Šta kada si izuzetno maljava??? Dlake na stomaku, leđima... MOLIM VAS!

Serendipity.

Početnik
Poruka
7
E ovako, ja sam zaista izuzetno dlakava i jednostavno ne znam šta da radim. Nije pitanje sad da li da ih uklanjam i zašto to i bla bla nego zaista ŠTA DA RADIM: Imam dlake na CELOM stomaku i leđima i između grudi (o ostalom da ne pričam) a koža mi je, kao za inat, neverovatno osetljiva - tj izađu mi bubuljice i sve je crveno jako dugo... probala sam više načina i depilacije i dezinfekscije... Molim vas, ako iko ima iskustva neka ih podeli sa mnom (i nama uostalom :) jer mi je savet zaista potreban... :sad2:
 
Nije pitanje sad da li da ih uklanjam i zašto to i bla bla nego zaista ŠTA DA RADIM:
Pravac kod dobrog ginekologa na jedan lep skrining hormona, a on ce dalje znati sta sa tobom.
Maljavost je sekundarna polna karakteristika te je tretiraj kao takvu jer nikakve depilacije i epilacije nece resiti tvoj problem :thumbdown:
Ako si iz Bg javi se da ti dam preporuku, jerbo sam dobrog ginekologa trazila.... tako nekih... 8-9 godina :sad2:
 
Pravac kod dobrog ginekologa na jedan lep skrining hormona, a on ce dalje znati sta sa tobom.
Maljavost je sekundarna polna karakteristika te je tretiraj kao takvu jer nikakve depilacije i epilacije nece resiti tvoj problem :thumbdown:
Ako si iz Bg javi se da ti dam preporuku, jerbo sam dobrog ginekologa trazila.... tako nekih... 8-9 godina :sad2:

...:ok:
 
Pravac kod dobrog ginekologa na jedan lep skrining hormona, a on ce dalje znati sta sa tobom.
Maljavost je sekundarna polna karakteristika te je tretiraj kao takvu jer nikakve depilacije i epilacije nece resiti tvoj problem :thumbdown:
Ako si iz Bg javi se da ti dam preporuku, jerbo sam dobrog ginekologa trazila.... tako nekih... 8-9 godina :sad2:

bas sam ti htjela napisati ovo cim sam vidjela temu!
ne vrijedi ti depilacije ako problem ne sasijeces u korjenu.
cure su zahvaljujuci hormonskim tabletama problematicno lice dovele do savrsenstva tako ces i ti problem sa dlakavoscu!
e sad, nakon analize hormonskog satusa, mozda ti prepise cisto hormonske tablete a mozda kontracepcijske pa ces ubiti dvije muve jednim udarcem!:ok:

:bye:
 
Da ne zaboravim:
Serendipity honey, prihvati ovaj problem ozbiljno i NIKAKO ne prihvataj pozitivno i jednostrano misljenje da su hormoni super. Verovatno ces imati i super ten.... i maljavost ce se povuci....
Ali.... nisam maljava, ten mi je kao mleko, izgledam sjajno.... ali sve to mi ne pomaze i ciklusi mi tom jbnom zloupotrebom hormona nisu vise ovulatorni.

Hocu dete :besna:
Prihvatila bih i brkove sada :sad2:

Take care :heart:
 
ja sam imala mnogo manji problem, pa sam ludela. razumem te. :(...obilazila sam doktore godinu dana, i radila analize i kupovala sve moguce preparate...i nisam resila problem...ali ga vise nemam...
:)

kod doktora pod hitno i to vise njih ako sumnjas. a terapiju prihvati samo ako se dobro osecas dok je uzimas. u suprotnom savetujem epilaciju, koja nije trajno resenje kao sto se tvrdi, pogotovu ako su hormonski poremecaju pitanju...ali moze da pomogne da se bolje osecas...a kad se budes bolje osecala...sto vise sexa! nema bolje terapije za hormonske probleme!

pozdrav. puno srece!
 
Da ne zaboravim:
Serendipity honey, prihvati ovaj problem ozbiljno i NIKAKO ne prihvataj pozitivno i jednostrano misljenje da su hormoni super. Verovatno ces imati i super ten.... i maljavost ce se povuci....
Ali.... nisam maljava, ten mi je kao mleko, izgledam sjajno.... ali sve to mi ne pomaze i ciklusi mi tom jbnom zloupotrebom hormona nisu vise ovulatorni.

Hocu dete :besna:
Prihvatila bih i brkove sada :sad2:

Take care :heart:

Podrazumeva se da će naći lekara koji zna šta radi i koji će ozbiljno pristupiti problemu... Da će joj prepisati terapiju na osnovu potpune anamneze i trenutnog stanja i neće biti problema...
 
E ovako, ja sam zaista izuzetno dlakava i jednostavno ne znam šta da radim. Nije pitanje sad da li da ih uklanjam i zašto to i bla bla nego zaista ŠTA DA RADIM: Imam dlake na CELOM stomaku i leđima i između grudi (o ostalom da ne pričam) a koža mi je, kao za inat, neverovatno osetljiva - tj izađu mi bubuljice i sve je crveno jako dugo... probala sam više načina i depilacije i dezinfekscije... Molim vas, ako iko ima iskustva neka ih podeli sa mnom (i nama uostalom :) jer mi je savet zaista potreban... :sad2:
Mozda je najbolje skidati epilatorom, najvise vremena treba da narastu.
 

Back
Top