Jel ima neko ovde da je nevin?

Dakle

  • Ma ja sam jos to sa 10 god

  • nevino sam dete

  • Sa 13 sam...

  • Vise im ne znam ni broj...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iako sam komadina budale na internetu, u stvarnosti sam mirno i povučeno čeljade koje je mnogo antisocijalno :D
Nisam kresnuo djevojku do sada, i ne muči me to... kad bude biće... (da se zna, nisam toliko rugoba da me neće niko :lol: naprotiv, cure me muvaju umjesto ja njih ali eto, antisocijalnost i izolacija čine svoje... čak je dobra (zgodna) drugarica rekla da će me napiti i kresnuti na ekskurziji... naravno, nije mi do toga, kad razbistrim um krećem sa "normalnim" životom kao i svaki drugi lik koji ima 18 godina)
Trenutno (godinu dana već) sam u nekoj 'ladovina fazi, pa ne znam šta znači ljubav, poštovanje, čin nevinosti i ostalog pa ne bih ni pisao o tome...
 
Poslednja izmena:
Ma znam da bi reakcija bila suuuper pa bas zbog toga i pitam!! Ja takve devojke postujem koje drze do sebe i koje NISU izgubile nevinost dok su jos kakile u gace!:cool:

Pa ok je izgubiti posle 15-16 tada je polni organ iole razvijen,a sve pre 15 godine je rano i glupo! Najgluplje je pre 12 godine,sta tu moze da se dozivi? Ja to nebi ni racunao da sam na njihovom mestu...
 
Pa ok je izgubiti posle 15-16 tada je polni organ iole razvijen,a sve pre 15 godine je rano i glupo! Najgluplje je pre 12 godine,sta tu moze da se dozivi? Ja to nebi ni racunao da sam na njihovom mestu...


To sam vec napisala u prethodnim temama vezane za to! Inace ne bi mi bilo tesko da ponovim opet!! Do 16,17 godine telo se razvija!! I ne samo telo vec se forimra i karakter,sto znaci da se menja ponasnje ect! Da bi devojka imala sex mora i polno i umno da sazri!! U suprotnom moze imati probleme psiholoskog ili ginekoloskog porekla!
 
Poslednja izmena:
Iako sam komadina budale na internetu, u stvarnosti sam mirno i povučeno čeljade koje je mnogo antisocijalno :D
Nisam kresnuo djevojku do sada, i ne muči me to... kad bude biće... (da se zna, nisam toliko rugoba da me neće niko :lol: naprotiv, cure me muvaju umjesto ja njih ali eto, antisocijalnost i izolacija čine svoje... čak je dobra (zgodna) drugarica rekla da će me napiti i kresnuti na ekskurziji... naravno, nije mi do toga, kad razbistrim um krećem sa "normalnim" životom kao i svaki drugi lik koji ima 18 godina)
Trenutno (godinu dana već) sam u nekoj 'ladovina fazi, pa ne znam šta znači ljubav, poštovanje, čin nevinosti i ostalog pa ne bih ni pisao o tome...
:lol:
Nema od tog biznisa nista,kad si pijan ne moze da ti se digne! Reci joj da se posle ne razocara ili neka smisli nesto bolje!:D
 
Opa nevina deca su najjaca na forumu Cestitam!
Btw ja nisam, posto vidim da ima polemika o mom sexualnom iskustvu :mrgreen:

"O svaka cast, drago mi je da vidim da vrednosti kod forumaske omladine nisu pomerene, cisto da napomenem, da sam ja mrak skinula kako neko ne bi pomislio da ja slucajno lecim svoje komplekse preko ove teme. Ali ne brinite se, iako se ja ne ponasam tako ipak mislim da je ovo sto vi radite dobro" (zasto ovo tako odzvanja "moj brat ce vam oprostiti sto vas je tukao")
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top