Lutka u "Utisku Nedelje"

ТРЕНУТНО АНАЛИЗИРА............... СЕК-у!!!
file.php
file.php
file.php
file.php
file.php
file.php
 
dobro mu je saper odradio kampanjsku pricu

kao tadic ne moze da spava sto ljudi gube radna mesta, on pati , tuguje, zivi u bolu , pa jos na to dodaje kako je u madjarskoj mnogo gore (a nije) kako je svugde katastrofa , tacnije tesi narod i ubedjuje ih kako smo mi super prosli kako su drugi - sto je nebuloza z:D

i jos prica kako on drzi neka predavanja na nekom fakultetu z:D

o cemu on moze da drzi predavanje kad je obican psiholog sa maksimum 3-4 godine efektivnog radnog staza
 
I TEK SAD se setio da mi vise uvozimo nego izvozimo da vise trosimo nego sto zaradjujemo i da tu8 razliku pokrivamo kreditima z:D

sad se tek setio da to ne valja a njegova stranka i vlast tu politiku sprovode vec 9 godina z:D

kakav retard :evil:
 
dobro mu je saper odradio kampanjsku pricu

kao tadic ne moze da spava sto ljudi gube radna mesta, on pati , tuguje, zivi u bolu , pa jos na to dodaje kako je u madjarskoj mnogo gore (a nije) kako je svugde katastrofa , tacnije tesi narod i ubedjuje ih kako smo mi super prosli kako su drugi - sto je nebuloza z:D

i jos prica kako on drzi neka predavanja na nekom fakultetu z:D

o cemu on moze da drzi predavanje kad je obican psiholog sa maksimum 3-4 godine efektivnog radnog staza

Ne znam sa koje si planete, ali je to tacno. Mi super prolazimo za sad u odnosu na neke.
 
sad je poceo da deli poslove na STVARNE I NESTVARNE

kao ovi sto rade stvarne poslove sacuvace iste a ovi sto rade nestvarne oni ce da ih izgube z:D

i sta ovi sto su im firme stale , ko US Steel oni rade nestvarne poslove z:D

ma covek ne zna gde udara
 

Back
Top