Ovo sam ja...

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.055
Tvrdoglava kao mazga, na svoju stetu...
Veliko zlopamtilo...
Sve radim iz inata...
Hedonista, komformista, esteta...
Romanticna...
Volim more i leto...
Volim da plivam, vozim bajk, setam...
Volim kuce...
Zavisnik od neta, mobilnih...
Vegetarijanka...
Hiperaktivna...
Volim shoping...
Muziku...
Da se budim uz Dizanje i Goricu i Draganceta...
Igru ochima sa nekim zgodnim dasom...
Zbog parfema (trenutno Madmoiselle Chanell) i suncanih naocara ostala bih bez gaca...
Omiljeni kanali: B92, Explorer, Animal Planet, Nacionalna geografija, sinoc otkrila Kanal E... (o estetskim operacijama) :manikir:
Volim jos svasta, ali zaboravih...
Aha, moze i neko picence...

A, vi? :)
 
Poslednja izmena:
godDNA2.jpg



..addictive..
..mind-bending..
..rare..

:cool:
 
hehe dolce vita,aj da ti se upisem u spomenar:heart:
vrline:
plemenita,pravedna,dobre duse(u sustini,ne i povrsno gledano:mrgreen: )volim ljude
mane:
egoista,osetljiva,nekad nepazljiva,kad nesto volim ne umem da kazem ne:rumenko:



volim da budem sama
ne slusam muziku skoro nikad,sem kad vozim
volim reci reci reci,da pricam,da pisem,i da citam citam citam
volim da popijem,al ne volim duvan
volim slatko,al ne volim celulit:besna:
kad bih imala para najvise bih putovala,po egzoticnim krajevima,bio bi to red indije i avanturizma pa red njujorka i sopinga(ne mogu da se odlucim sta mi je bolje)
zaljubljena u italiju
yebeno nostalgicna
kad sam u italiji ili grckoj ili u nekom dvorcu sanjam kako sam zivela pre vise vekova
linda je jaaako sexy
i toga svesna:manikir:
zato voli i flert:heart:
omiljeno godisnje doba leto
ne gleda tv ...skoro nikada
sem kad ima neki dobar film
onda sanjarim
da da velika sanjarka
misli da je mogla bolje od opre :mrgreen:
duhovita
ali i stidljiva



sve vas voli vasa lindalee
:bye: (ali ono iz zgloba,kao princeza)
 
Inteligentna, drustvena, komunikativna, emotivna...
Romanticna...
Volim... More, Sunce...Putovanja...
Volim da citam... Pisem pesme...
Volim noci provedene sa muzem pored kamina i casom dobrog vina...
Volim setnje sa mojom cerkicom...
Obozavam da putujem...
Soping, muzika... ples...
Vodim racuna o svom izgledu :rumenko::lol:
I sta jos? Ima jos dosta ali... :whistling:
 
Volim da se smejem i da se salim.Ranjiva,emotivna i senzibilna...osecam i najmanju vibraciju u vazduhu:mrgreen:Sa godinama sam naucila da to prikrijem.
Volim ljude,volim da pomognem,volim da kazem sve sto mislim...To bi bile neke moje lepe strane...
One lose su...opet preterana ranjivost i senzibilnost....cesto u zelji da budem iskrena povredim ljude,tj.ne umem lepo da srocim....egoista sam,da:rumenko:
Zlopamtilo:rumenko:....
Obozavam muziku.Volim da plesem,pevam,sviram:heart:To je nesto sto cini moj svet.
Umetnicka dusa:hahaha:
Volim kasna podneva u jesen,kada boje drveca i trave prime neku magicnu nijansu,kada se mirisi iz odzaka pocnu siriti gradom i podsecaju na toplinu doma...volim te periode,volim tada da setam i razmisljam...
Volim letnje noci....prepune zvukova i svetlosti.Graje.Tada sedim na terasi sa muzem.Pijuckamo nesto i pricamo o glupostima:cool:
TV ne gledam.Obozavam radio.Pogotvu nocu,kada svi legnu da spavaju.Slusam neki nocni program,neki dobri stari rok i uzivam.
Volim da pevam mojoj deci.Da im przim jaja sa paprikama:mrgreen:Da ucim sa njima.Pokazujem im slike i vazna mesta Beograda u kom sam ja odrasla.
Kao svaka zena...volim da se sminkam,cessljam ,lickam...doterujem...cisto da ukradem pogled.....:manikir::manikir:
 
Ja sam crno bela skroz, kod mene ne postoji sredina samo krajnosti .
Kad volim volim do daske, kad ne volim - bež'te.
Ubice me romantika jednog dana sigurno ( Linda potvrdi :) )
Išla bi na kraj sveta bez reci kad bi došao po mene i rekao "Idemo" .
A opet za nekog tako romantičnog neobično sam realna i stojim cvrsto na zemlji.

Tvrdoglava sam ko 3 mazge, kad zagrizem pit bul mi nije ravan , teram po svom dok ne isteram , čak i kad nisam u pravu.
Umem da kazem izvini i da priznam gresku al ocekujem isto za uzvrat.

Volim leto , sunce je izvor mog zivota i dobre energije, mrzim zimu sneg i vetar , kiša me smiruje.

Jednog dana cu doci do Positane makar crkla :)
I do NY , i do Ritza u Parizu.
Zivot bi provela u hotelima sa 5 i vise zvezdica , ne pravim pitanje gde su , samo dok su daleko odadve.

Ne bi putovala kolima ni do pozarevca kad bi moglo avionom :)

Volim haljine vise od cipela ( to niste znale :lol: ) , satove malo manje od haljina a opet malo više od cipelica, tako da verovale ili ne cipele zauzimaju visoko trece mesto na listi mojih ljubavi.
Zadnji bi dinar potrosila na stvari za dete :roll:

Prodala bi par starih cipela za vocni sladoled :) sa šlagom of course :)

Mrzim svinjetinu i roštilj, riba mi je najomiljenija hrana.
Mrzim griz, kacamak ,piškote, sutlijas i puding.
Ne jedem cokoladu skoro nikad , ni cokoladne torte.
Omiljeno voce mi je dinja, za maline bi dupe dala a kad umrem na grob mi zasadite belu tresnju.

Sve mi brzo dosadi ( osim ovog foruma - cudo jedno ) , ni jedna frizura mi ne traje duze od 40 dana , onda moram da se menjam .

Muziku slušam puštenu do daske , skakajući i pevajući po kuci.
Tuzna sam sto nisam bila na koncertu Tonija Cetinskog u Puli prošlog avgusta. :(

Nikad nisam zadovoljna , svesna sam svih svojih idiotizama al neprestano ih pravim .
Kukam više nego sto bi trebalo .
Posle se cudim kako me uopšte trpe.

Smejem se glasno i napadno al ni upola ko Koto :)

Volim belu boju i belu garderobu.
Belo zlato i sve one šljaštece bizuterije sa cirkonima :)

Volim ogromno prstenje al imam toliko male prste da ne mogu da ih nosim.

Volim Opru i kad bi se opet bavila novinarstvom volela bi da radim tacno tako kako Opra radi.

....mogu ja još :)
 
Poslednja izmena:
Vedra , duhovita, iskrena i kad ne treba ali pazim kako cu i kojim recima reci istinu da nekog ne povredim, ponekad pesimista, analiticna devica...ma, dosta...volim sve da probam sto do sada nisam...;):lol::rotf:
 
najvise volim dobro drustvo i pozitivne i otvorene ljude oko sebe, tada mogu da budem vesela i nasmejana..
mrzim kad mi neko govori sta da radim, ne podnosim autoritete, ne volim kad mi neko zadaje ciljeve i postavlja zadatke, to me cini nervoznom...
konstruktivnu kritiku i dobronameran savet bez zadnjih i skrivenih motiva uvek prihvatam, ne bezim od svojih gresaka...
posvecena sam svemu sto radim i svim ljudima koje volim...
ako mi neko ili nesto ne dopusta da dam sve od sebe, borim se do poslednjeg trentka, ako ne uspem, povlacim se...ne zelim polovicno da ucestvujem...
volim da budem sama kad imam problema, dok ne shvatim sta zelim i kako da ih resim...
volim da kuvam...
volim knjige...
jedine radnje iz kojih ne zelim da pobegnem nakon 5 minuta su knjizare...
ne podnosim trzne centre, kupujem samo ono sto vidim u izlogu...
ne slazem boje...
nemam ogledalo...
nikada se ne ljutim ako se enko predomsili za neki dogovor..
ne bavim se sportom...nikada nisam...
ne trpim nepravdu i nasilje bilo koje vrste...
volim da pricam sa ljudima svih profila...od svakog mogu nesto pametno da cujem...
volim pozoriste...
volim bioskop...
obozavam koncerte...
uzivam u umetnosti...
volim nauku..
zivoti ljudi koje ne poznajem, romansirane biografije, tracevi me ne zanimaju...
nemam uzore u zivotu...
nikada nisam zelela da budem neko drugi...
ne podnosim tisinu...
volim da ljudima govorim sta mi se svidja kod njih i zbog cega ih cenim...
volim da igram...
volim kafu, alkoholna pica, vodu
sok, biskvite, torte, kolace, ne konzumiram, ustvari ne volim nista slatko osim cokalade, za koju bih dusu dala
obozavam okean i plazu...
nepodnosljivo sam romanticna i emotivna...
ponekad sam preosetljiva..
intitivno procenjujem ljude i osecam njihove namere i emocije...
Beograd je moj grad..
zelim da deo svog zivot aprovedem u Spaniji..
volim da dodirujem ljude koji su mi dragi i bliski..
ne umem da zivim u sredini..
zivot, emocije, sve sto mi se desilo ikada...je bilo na ovoj ili onoj strani...zelim da se izlecim od toga...
na volim stroge forme...sto se moze zakljuciti iz ovog mog posta...jer sve je ispreturano na-vrat-na-nos
 

Back
Top