POKLANJAM 5 MALIH MACAKA...

micika'91

Početnik
Poruka
3
imam 5 malih maca stare su 7 dana mamu su im rastrgli kucici vec 4 dana su kod mene jos su slepi nisu ni progledali dajem im hranu na spric,cistim ih itd...ali posto moraju da jednu na svaka 2 sata a ja nisam stalno kuci mnogo mjaucu zale mi se komsije posto zivim u zgradi i cuvam ih ispred vrata,nedaju mi roditelji da ih unosim u stan...Molim vas da mi se javi neko ako zeli da ih uzme posto ce morati jos malo na ulicu ako niko nece da ih uzme.. molim vas javite mi se:worth: :bye:
 
To ispred vrata nece dugo potrajati, ali znas i sama.

Ako ne mozes
- ti da im budes surogat mama dok ne progledaju, pa posle da ih udomis,
- ne nadjes nikoga ko to moze da uradi umesto tebe,
- ne nadjes neko mesto gde mogu da borave zasticeni, a ti da ih obilazis i hranis sto cesce...
nemaju mnogo izgleda za opstanak.

Izvini sto ne mogu nista bolje i konkretnije da ti kazem. Zelim ti da nadjes nekog ko moze da ih preuzme. Koliko je realno da se to dogodi - ne znam. Ako postoji bilo kakva mogucnost da ih ti odnegujes - u se i u svoje kljuse. U medjuvremenu uvek postoji sansa da ih polako udomljavas.
 
imam 5 malih maca stare su 7 dana mamu su im rastrgli kucici vec 4 dana su kod mene jos su slepi nisu ni progledali dajem im hranu na spric,cistim ih itd...ali posto moraju da jednu na svaka 2 sata a ja nisam stalno kuci mnogo mjaucu zale mi se komsije posto zivim u zgradi i cuvam ih ispred vrata,nedaju mi roditelji da ih unosim u stan...Molim vas da mi se javi neko ako zeli da ih uzme posto ce morati jos malo na ulicu ako niko nece da ih uzme.. molim vas javite mi se:worth: :bye:

Koliko je to "jos malo na ulicu" posto tako mali macici jos dugo nece biti sposobni da se snadju na ulici. Humanije je da ih odneses kod veterinara da ih uspava nego da izigravas humanost drzeci ih ispred vrata i da ih hranis kad ti mogucnosti dozvole. Koliko imas godina kad ti roditelji ne dozvoljavaju da ih uneses u stan?
 

Back
Top