Profil 'prve', profil 'druge'

Miss Perfect

Početnik
Poruka
20
U nekim beskrajnim zenskim pricama, drugarica je razvila teoremu sa kojom se ni malo ne slazem :thumbdown:. O profilu varane devojke i devojke sa kojom se vara.
Kako je ova koje je u ozbiljnoj vezi, obicno ona koja cuti i trpi i spremna da mnogo toga proguta , cesto ne vidi istini ispred nosa, slepa kod ociju, naivna jer veruje itd. A da je druga, ona obicno koja je nekad bila prva i sad veruje u 'bolje posteni konkubinat , nego nepostena veza' :think:, i nije toliko spremna na kompromise. Po meni profil druge jedino jeste - ne ceni dovoljno sebe. :roll: I da 'druga' kojoj se to serijski ponavlja, taj profil veze i odnosa, moze biti ili sama ili druga jer nije spremna da 'trpi' nekog i slicno .
Ja se sad tu pitam postoji li profil 'jedine' .:lol: Sta mislite o svemu tome? :)
 
U nekim beskrajnim zenskim pricama, drugarica je razvila teoremu sa kojom se ni malo ne slazem :thumbdown:. O profilu varane devojke i devojke sa kojom se vara.
Kako je ova koje je u ozbiljnoj vezi, obicno ona koja cuti i trpi i spremna da mnogo toga proguta , cesto ne vidi istini ispred nosa, slepa kod ociju, naivna jer veruje itd. A da je druga, ona obicno koja je nekad bila prva i sad veruje u 'bolje posteni konkubinat , nego nepostena veza' :think:, i nije toliko spremna na kompromise. Po meni profil druge jedino jeste - ne ceni dovoljno sebe. :roll: I da 'druga' kojoj se to serijski ponavlja, taj profil veze i odnosa, moze biti ili sama ili druga jer nije spremna da 'trpi' nekog i slicno .
Ja se sad tu pitam postoji li profil 'jedine' .:lol: Sta mislite o svemu tome? :)

:bljak:
 
U nekim beskrajnim zenskim pricama, drugarica je razvila teoremu sa kojom se ni malo ne slazem :thumbdown:. O profilu varane devojke i devojke sa kojom se vara.
Kako je ova koje je u ozbiljnoj vezi, obicno ona koja cuti i trpi i spremna da mnogo toga proguta , cesto ne vidi istini ispred nosa, slepa kod ociju, naivna jer veruje itd. A da je druga, ona obicno koja je nekad bila prva i sad veruje u 'bolje posteni konkubinat , nego nepostena veza' :think:, i nije toliko spremna na kompromise. Po meni profil druge jedino jeste - ne ceni dovoljno sebe. :roll: I da 'druga' kojoj se to serijski ponavlja, taj profil veze i odnosa, moze biti ili sama ili druga jer nije spremna da 'trpi' nekog i slicno .
Ja se sad tu pitam postoji li profil 'jedine' .:lol: Sta mislite o svemu tome? :)


! ! !
Hmmm...A ova prva što '' cuti i trpi i spremna je da mnogo toga proguta , cesto ne vidi istini ispred nosa, slepa kod ociju, naivna jer veruje itd '' po tebi ceni dovoljno sebe ?



Takođe...
 
ali kad čujem da žena deli žene na tunjave i besramne odmah mi se... pa znate..


Josh nisi oprala prozore?
29yilw1.gif
 
U nekim beskrajnim zenskim pricama, drugarica je razvila teoremu sa kojom se ni malo ne slazem :thumbdown:. O profilu varane devojke i devojke sa kojom se vara.
Kako je ova koje je u ozbiljnoj vezi, obicno ona koja cuti i trpi i spremna da mnogo toga proguta , cesto ne vidi istini ispred nosa, slepa kod ociju, naivna jer veruje itd. A da je druga, ona obicno koja je nekad bila prva i sad veruje u 'bolje posteni konkubinat , nego nepostena veza' :think:, i nije toliko spremna na kompromise. Po meni profil druge jedino jeste - ne ceni dovoljno sebe. :roll: I da 'druga' kojoj se to serijski ponavlja, taj profil veze i odnosa, moze biti ili sama ili druga jer nije spremna da 'trpi' nekog i slicno .
Ja se sad tu pitam postoji li profil 'jedine' .:lol: Sta mislite o svemu tome? :)

trnjem do zvjezda,mozda je to motiv prve "koja je varana",a "druga(ona koja stupa u konkubinat)" je varana pa sada ima komplex i zeli to da nabije i drugim djevojkama. Ili cak i ona moze biti predmet muske podvale jer situacija moze da se odigra na taj nacin da ni ona ne zna da on ima djevojku :)!

Profil prve je taj da se muskarac konacno odlucio i zaljubio u djevojku,s kojom zeli da provede zivot,te da joj podari sve,odustaje od svega sto joj smeta,jer je to na neki nacin povredjuje i svoju dragu drzi kao malo vode na dlanu,jer ona od sada pa nadalje je cijeli njegov svijet. Prica o drugarima i drugaricama brzo se gasi a to sa The One and Only prelazi u njegovu cijelu preokupaciju u njoj nalazi i druga i drugaricu,iskrenu osobu a prije svega ljubav,njeznost,paznju i razumijevanje.

Do tada,dok covjek sam ne shvati i zaljubi,druga osoba moze da sjedi na iglama,jajima,skida zvijezde,cak da mu pravi zlatne felne na autu,tuninge radi,motore kupuje,on nece ostati s njom ako mu nije sudjena i ako ona nije The One and Only HonyBony!

Tj.ako nije sudjeno od toga nema nista!
 
aha..ovde je prica o zeni koju vara muz sa drugom zenom ili momak koji vara curu sa drugom...
pitanje je pravo, kako se oseca ova prva i o cemu razmislja ova druga....ova prva je naravno razocarana jer je varana, dok ovu drugu, apsolutno zabole pichka za ovu prvu
 

Back
Top