Sta pokloniti drugu....

Fiorella:
disney_girl:
za 18ti rodjendan?Najbolji smo drugovi, a ja nemam nikakvu ideju...Predlozite nesto molim vas...Momci pisite sta biste vi zeleli da dobijete, a devojke ako ste nesto originalno poklonile,napisite sta...HVALA :D
Organizuj mu zurku iznenadjenja i pozovi sve sa kojima se druzi.Po meni je to najbolji poklon.
sorry, ali to su glupa americka sranja :wink: ne znam kako mislis da ti MI pomognemo.. ipak je on tvoj NAJBOLJI drug, zar ne bi trebala bar otprilike da znas? :?
@srebro: jeste knjiga.. ali ne vole svi ljudi da citaju :wink:
 
mortishaaa:
sorry, ali to su glupa americka * :wink: ne znam kako mislis da ti MI pomognemo.. ipak je on tvoj NAJBOLJI drug, zar ne bi trebala bar otprilike da znas? :?
@srebro: jeste knjiga.. ali ne vole svi ljudi da citaju :wink:

Tacno... :?
Ne mogu da razumem ljude koji traze savet za poklon za svog NAJBOLJEG DRUGA/DRUGARICU...
Pa,ja za moju najbolju drugaricu,u bilo koje doba dana ili noci,znam sta bih joj kupila.. Sta joj se svidja... Sta bi volela da ima...
 
Sasha85:
mortishaaa:
sorry, ali to su glupa americka * :wink: ne znam kako mislis da ti MI pomognemo.. ipak je on tvoj NAJBOLJI drug, zar ne bi trebala bar otprilike da znas? :?
@srebro: jeste knjiga.. ali ne vole svi ljudi da citaju :wink:

Tacno... :?
Ne mogu da razumem ljude koji traze savet za poklon za svog NAJBOLJEG DRUGA/DRUGARICU...
Pa,ja za moju najbolju drugaricu,u bilo koje doba dana ili noci,znam sta bih joj kupila.. Sta joj se svidja... Sta bi volela da ima...
:D :wink:
 
Alexandra9:
mortishaaa:
Zokisha[BRe:
]gram speed-a,pola grama koke,i malo paje da se pred zoru spusti!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :?
ovo je mozda jos bolje :lol:

elem.. sto ne zatvorite temu.. ionako je propala.. a i verovatno je rodjendan prosao 8)
pa zato sto mnogi obozavaju da odgovaraju na postove stare i po godinu dana... :lol:
jao pa jeste :wink:
 

Back
Top