Ovo sam ja...

Haha, ja sam strpljiva kao Kinez... jedino sam nestrpljiva kada su osnovne potrebe u pitanju - ubijam ako odmah ne dobijem hranu kad sam gladna...
A inace citam ovaj spomenar i svima vam zavidim: kako bre imate tako uceljenu sliku o sebi? Ja svaki dan menjam misljenje - u zavisnosti od vremenskih prilika, broja prospavanih casova, kolicine love u novcaniku i sl. - pa sam nekad sebi najgori smor i najveca rugoba, a nekada se ne mogu nacuditi vlastitoj lepoti i sposobnosti... :lol: Pomislim da sam bas dobar drug... a vec popodne shvatim da mrzim covecanstvo...
Heh...
 
I to ne bi bilo tako strašno da je samo slika o sebi ono što se menja, već se menjamo i mi. U roku od godinu dana transformišemo se iz lepotice u zver, iz monstruma u anđela :andjeo: a nije ni čudo kad je sve relativno :rumenko:
 
Haha, ja sam strpljiva kao Kinez... jedino sam nestrpljiva kada su osnovne potrebe u pitanju - ubijam ako odmah ne dobijem hranu kad sam gladna...
A inace citam ovaj spomenar i svima vam zavidim: kako bre imate tako uceljenu sliku o sebi? Ja svaki dan menjam misljenje - u zavisnosti od vremenskih prilika, broja prospavanih casova, kolicine love u novcaniku i sl. - pa sam nekad sebi najgori smor i najveca rugoba, a nekada se ne mogu nacuditi vlastitoj lepoti i sposobnosti... :lol: Pomislim da sam bas dobar drug... a vec popodne shvatim da mrzim covecanstvo...
Heh...
pa to jedan dan tako,drugi dan onako
sigurna sam da bih veceras napisala nesto drugacije,a za godinu danna mozda i razlicito:lol:
 
Tvrdoglava kao mazga, na svoju stetu...
Veliko zlopamtilo...
Sve radim iz inata...
Hedonista, komformista, esteta...
Romanticna...
Volim more i leto...
Volim da plivam, vozim bajk, setam...
Volim kuce...
Zavisnik od neta, mobilnih...
Vegetarijanka...
Hiperaktivna...
Volim shoping...
Muziku...
Da se budim uz Dizanje i Goricu i Draganceta...
Igru ochima sa nekim zgodnim dasom...
Zbog parfema (trenutno Madmoiselle Chanell) i suncanih naocara ostala bih bez gaca...
Omiljeni kanali: B92, Explorer, Animal Planet, Nacionalna geografija, sinoc otkrila Kanal E... (o estetskim operacijama) :manikir:
Volim jos svasta, ali zaboravih...
Aha, moze i neko picence...

A, vi? :)


Po ovome sto ti pises, tebi najvise odgovara tip koji ima velika jaja.:)
 
Haha, ja sam strpljiva kao Kinez... jedino sam nestrpljiva kada su osnovne potrebe u pitanju - ubijam ako odmah ne dobijem hranu kad sam gladna...
A inace citam ovaj spomenar i svima vam zavidim: kako bre imate tako uceljenu sliku o sebi? Ja svaki dan menjam misljenje - u zavisnosti od vremenskih prilika, broja prospavanih casova, kolicine love u novcaniku i sl. - pa sam nekad sebi najgori smor i najveca rugoba, a nekada se ne mogu nacuditi vlastitoj lepoti i sposobnosti... :lol: Pomislim da sam bas dobar drug... a vec popodne shvatim da mrzim covecanstvo...
Heh...

Evo i ja vec danima ne mogu da odgovorim na temu iz istog razloga. :lol:

Mada mogu da odredim neke glavne crte verovatno cu ovde da napisem ono kako bih volela da se predstavim i iz mase raznih crta odaberem one koje me predstavljaju u odredjenom svetlu. I onda, je.biga, ima li ovo smisla? :neutral:

Najbolje bih mogla da se opisem kao kontradikcija. :D
 
pozitivna....vrlo samostalna.....hrabra.....razumna...pribrana....odgovorna.....brze, ostre inteligencije....dobre koncentracije....volim da se glupiram.....volim da se osecam slobodno, da sama oducujem o svom zivotu....uzivam da sam mama...volim zivotinje....sex mi je vrlo bitan u zivotu ali volim da ga kombinujem sa covekom do koga mi je stalo....volim lagana, dugotrajna prijateljstva.....mucim se sa kg jer volim domace sitne kolace i musli ili bebi hranu....obozavam hemiju....bliska sa roditeljima i sestrom....i itd....:)
 
Poslednja izmena:
Meni se čini da ste vi mnogo ozbiljno shvatili temu.
Svako od nas je ovde pisao o sebi ono što misli, a mišljenja su uvek različita.
Za svakog od nas će različiti ljudi dati potpuno različite opise.
Osim toga, živa je istina da se non-stop menjamo. Svakog dana, manje - više.

Ja sam užasno hirovita, ima dana kada volim ceo svet, ima dana kada mrzim ceo svet.
Ali generalno, svi imamo dobre i loše dane. I u zavisnosti od njih, ispoljavamo različite osobine....

Ja volim da mislim o sebi da sam dobra, iskrena, pravedna osoba...
A recimo na forumu mi je već nekoliko ljudi reklo potpuno suprotno.
I bez obzira što me stvarno ne poznaju, sigurno da nisam baš 100% onakva kako sebe doživljavam. A i kriterijumi su nam svima različiti...

Tako da, samo opletite... Forum je zabava... :zag:
 
pa veoma prosto-dugi postovi su udavache a kratki udate ili u vezi koja stremi braku

Нова теорија вербално-емотивне повезаности особа женског пола на помолу?
Ајд ако ти није тешко, а како то, стварно како то објашњаваш?:think:
 

Back
Top