Preminuo policajac Vladimir Grandić

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moje sucesce

lopove, razbojnike svih vrsta i njihove zagovornike i jatake treba poslati tamo gde im je mesto - u corku, na dugo, dugo vremena. ne postoji `korisno` zaobilazenje zakona

a mi onda da prionemo na obnovu srbije. drugacije ne ide
 
Poslednja izmena:
moje sucesce

lopove, razbojnike svih vrsta i njihove zagovornike i jatake treba poslati tamo gde im je mesto - u corku, na dugo, dugo vremena. ne postoji `korisno` zaobilazenje zakona

a mi onda da prionemo na obnovu srbije. drugacije ne ide


Ово ти је малко шупље - да не кажем нешто друго. На шта ти личе те бедне пароле у фазону НЕМА ОДМОРА ДОК ТРАЈЕ ОБНОВА... ма иди, бре...

На жалост, пљачки, пљачкаша и убистава БИЋЕ СВЕ ВИШЕ И ТО СВУДА - шта да раде људи, где да раде, од чега да живе... дај размисли мало... све више ће бити оних који су ПОЖИВОТИЊИЛИ - и тада само управља НАГОН ЗА САМООДРЖАЊЕМ... значи: злочин. Шта си друго очекивао од овакве пропале државе да ће да се деси.
 
Ово ти је малко шупље - да не кажем нешто друго. На шта ти личе те бедне пароле у фазону НЕМА ОДМОРА ДОК ТРАЈЕ ОБНОВА... ма иди, бре...

На жалост, пљачки, пљачкаша и убистава БИЋЕ СВЕ ВИШЕ И ТО СВУДА - шта да раде људи, где да раде, од чега да живе... дај размисли мало... све више ће бити оних који су ПОЖИВОТИЊИЛИ - и тада само управља НАГОН ЗА САМООДРЖАЊЕМ... значи: злочин. Шта си друго очекивао од овакве пропале државе да ће да се деси.
eremita, ko nece da radi, taj krade, a ko krade taj ide u zatvor
a posto ovde ima mnogo pozivotinjenih lenjova, koji vise vole da mozgaju gluposti, nego nesto da naprave, onda je i po tebi sasvim normalno da ljudi kradu i ubijaju, jel je eto, tako vreme doslo....
E, pa nije, nego motike u sake, pa da se okopavaju njive po Vojvodini, cista organska poljoprivredna proizvodnja, bez hemije, pa da vidis kako rad lisava spospobnost loseg razmisljanja
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ово ти је малко шупље - да не кажем нешто друго. На шта ти личе те бедне пароле у фазону НЕМА ОДМОРА ДОК ТРАЈЕ ОБНОВА... ма иди, бре...

На жалост, пљачки, пљачкаша и убистава БИЋЕ СВЕ ВИШЕ И ТО СВУДА - шта да раде људи, где да раде, од чега да живе... дај размисли мало... све више ће бити оних који су ПОЖИВОТИЊИЛИ - и тада само управља НАГОН ЗА САМООДРЖАЊЕМ... значи: злочин. Шта си друго очекивао од овакве пропале државе да ће да се деси.


To bi bilo TO:confused:
 
nemo da brkamo kriminal, obican i politicki, sa obicnim ljudima kojima dodje voda do grla

nema opravdanja za kriminal , ni u kakvim uslovima

biti siromasan nije sramota, sramota je biti mlad, zdrav, pametan, a da se bavis kriminalom ili politikom, ili nicim

ako ti nije ni do cega, zavrsi atomsku fiziku a ne da bildujes i prodajes drogu
 
dodji da kopas kukuruz u Vojvodinu kad bude sezona, imaces i para i hranu i ciste misli


Ja to kopanje ku'ruza pošteno platim, pa mi ga Vojvođani okopaju, prodaju ili skladište , a ja na kraju preostale parice lepo potrošim u Beogradu i hvala na pitanju, imam i dosta hrane i para i čistih misli ...neopterećenih:cool:

To sve ne znači da ne budem zabrinuta i ogorčena zbog onih koji sve to gore pobrojano nemaju.:confused:
 
Ja to kopanje ku'ruza pošteno platim, pa mi ga Vojvođani okopaju, prodaju ili skladište , a ja na kraju preostale parice lepo potrošim u Beogradu i hvala na pitanju, imam i dosta hrane i para i čistih misli ...neopterećenih:cool:

To sve ne znači da ne budem zabrinuta i ogorčena zbog onih koji sve to gore pobrojano nemaju.:confused:
ako nema, treba da krade...ima posla, samo je lenjova previse u Srbiji
 
Ja to kopanje ku'ruza pošteno platim, pa mi ga Vojvođani okopaju, prodaju ili skladište , a ja na kraju preostale parice lepo potrošim u Beogradu i hvala na pitanju, imam i dosta hrane i para i čistih misli ...neopterećenih:cool:

To sve ne znači da ne budem zabrinuta i ogorčena zbog onih koji sve to gore pobrojano nemaju.:confused:

da li ja to dobro razumem - ako nemaju treba da kradu?
glupost belosvetska
 
da li ja to dobro razumem - ako nemaju treba da kradu?
glupost belosvetska


Vala baš je glupost belosvetska komentarisati nešto , a pri tom i ne razumeti...slažem se.:dash:

Mada je to možda i svojstveno domaćicama i "gospođama ministarka...ups..."doktoricama"...missim SAMO udatim za lekara...jak mi faktor.

Samo su maliciozni moj komentar mogli tako da protumače...tuga.
 
Poslednja izmena:
onda ce da muze krave, naravno sa muzilicom
na selu uvek ima posla, svakoga dana
nema vremena da se brani kosovo ko u beogradu


Pa da ti ženu ostavim bez posla...nisam ja od takvih ne brini:cool:

I nisu ti ovo mali oglasi:rtfm:

Nego, da se vratim na temu :

Žao mi je svakog mladog čoveka koji izgubi život zbog nečije bahatosti i kukavičluka...žao mi je i ovog mladog policajca koji je život izgubio na dužnosti, kao što mi je još žalije mladog Zarića koji je život izgubio zbog milicijske brutalnosti, neobučenosti i bahatosti. Toliko od mene na ovu temu.:confused:
 
U koliko zelimo iole normalnu drzavu , moramo odmah da vretimo smrtnu kaznu . Nama i inace to priblizavanje EU standardima po tom pitanju ne donosi nista dobro .

Не можемо да испоштујемо смртну казну,јер смо окупирани(од ЕУ),па морамо да поштујемо окупаторске законе.
Иначе,не треба бринути о смртној казни.Она постоји и биће извршена и то над великом масом,управо због безакоња,од стране Оног ко је казну успоставио.

Управо ових дана имамо прилику да видимо како извршење казне функционише у језгру безаконика,тј.у ЕУ(Италији).А,то је само увертира...
 
eremita, ko nece da radi, taj krade, a ko krade taj ide u zatvor
a posto ovde ima mnogo pozivotinjenih lenjova, koji vise vole da mozgaju gluposti, nego nesto da naprave, onda je i po tebi sasvim normalno da ljudi kradu i ubijaju, jel je eto, tako vreme doslo....
E, pa nije, nego motike u sake, pa da se okopavaju njive po Vojvodini, cista organska poljoprivredna proizvodnja, bez hemije, pa da vidis kako rad lisava spospobnost loseg razmisljanja

...:ok:..100%...:ok:..
 
Pa da ti ženu ostavim bez posla...nisam ja od takvih ne brini:cool:

I nisu ti ovo mali oglasi:rtfm:

Nego, da se vratim na temu :

Žao mi je svakog mladog čoveka koji izgubi život zbog nečije bahatosti i kukavičluka...žao mi je i ovog mladog policajca koji je život izgubio na dužnosti, kao što mi je još žalije mladog Zarića koji je život izgubio zbog milicijske brutalnosti, neobučenosti i bahatosti. Toliko od mene na ovu temu.:confused:

zenu iz beograda, hvala lepo, ne treba mi, niti postavljam oglase, sve je ovo hipoteticki napisano

a sto se tice tog Zarica, da su vozili normalno, tregedije ne bi bilo
 
Kad će MUP svoje ljude da opremi i obuči kako treba? Kad će MUP da počne da poštuje svoje ljude i da ih zaštiti, između ostalog i od medijskih hajki i histerija? Gde su im bili preskupi specijalci kad se pravi potera za četvoricom naoružanih pljačkaša? Zar da im saobraćajci ginu u "borbi protiv organizovanog kriminala".

Jadno i mučno. Dajte sad državnu sahranu pa zaboravite da je čovek postojao, sve isto, isto ko i uvek.

Neka mu je laka ova naša teška zemlja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top