanja druge vrste muzike,ali normalnog karaktera.LP i Evanescence kao i The Rasmus su na slichnoj liniji...takodje i ostale Rock,Metall,ili neu-metall grupe.Ali uporedjivati METALL sa NARODNJACIMA EJ!!!vrhunac,GRAND SHOW!Ma daj...to rade samo maloumnici...Zato jedan metalac NE SME se radovati Stoji,ili biti dechko/devojka potpunom seljaku...
P.S. nemoj mi reci Marko da podrzavash narodnjake :roll:
Hvala Mike!Jedino me ti uvek razumes i slazes se sa mojim misljenjem! :P
 
Courtney:
I da kazem nesto da pokopam svoj poslednji miroljubivi post: Mene nerviraju nu metalci 8) To je muzika veoma niskog kvaliteta, pravljena da bi se svidela vecini izgubljenih tinejdzera, o cemu uglavnom svedoce i nihovi stupidni textovi 8) I nervira me kada neko ko slusa gorepomenutu vrstu muzike sebe naziva metalcem 8) Eto, to mi je lezalo na dusi.
Ma lezi tebi neki mnogo veci problem....Cim ti je toliko do svadje....
Al mnogo me zabole.... :wink:
NEW metal je isto metall, a to sto tebe nerviraju-tvoj problem!
Eto i ja a i vecina Lp fanova sebe nazivamo metalcima, a ti se buni koliko hoces.....
Textovi nisu ni malo "stupidni", eto, npr. Linkin Park imaju jako dobre, iskrene, realne i zanimljive situacije i iz svakodnevnog zivota u svojim textovima i ne mozes ih potcenjivati.....
A inace ja osim new metala slusam i "drugi", "tvrdji" metall tako da mogu slobodno da kazem da sam metalka....

Poz
 
Chester girl:
Mike girl:
markon7:
Ne treba podcenjivati ni jedan muzicki pravac ali
svako ima svoj ukus i slusha odredjenu vrstu muzike.
To ne mora biti jedna vrsta a i moze, mada se ukus
tokom vremena moze lako promeniti.
Sto se mene tice metal(l :lol: )je muzika koju najvise i najcesce volim da slusham ali to ne znaci
da je to jedini pravac koji pratim.
Rado slusham i njegove totalne suprotnosti kao sto
su Offspring,Evanescence,The Rasmus i ostalo.
ne znam da li je ovde neko pogreshno shvatio Chazy ili shta...Ona svakako da nema nishta protiv i slushanja druge vrste muzike,ali normalnog karaktera.LP i Evanescence kao i The Rasmus su na slichnoj liniji...takodje i ostale Rock,Metall,ili neu-metall grupe.Ali uporedjivati METALL sa NARODNJACIMA EJ!!!vrhunac,GRAND SHOW!Ma daj...to rade samo maloumnici...Zato jedan metalac NE SME se radovati Stoji,ili biti dechko/devojka potpunom seljaku...
P.S. nemoj mi reci Marko da podrzavash narodnjake :roll:
Hvala Mike!Jedino me ti uvek razumes i slazes se sa mojim misljenjem! :P

ti stvarno mislis da ja slusham narodnjake?
pa ja retko koju domacu grupu uopste i slusham a
kamoliti narodnjake...ne treba potcenjivati nijedan
muzicki pravac ali...narodnjake ne bih slushao
da me ubijes.Zaista se pitam kako iko uopste i moze
da ih slusha. :lol: boze sta tebi padne sve na pamet
:lol:
 
Tipkaros:
domacu pop scenu (osim nekih Hrvata)
:shock: :roll: :roll: :roll: domaci - Hrvati :shock:
elem.. mrzi me sad da citam druge dve str. 8) da kazem samo *cku materinu ovakve teme :lol:
no.. ja mogu da slusam: metal, rock, punk, rege, jazz, bluse (po nekad), klasiku :roll: to je to.. narodnjake i city r. ne podnosim (imam argumente), a hip-hop, techno i sta jos postoji :roll: ne volim onoliko koliko znam, ali posto se ne razumem u tu vrstu muzike (te vrste) ne mogu da sudim, jer ako sam cula neko komercijalno sranje ne znaci da nista ne valja (polazim od metala, kako neko drugi ko ga ne zna govori..)
shvatili? :wink:
 
mortishaaa:
Tipkaros:
domacu pop scenu (osim nekih Hrvata)
:shock: :roll: :roll: :roll: domaci - Hrvati :shock:
elem.. mrzi me sad da citam druge dve str. 8) da kazem samo *cku materinu ovakve teme :lol:
no.. ja mogu da slusam: metal, rock, punk, rege, jazz, bluse (po nekad), klasiku :roll: to je to.. narodnjake i city r. ne podnosim (imam argumente), a hip-hop, techno i sta jos postoji :roll: ne volim onoliko koliko znam, ali posto se ne razumem u tu vrstu muzike (te vrste) ne mogu da sudim, jer ako sam cula neko komercijalno * ne znaci da nista ne valja (polazim od metala, kako neko drugi ko ga ne zna govori..)
shvatili? :wink:
e da zaboravilla sam disco :oops: :oops: (u prvom nabrajanju :oops: )
 
markon7:
Chester girl:
Mike girl:
markon7:
Ne treba podcenjivati ni jedan muzicki pravac ali
svako ima svoj ukus i slusha odredjenu vrstu muzike.
To ne mora biti jedna vrsta a i moze, mada se ukus
tokom vremena moze lako promeniti.
Sto se mene tice metal(l :lol: )je muzika koju najvise i najcesce volim da slusham ali to ne znaci
da je to jedini pravac koji pratim.
Rado slusham i njegove totalne suprotnosti kao sto
su Offspring,Evanescence,The Rasmus i ostalo.
ne znam da li je ovde neko pogreshno shvatio Chazy ili shta...Ona svakako da nema nishta protiv i slushanja druge vrste muzike,ali normalnog karaktera.LP i Evanescence kao i The Rasmus su na slichnoj liniji...takodje i ostale Rock,Metall,ili neu-metall grupe.Ali uporedjivati METALL sa NARODNJACIMA EJ!!!vrhunac,GRAND SHOW!Ma daj...to rade samo maloumnici...Zato jedan metalac NE SME se radovati Stoji,ili biti dechko/devojka potpunom seljaku...
P.S. nemoj mi reci Marko da podrzavash narodnjake :roll:
Hvala Mike!Jedino me ti uvek razumes i slazes se sa mojim misljenjem! :P

ti stvarno mislis da ja slusham narodnjake?
pa ja retko koju domacu grupu uopste i slusham a
kamoliti narodnjake...ne treba potcenjivati nijedan
muzicki pravac ali...narodnjake ne bih slushao
da me ubijes.Zaista se pitam kako iko uopste i moze
da ih slusha. :lol: boze sta tebi padne sve na pamet
:lol:

Mare bre, ne shvataj sve tako ozbiljno, Mike nervira to sto niko ne razume sta ona i ja zelimo da kazemo, a ti kako si se izjasnio ispalo je kao da ne mislis kao ja, a mi se obicno uvek slazemo....xexe... :P
PS Ne misli Mike tako, pa ti je bar znas.... :wink:
 

Back
Top