10 година од бомбардовања воза у Грделичкој Клисури

mar_comm

Elita
Poruka
24.456
На данашњи дан НАТО безумник је у два наврата бомбардовао - ракетирао путнички воз у Грделичкој Клисури у коме се налазило више од 150 путника ... Тачан број никада није утврђен ...

Првом ракетом га је погодио док је прелазио преко моста, при чему се композиција раздвојила ...

Другом је гађао путнички вагон који се налазио испод подвожњака неких стотинак метара од моста ...

Приликом овог напада смртно је страдало преко 50 невиних путника, цивила ...
Око 70 путника је теже и лакше повређено ...


"Колатерална штета" или јасна намера ...

О овом злочину пилота НАТО пакта не пишу данас ни једне новине ...
Да ли је то за новинаре неважно
или су добили инструкцију да се не спомињу НАТО злочини
јер нам наша врла социјалистичка Влада припрема чланство у НАТО-у па "није згодно" !!!
 
НАТО безумник је у два наврата бомбардовао - ракетирао путнички воз у Грделичкој Клисури у коме се налазило више од 150 путника ...
Ako mi dozvoliš, pilot nije bio bezumnik. Bio je dobro obučeni pripadnik vojske S.A.D. koji je postupao u skladu sa njihovom vojnom doktrinom.:rtfm:

"Колатерална штета" или јасна намера ...
Zar iko postavlja ovo pitanje?! :think: :rtfm:

О овом злочину пилота НАТО пакта не пишу данас ни једне новине ...
Да ли је то за новинаре неважно
или су добили инструкцију да се не спомињу НАТО злочини
Onima kojima jeste važno su dobili instrukcije. :thumbdown:
 
Ne zaboraviti ali se okrenuti zivot tece dalje..

Sta ne zaboraviti, ma zaboraviti u cilju priblizavanja svojim NATO partnerima koji su garant putu bez alternative, EU 2027.

@tema

Sta je bilo sa pilotom, jel dobio silver star ili purple heart ? :evil:

...oooo da, sad se secam, Pavkovic, Lazarevic & Co. su osudjeni na 20+ godina jer su direktno odgovorni za pogibiju ovih civila.
:thumbdown:
 
"onomad" mi hakeri skinili sa neta vaš domumentarac bombardovanje 1,2,3. u špici (čini mi se 1. dijela) vidi se snimak NATO bombardovanja tog vlaka (voza). tragedija što se dogodilo, samo sam mišljenja da cilj napada nije bio vlak nego most. nesreća je što je u tom trenutku na most upravo nailazio vlak tako da je bombardiranjem mosta i vlak sam nastradao. dali su NATO navigatori ciljano išli na vrijeme kada nailazi vlak ne vjerujem, prije mislim da je bila "BED LUCK"
 
"onomad" mi hakeri skinili sa neta vaš domumentarac bombardovanje 1,2,3. u špici (čini mi se 1. dijela) vidi se snimak NATO bombardovanja tog vlaka (voza). tragedija što se dogodilo, samo sam mišljenja da cilj napada nije bio vlak nego most. nesreća je što je u tom trenutku na most upravo nailazio vlak tako da je bombardiranjem mosta i vlak sam nastradao. dali su NATO navigatori ciljano išli na vrijeme kada nailazi vlak ne vjerujem, prije mislim da je bila "BED LUCK"

Nemoj da mislis lose ti stoji.Ako je cilj leta bilo unistenje mosta,i ako u tom trenutku nailazi putnicka kompozicija.Potpuno je logicno i shodno pravilima ratovanja da se akcija obustavlja.Fakat je bio da je pilot video putnicku kompoziciju koja se kretala ka mostu.Fakat je bio da je dobro znao sta ce se dogoditi ako u tom trenutku lansira rakete,bombe.
Fakat je bio da ga je bolela patka za posledice.Kakva kolateralna steta,ili losa sreca?Klasicno ubistvo civila u vozu.Pogotovo sto taj most ne predstavlja nikakvu stratesku vaznost za VSRCG.Mogao se gadjati i kasnije
 
"onomad" mi hakeri skinili sa neta vaš domumentarac bombardovanje 1,2,3. u špici (čini mi se 1. dijela) vidi se snimak NATO bombardovanja tog vlaka (voza). tragedija što se dogodilo, samo sam mišljenja da cilj napada nije bio vlak nego most. nesreća je što je u tom trenutku na most upravo nailazio vlak tako da je bombardiranjem mosta i vlak sam nastradao. dali su NATO navigatori ciljano išli na vrijeme kada nailazi vlak ne vjerujem, prije mislim da je bila "BED LUCK"

Ukoliko opet dođe do nekog novog bratoubilačkog rata na Balkanu, prvom zgodnom prilikom, ću te podsetiti na ovo što si napisao. :cool:
 
"onomad" mi hakeri skinili sa neta vaš domumentarac bombardovanje 1,2,3. u špici (čini mi se 1. dijela) vidi se snimak NATO bombardovanja tog vlaka (voza). tragedija što se dogodilo, samo sam mišljenja da cilj napada nije bio vlak nego most. nesreća je što je u tom trenutku na most upravo nailazio vlak tako da je bombardiranjem mosta i vlak sam nastradao. dali su NATO navigatori ciljano išli na vrijeme kada nailazi vlak ne vjerujem, prije mislim da je bila "BED LUCK"

Крват, а чиме онда објашњаваш чињеницу да је напад поновљен,
те да је опет гађан путнички вагон који се налазио заједно са локомотивом не неких 150 метара од моста ...

Шта ти о томе говоре твоји НАТО извори ????
 
Fakat je bio da ga je bolela patka za posledice.
Ako mi dozvoliš, pošto je pilot postupao po PS-u, onda se ne može reći da ga je "bolela patka za posledice". Pilot je bio svestan mogućih posledica i izvršio je akciju načinom koji je doveo do najvećeg broja ljudskih žrtava. Da ga je "bolela patka za posledice" bilo bi manje mrtvih. :rtfm:
 
Nemoj da mislis lose ti stoji.Ako je cilj leta bilo unistenje mosta,i ako u tom trenutku nailazi putnicka kompozicija.Potpuno je logicno i shodno pravilima ratovanja da se akcija obustavlja.Fakat je bio da je pilot video putnicku kompoziciju koja se kretala ka mostu.Fakat je bio da je dobro znao sta ce se dogoditi ako u tom trenutku lansira rakete,bombe.Fakat je bio da ga je bolela patka za posledice.Kakva kolateralna steta,ili losa sreca?Klasicno ubistvo civila u vozu.Pogotovo sto taj most ne predstavlja nikakvu stratesku vaznost za VSRCG.Mogao se gadjati i kasnije

nisu ti to super galebovi i mig-ovi 21 bili, nego malo sofisticiraniji avioni koji su letjeli na visinama nedostižnim za vašu PVO. te pametne rakete pilot je samo ispalio, a on jadnik nije ni mosta ni vlaka vidio. AWAKSI navode te pametne rakete, a cijele 2 sekunde prošle su od trenutka kada je raketa uočila nailazeći vlak. taklo da mislim da se nije bilo u mogučnosti obustaviti misiju
 
nisu ti to super galebovi i mig-ovi 21 bili, nego malo sofisticiraniji avioni koji su letjeli na visinama nedostižnim za vašu PVO. te pametne rakete pilot je samo ispalio, a on jadnik nije ni mosta ni vlaka vidio. AWAKSI navode te pametne rakete, a cijele 2 sekunde prošle su od trenutka kada je raketa uočila nailazeći vlak. taklo da mislim da se nije bilo u mogučnosti obustaviti misiju

Bla, bla... nego sta ti je ono 'BED LUCK'?:dontunderstand:
 
Ako mi dozvoliš, pošto je pilot postupao po PS-u, onda se ne može reći da ga je "bolela patka za posledice". Pilot je bio svestan mogućih posledica i izvršio je akciju načinom koji je doveo do najvećeg broja ljudskih žrtava. Da ga je "bolela patka za posledice" bilo bi manje mrtvih. :rtfm:

Pravila sluzbe potpuno jasno nalazu da ako su ugrozeni zivoti civila akcija,zadatak se obustavlja.Drugim recima mogao ja da propusti voz i onda lansira rakete ili koje je vec sredstvo planirano za taj zadatak.On,pilot je 100%obavestio predpotsavljenog da se u tom trenutku u blizini nalazi putnicka kompozicija.Cak i da je predpotstavljeni staresina naredio da uprkos tome lansira,pilot je imao po pravilima sluzbe pravo da ne izvrsi naredjenje ako se kosi sa pravilima ratovanja.Jer na kraju krajeva on snosi odgovornost.Po istim pravilima osudjen je Emir Sisic a ne staresina koji je naredio obaranje helikoptera posmatracke misije
Bolela ga je patka.Da je kojim slucajem pilot RV VSRCG izvrsio takav zadatak na isti nacin u Hrvatskoj,Bosni.KiM .Danas bi robijao prvu od 35 dozivotnih kazni zatvora
 
nisu ti to super galebovi i mig-ovi 21 bili, nego malo sofisticiraniji avioni koji su letjeli na visinama nedostižnim za vašu PVO. te pametne rakete pilot je samo ispalio, a on jadnik nije ni mosta ni vlaka vidio. AWAKSI navode te pametne rakete, a cijele 2 sekunde prošle su od trenutka kada je raketa uočila nailazeći vlak. taklo da mislim da se nije bilo u mogučnosti obustaviti misiju

Вероватно ћеш још рећи да је
у време када је лансиран први пројектил
пилот био на паузи, пио кафу ...

Ниси одговорио зашто је напад поновљен ????
Зашто је опет гађан путнички вагон ???
 
nisu ti to super galebovi i mig-ovi 21 bili, nego malo sofisticiraniji avioni koji su letjeli na visinama nedostižnim za vašu PVO. te pametne rakete pilot je samo ispalio, a on jadnik nije ni mosta ni vlaka vidio. AWAKSI navode te pametne rakete, a cijele 2 sekunde prošle su od trenutka kada je raketa uočila nailazeći vlak. taklo da mislim da se nije bilo u mogučnosti obustaviti misiju

Iz ovog napisanog se vidi da se razumes u temu kao perica u kvantnu fiziku.
Nemoj dalje da se blamiras ,Uskrs ti je, idi odskakuci i vidi sta ti je zeka doneo
 
Pravila sluzbe potpuno jasno nalazu da ako su ugrozeni zivoti civila akcija,zadatak se obustavlja.Drugim recima mogao ja da propusti voz i onda lansira rakete ili koje je vec sredstvo planirano za taj zadatak.On,pilot je 100%obavestio predpotsavljenog da se u tom trenutku u blizini nalazi putnicka kompozicija.Cak i da je predpotstavljeni staresina naredio da uprkos tome lansira,pilot je imao po pravilima sluzbe pravo da ne izvrsi naredjenje ako se kosi sa pravilima ratovanja.Jer na kraju krajeva on snosi odgovornost.Po istim pravilima osudjen je Emir Sisic a ne staresina koji je naredio obaranje helikoptera posmatracke misije
Bolela ga je patka.Da je kojim slucajem pilot RV VSRCG izvrsio takav zadatak na isti nacin u Hrvatskoj,Bosni.KiM .Danas bi robijao prvu od 35 dozivotnih kazni zatvora

Iz ovog boldovanog se vidi da se razumes u temu kao jurica u kvantnu fiziku.
Nemoj dalje da se blamiras , cvjetnicva vam je otiđi u crkvu sa obitelji
 
Вероватно ћеш још рећи да је
у време када је лансиран први пројектил
пилот био на паузи, пио кафу ...

Ниси одговорио зашто је напад поновљен ????
Зашто је опет гађан путнички вагон ???

gađanje podvožnjaka mislim da je uvodničar teme napisao
 
Iz ovog boldovanog se vidi da se razumes u temu kao jurica u kvantnu fiziku.
Nemoj dalje da se blamiras , cvjetnicva vam je otiđi u crkvu sa obitelji

Zvekane pilot je u konstatnoj vezi sa predpotsavljenima.Nista ne radi na svoju ruku.
jedan primer svima poznat.Kada je Emir Sisic identifikovao helkopter sa posmatrackom misijom dobio je intrukcije da izvrsi obaranje istog.Pre svakog lansiranja postoji jasna veza
Zveki
 
Zvekane pilot je u konstatnoj vezi sa predpotsavljenima.Nista ne radi na svoju ruku.
jedan primer svima poznat.Kada je Emir Sisic identifikovao helkopter sa posmatrackom misijom dobio je intrukcije da izvrsi obaranje istog.Pre svakog lansiranja postoji jasna veza
Zveki

zveki pilot nema nikakve veze sa raketom. njegovo je samo bilo uprit crveni botun. netko drugi je navodi
 

Back
Top