Qltne teme

VIRGINIJA

Iskusan
Poruka
6.439
sad cheprkah neshto po starim temama i naleteh na

http://forum.krstarica.com/threads/86793

definitivno qltna tema pf-a bg koja se ne moze uporediti sa sadashnjim intermezzom( bez obzira shto su bazirane na slichnom karakteru).
na toj temi su se ispijale kafe, slushala mjuza i izrodila se po koja ljubav. :per:

kad bi pozeleli da reanimirate neku od starih vec zakljuchanih tema, sa koje bi skinuli prashinu i kojoj bi udahnuli zivot?
 
Čak i da je tako...... Kako misliš da nateraš ljude da daju kvalitetne odgovore na teme i postove uopšte? Da nećeš možda da im platiš da to čine :lol:

Neposredan i nenameran čet vodi do razvijanja tema na forumu psiho
 
Jedna ili dve čat teme su i previše - to ,,čat tema" - to ste vi modovi izmislili
Meni se ne dopada ideja, ne postujem na ,,čet temama"


I ja o tome uopšte ne govorim.

Time ste, da izvineš i shebali forum - dok nije bilo to ,,čat tema" dolazilo je do onoga što sam već gore stavila ,, neposrednog i nenamernog četa" zbog koga su se teme i razvijale... Tu se javi neki mod kad preteramo, opomene, obriše i tema se razvija dalje i raaaste...

Sad kad dvoje, troje ljudi, krene da gradi neku temu - eto ti ga komentar ,Imate čat temu, četujte tamo"
Ili ,,Molim vas nastavite na PP" ili se obriše cela tema :lol:
 
btw psiho - što si mi zaključao temu?

Ima slična na ž.k. i tamo nije zabranjena ili zaključana... a u pravilniku na koji se pozivaš stoji da ne smeju da se iznose lični podatci forumaša, generalno znam da se ne otvaraju teme o pojedincima ali u globalu zašto da ne, sto posto se ne protivi tom tvom pravilniku... Možda da se konsultuješ s njekim u vezi teme, pošto ja stvarno mislim da je ok
 
meni je svejedno ko je mod.ozbiljno.licno,psiho mi sada ne smeta vise.i na pp sam mu to rekla.
sto se tice tema i krste,neke stvari su otisle u nepovrat,tj neki stari forumasi koji su se zauvek odvikli od postovanja na krsti.
vidi samo fotografiju koja je bila naj naj mesto na krsti...zamrla je skroz..i pored pokusaja rekonstrukcije...
ono sto se jednom upropasti,ne moze se vise nikada vratiti na staro
 
Sad ce te imati svog coveka koji ce vam sve dopustati.

Mojne da dramatizuješ... zar posle toliko godina dopisivanja ti sebe ne možeš da vidiš kao ,,našeg čoveka" nego kao moda koji nam vazda nešto brani pa će ovaj ,,naš čovek sve da nam dopusti"? I šta je to sve - da otvaramo teme i nesmetamo postujemo na njima (naravno u skladu sa pravilnikom)? :lol:
 
37625732032bdd9b95807980966f14d42fbfa39.jpeg
 

Back
Top