бедак

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

daxt

Elita
Poruka
17.079
имам мали проблем,а то је да ми пуно треба да би доживео оргазам.то се девојкама свиђа,али ја сам све више у трипу да то није нормално :mrgreen: дали знате да се неком дешава тако нешто и има ли последица?:rtfm:
 
девојка доживи оргазам 2-3 пута,приспава јој се,задовољна и неће мене да сачека :eek: и онда ја морам у вц да сам завршим посао:sad2:
opisi, sta joj radis tokom sexa, kako vodis ljubav, koje poze, sta zamisljas...vise detalja, bolja pomoc
 
opisi, sta joj radis tokom sexa, kako vodis ljubav, koje poze, sta zamisljas...vise detalja, bolja pomoc

прво се измасирамо неким уљем, онда јој полижем, користимо шлаг, мед, лед, 69, обично кренемо одпозади, седне ми у крило, са стране, за време туширања,све позе редом,нормална ерекција,оне су задовољне.али баш тешко свршавам и то ме забрињава :roll: можда зато што сам почео са онанисањем у 4том основне?:eek: хебо те срамота ме да се поверим неком а имам трип да нешто није у реду
 
прво се измасирамо неким уљем, онда јој полижем, користимо шлаг, мед, лед, 69, обично кренемо одпозади, седне ми у крило, са стране, за време туширања,све позе редом,нормална ерекција,оне су задовољне.али баш тешко свршавам и то ме забрињава :roll: можда зато што сам почео са онанисањем у 4том основне?:eek: хебо те срамота ме да се поверим неком а имам трип да нешто није у реду
mislim da je slag problem, jer asocira na svrsenost
izbaci slag, ali ubaci cokoladni sirup
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top