Šta će Nikolić da donese ovoj zemlji ako dođe na vlast?

Поставити грађевинског техничара (са недавно купљеном дипломом факултета) на чело државе је подједнако глупо као дозволити аутолимару да некоме ради операцију на отвореном мозгу и очекивати позитиван исход.
Од кадра СНС Николић ме још и најмање плаши (ако изузмемо физички изглед). Вучић је већ био министар и то бахат, препотентан и неспособан министар који је прогурао најгори закон свих времена а за његово време новинари су премлаћивани, хапшени а неко је и убијен. Цица се прави много паметна а да јој дају сектор финансија уништила би и ово мало девизних резерви што је остало јер генерално нема појма. И она је била министар и веома лоше ударила темељ процесу приватизације тако да им друга шанса не треба ;)

П.С. Неће доћи на власт никада, не брини. Они су вечити други, нису добили ни Београд када су били далеко јачи него сада а камоли целу Србију.
 
Otvaram temu na zahtev Bilje (generic SNS klona)
I ovim pozivam i ostale SNS klo(V)nove da ovde nam kazu sta ce to tako da uradi Nikolic jelte. :mrgreen:

Ништа ...

Осим да постане Калиф уместо Калифа ...
За сада је још увек Изногуд ...

iznogud-1.jpg
 
Otvaram temu na zahtev Bilje (generic SNS klona)
I ovim pozivam i ostale SNS klonove da ovde nam kazu sta ce to tako da uradi Nikolic jelte. A za vucica vec znam, sigurno ce da pomogne svima iz emisije plesom do snova :mrgreen:
Николић и Вучић никада самостално неће доћи на власт,тако да једино преостаје да то ураде уз помоћ ДС-а.
Ако тако буде,што је реално јер СПС вероватно неће имати довољно за прелазак цензуса,онда ће радити оно што су до сад радили Тадић,Динкић,Коштуница и Дачић-водити политику ЕУ интеграција.
 
Otvaram temu na zahtev Bilje (generic SNS klona)
I ovim pozivam i ostale SNS klonove da ovde nam kazu sta ce to tako da uradi Nikolic jelte. A za vucica vec znam, sigurno ce da pomogne svima iz emisije plesom do snova :mrgreen:

Draga Anita. Ja sam ti već lepo rekao da bi mogla pravilno da razmišljaš ako bi htela.
nažalost ideš opet ka nekom partijašenju.

Stoga da dalje pišem nešto na ovoj tvojoj temi bilo bi izlišno.
 
Marina Ragus je svojom elokventnoscu,umerenoscu kao i poznavanjem pol.scene uze i sire, odrzala predavanje ili edukaciju u objektivnosti i uvazajnosti razlike misljenja ka sublimaciji istih misljenja sa onim dobrim delovima koji ce raditi i kreirati buducnost Srbije kao i u sagledavanju prevrtljivosti nosioca pol.scene.....predavanje i to svima kao i svojoj partiji kojoj pripada.
Tomi Nikolicu su potrebne takve snage.....sveze u originalnosti ljubavi ka Srbiji i napredka iste.........a ne ka sopstvenojm politickom i materijalnom profitiranju politickih kameleona kod kojih je pitanje politickog trenutka kada i kojom ce bojom isijavati.............a da svezinu na politickoj sceni donese dolaskom na vlast je hipoteticko pitanje...............sta bi kad bi................i svezina se ne postize otvaranjem dvoje vrata na kuci....pa bila ona istocna i zapadna......mozda radi promaje koja moze i da oduva..............moze da znaci a i ne mora.............kako ko protumaci...............Poz.
 
Poslednja izmena:
Поставити грађевинског техничара (са недавно купљеном дипломом факултета) на чело државе је подједнако глупо као дозволити аутолимару да некоме ради операцију на отвореном мозгу и очекивати позитиван исход.
Од кадра СНС Николић ме још и најмање плаши (ако изузмемо физички изглед). Вучић је већ био министар и то бахат, препотентан и неспособан министар који је прогурао најгори закон свих времена а за његово време новинари су премлаћивани, хапшени а неко је и убијен. Цица се прави много паметна а да јој дају сектор финансија уништила би и ово мало девизних резерви што је остало јер генерално нема појма. И она је била министар и веома лоше ударила темељ процесу приватизације тако да им друга шанса не треба ;)

П.С. Неће доћи на власт никада, не брини. Они су вечити други, нису добили ни Београд када су били далеко јачи него сада а камоли целу Србију.

Mozda ce Dragan Todorovic biti sef drzave.... Pod uslovom da bar jedan dan ostane trezan.....
 
Mozda ce Dragan Todorovic biti sef drzave.... Pod uslovom da bar jedan dan ostane trezan.....

А где то пише да је Драган Тодоровић алкос? Колико ја знам евидентно је да је Тома грађевинац а за Драганове наводне проблеме са пићем ево сада од тебе први пут чујем и мислим да он баш нема такву репутацију :)
 
Sta ce Nikolic da donese ovoj zemlji ako dodje na vlast?


Као и сви пре њега - ништа.
Посебно што је још увек нејасно која већа сила стоји иза њега и да ли уопште стоји.
За сад се нико не оглашава.
Како бре нејасно? Коме је нејасно!?:dontunderstand:
file.php
 

Back
Top