Lutka u "Utisku Nedelje"

:hvala::hvala::hvala::hvala::hvala::hvala::hvala:
Боне, цвеће, дипломе, похвале, захвалнице.................НЕ ХВАЛА!
ПРИМАМ САМО ...........................ПОЉУПЦЕ!
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
E sad si ga nahebo, a lepo sam te upozorio PAPRIKO! Ti mene samo možeš da poljubiš........ mislim........khm, khm. Ma znam da se ne kaže tako ali razumećeš ti mene. A da primaš, možeš od Dragoša, Đuke, Mačora i ostalih nediskrimisanih. :evil::plez::maramica:
 
Pa jel jesu partizani terali ljude sa sela...Skupljali ih sa njiva i vodili u Fabrike...Jel proglašeno da je ''seljak'' retrogradni,buržoaski elemenat...Uvek je bilo ''seljačina'' i pre komunista...Samo su oni doveli do toga da ta vrste ''seljačkih proletera'' postane većinsko gradsko stanovništvo...:bye:

Е једном да се и са тобом сложим 100% ------------- :ok::ok::ok:
 
Pa jel jesu partizani terali ljude sa sela...Skupljali ih sa njiva i vodili u Fabrike...Jel proglašeno da je ''seljak'' retrogradni,buržoaski elemenat...Uvek je bilo ''seljačina'' i pre komunista...Samo su oni doveli do toga da ta vrste ''seljačkih proletera'' postane većinsko gradsko stanovništvo...:bye:


Meni ovo poznato i u kontekstu poslednjeg građanskog rata, aaa?:rumenko::per:
 
Moras da priznas da je mnogo vise cudnijih kreatura u opoziciji: kojekakvi grobari, *******i, domacini, neobavesteni, dembelani, smotani, alkosi...
Suma "summare"... sto bi rekla ona pevaljka u proslom VIP :hahaha: Velikom Bratu... UZAS!

Ima ih i u opoziciji naravno, ali poenta price je da treba obratis paznju na to sta pricaju i(ne)rade, a ne kako izgledaju. Jel mozes ti meni da kazes sta su to Tadic i kompanija pametno i dobro uradili za ovih 10 god. pre nego sto nas ostale ovde nazoves zavidnim luzerima ?
 
nisam imao zivaca da ga gledam
kad vidim njegovu ko ovca posedelu i raspalu facu sloshi mi se momentalno
mogu samo da zamislim kako se prosipao
al gledo sam dinkica pre neki dan ne pamtim kad sam se toliko smejao:D
 
Interesantna stvar je i animozitet prema necijem lepom spoljashnjem izgledu i kulturnom ponasanju koje pojedinci jednostavno ne mogu da trpe.
Mislim da je i prof.jerotic pricao o tome.:think:
Vise vole zadrgle tipove koji podriguju u pola recenice i da ne kazem sta jos rade,
samo da bi privukli primitivnu svetinu koja takve obozava.
Jednostavno mnogi narodi bi mogli samo da pozele da imaju takvog predsednika.:ok:
 
Interesantna stvar je i animozitet prema necijem lepom spoljashnjem izgledu i kulturnom ponasanju koje pojedinci jednostavno ne mogu da trpe.
Mislim da je i prof.jerotic pricao o tome.:think:
Vise vole zadrgle tipove koji podriguju u pola recenice i da ne kazem sta jos rade,
samo da bi privukli primitivnu svetinu koja takve obozava.
Jednostavno mnogi narodi bi mogli samo da pozele da imaju takvog predsednika.:ok:

A kome je to dosadno na g.o.? :whistling:
 
Interesantna stvar je i animozitet prema necijem lepom spoljashnjem izgledu i kulturnom ponasanju koje pojedinci jednostavno ne mogu da trpe.
Mislim da je i prof.jerotic pricao o tome.:think:
Vise vole zadrgle tipove koji podriguju u pola recenice i da ne kazem sta jos rade,
samo da bi privukli primitivnu svetinu koja takve obozava.
Jednostavno mnogi narodi bi mogli samo da pozele da imaju takvog predsednika.:ok:
ЈЕЕЕ6ОООТЕ.......ОВАЈ "НА НИВОУ"..........КАО......ХЕР ЖИКА!!!:hahaha::rotf::hahaha:
 
Ишли су уживо - знам проверено. Кад не иде уживо она увек нагласи, пусти предлоге на почетку и укључи гледаоце без госта у студију а онда најави да следи снимак са гостом. Ово је дефинитивно ишло директно а на питања гледалаца не одговарају већ неко време (не знам зашто). Био је доста опуштен, предпостављам да су договорили тему разговора и све извежбали да он не испадне глуп. Јасно је да је у Утиску недеље увек све срачунато да он испадне паметан и способан и да га Оља штеди јер су приватно блиски. Зато и не сме да гостује ни код кога другог јер би га вероватно разбили са незгодним питањима ;)

Још увек сумњам!:roll:
Лепо се у једном тренутку види да је "лепљено",...
врло чудан прелаз са Ољиног питања на његов одговор.
Али као што сам раније написала, без обзира и на то што мислим
да није ишла емисија уживо,..налупао се баш, баш!!!

Ма спремио се унапред проверено, нема шансе да би Оља пустила да се код ње избламира. Волела бих да га видим код заиста неутралног новинара, чисто за промену.

То нарочито,...учио је напамет одговоре на питања,
то је било евидентно,..
вероватно се присећао тренутака кад је био професор,
па се нешто морало и набубати...:hahaha:

Čovek dobro izgleda i naravno da mnogima smeta...Bilo bi Suuuper još kad bi ćutao...Ovo iznošenje mišljenja o stvarima je već previše:mrgreen:

Волела бих да знам, да ли си мушко или женско,
па да разумем овакав коментар:per:

Синоћ је изгледао као брат близанац оном Небојши Брадићу,
ооодвратно
2.gif


.
 
Interesantna stvar je i animozitet prema necijem lepom spoljashnjem izgledu i kulturnom ponasanju koje pojedinci jednostavno ne mogu da trpe.
Mislim da je i prof.jerotic pricao o tome.:think:
Vise vole zadrgle tipove koji podriguju u pola recenice i da ne kazem sta jos rade,
samo da bi privukli primitivnu svetinu koja takve obozava.
Jednostavno mnogi narodi bi mogli samo da pozele da imaju takvog predsednika.:ok:

Ne pada ti na pamet da ljudi imaju animozitet prema onome sta taj covek prica. Ako je izgled (mada ne znam koji izgled, jer covek izgleda skroz bezveze) jedini argument kojim ga vi obozavaoci branite, onda nam veruj mi ne zavidi ni jedan narod.
 

Back
Top