ego ili sta vec

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
forumasiii....
recimo imate devojku/decka koja zaradjuje dosta vise od vas,ima extra karijeru i sve super
dal to po vama predstavlja neki problem,pad samopouzdanja mozda ili sta vec?
:lol:
 
Poslednja izmena:
forumasiii....
recimo imate devojku koja zaradjuje dosta vise od vas,ima extra karijeru i sve super
dal to po vama predstavlja neki problem,pad samopouzdanja mozda ili sta vec?
:lol:

ne bi smetalo ionako ne valja mesati finansije i vezu ne bi mi smetalo da pomognem ali ne bih voleo da mi pomaze ponos inat ae whatever ali mogu ja i sam da se skontam za sta god sto ne kazem da ona ne moze samo ocu da pognem :cool:

a ako skontam da je opterecena kintom bilo da je ima ili nema svejedno je to bila kratka prica :D
 
forumasiii....
recimo imate devojku/decka koja zaradjuje dosta vise od vas,ima extra karijeru i sve super
dal to po vama predstavlja neki problem,pad samopouzdanja mozda ili sta vec?
:lol:
Баш напротив.

Успешан и способан.
Свака част.

Могу само да будем поносна на то што сам га освојила. :)
 
forumasiii....
recimo imate devojku/decka koja zaradjuje dosta vise od vas,ima extra karijeru i sve super
dal to po vama predstavlja neki problem,pad samopouzdanja mozda ili sta vec?
:lol:

Samo napred...držim palčeve i mogu samo da pomognem ako je od mene pomoć potrebna...da odmognem neću sigurno... Ko mi kriv što nisam voleo da učim...missim ona nije sigurno...
 
forumasiii....
recimo imate devojku/decka koja zaradjuje dosta vise od vas,ima extra karijeru i sve super
dal to po vama predstavlja neki problem,pad samopouzdanja mozda ili sta vec?
:lol:

Meni bi to bilo extra.:mrgreen::hahaha:
Naravno da je neka normalna, a ne da ucenjuje sa tim vishkom kesha...da voli da deli:mrgreen:.
Ma sve se moze samo ako se nadje kompromis i ako su emocije jednake sa obe strane.
 
forumasiii....
recimo imate devojku/decka koja zaradjuje dosta vise od vas,ima extra karijeru i sve super
dal to po vama predstavlja neki problem,pad samopouzdanja mozda ili sta vec?
:lol:
Zavisi koliko ta extra zarada predstavlja njegovu veću vrednost, za njega , a i za mene.
U globalu, više kinte ne znači za mene veću vrednost, ali može značiti da se ne podudaramo po pitanju ambicija... Ili da je njemu novac bitniji nego meni...
Ne volim ljude koji ističu materijalno. Volim da čovek radi, trudi se...
Nije pad samopouzdanja, ali može biti da se ljudi teže razumeju ako jedno od njih puno radi, a drugo malo..
 
Zavisi koliko ta extra zarada predstavlja njegovu veću vrednost, za njega , a i za mene.
U globalu, više kinte ne znači za mene veću vrednost, ali može značiti da se ne podudaramo po pitanju ambicija... Ili da je njemu novac bitniji nego meni...
Ne volim ljude koji ističu materijalno. Volim da čovek radi, trudi se...
Nije pad samopouzdanja, ali može biti da se ljudi teže razumeju ako jedno od njih puno radi, a drugo malo..

nema tu rad mnogo veze sa parama, pogotovo ne u ovoj i ovakvoj državi...neko radi manje a uzima veće pare... Takođe, ne mislim isto po pitanju ambicija...

edit...ja sigurno više radim od onih u ED, al jebbi ga...imaju veću platu...
 
Ja zaradjujem prilicno. Zadovoljna sam svojim finansijama, ali vise volim da decko ima vise para od mene. Nemam nikakve komplekse ni ako ja zaradjujem vise od njega. Ipak, mislim da muskarac treba da izdrzava zenu i da joj poklanja lepe poklone.
 
forumasiii....
recimo imate devojku/decka koja zaradjuje dosta vise od vas,ima extra karijeru i sve super
dal to po vama predstavlja neki problem,pad samopouzdanja mozda ili sta vec?
:lol:

ne, za mene ne...ali, ne zavisi samo od mene da li ce se javiti problem..moze on da se ponasa bezveze u toj situaciji..a moze i ako bih ja bila taj neko - "uspesniji":)
 

Back
Top