Baja od jaja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Na osnovu posta jedne forumašice i pitanja + želje, koje se tamo provlače,
reših da adekvatno odgovorim kontra postom .
Naime, u tom postu spominju se imena baja ( frajera do jaja ), s kojima bi naše drage forumašice bile. Ima tu dosta poznatih baja, lepih, markantnih, zgodnih, nadasve inteligentnih i duhovitih, ama baš svih onih vrlina, kakvim bih ih svaka mama poželela za zeta, a ćerke ( forumašice ) za muževe ( manje više što su starci, živi ili mrtvi, dostižni ili nedostižni )
No, ne uzimajući u obzir jedan broj baja koje su one poželele ili poželele ili neutešno maštale o suživotu sa istim, reših da se nadogradim nekim svojim saznanjima i razmišljanjima.
Naime, da ne spominjem imena baja, skratiću priču na vrlo prostu i razumljivu rečenicu :
- Dok forumašice maštaju o odredjenim bajama, te iste baje razmišljaju o odredjenim forumašima i maštaju kako bi bilo lepo da ih izvode na večere, ples, pozorište i jedan dobar analni sex (forumaše sam uzeo kao nosioce prava na muškost, tako da se može odnositi na svako nevino muško dupe, bilo gde u svetu ) –
Recimo, muškarac i žena žive neki broj godina zajedno i žena uvidja sve muškarčeve nedostatke, pritom zaboravljajući kako je bio nežan, pažljiv, tolerantan i zaljubljen u nju, obasipajući je pažnjom svakoga dana ali ona nije zadovoljna njime....te je ljubomoran, te je ne razume, guši je, oseća se zarobljenom u vezi sa njim itd.....I recimo slučajno, negde ( sve ovo figurativno pišem ), njih dvoje su negde izašli ali tenzija medju njima se vidi iz Svemira...i negde ta žena primeti nekog baju, baš sve ono što nije njen trenutni muškarac ili je zaboravila da je i njen partner nekada bio takav....te zgodan, pa osmeh prelep, zubi pravilni, te elokventan, te je sva pažnja usmerena na baš tog baju, tako da svi ostali muškarci deluju poput ostarelih dečijih lutkica, koje su odavno izgubile smisao postojanja....I tokom večeri, ta žena i njen partner, upoznaju se sa tim bajom...da napravim dramatičniju scenu, baja prilazi njima i upoznaje se...
Prodorne oči, glas, rečenice, stav....sve je to delovalo tako blizu, tako snažno na našu damu, da su kolena počela da joj klecaju, u srcu treperi, a u stomaku leptirići su zaigrali novi ples ljubavi...
Gle ovaj moj, gde sam njega i našla....ne zna ni da bekne, a vidi ova frajerčina....prilika koja se samo jednom pruža u životu i u trenu odluči da napusti svog dosadašnjeg muškarca i da krene novim, po malo nesigurnim ali za nju baš onim putem o kom je često maštala..i ode sa tim bajom, ostavljajući zabezeknutog, bivšeg muškarca, ne shvatajući zbog čega i kako, jer žena ga je napustila bez i jedne reči objanjenja.....

Recimo, posle nekih 3 dana pojavljuje se njegova bivša pobegulja, sva onako molećivog pogleda, očiju u kojima se krije strah, stid i suze...njen bivši pada na to i prima je u kuću ili stan. Kada je pita šta se to dogodilo, gde je bila 3 dana, itd....ona ga je ćutke pogledala, zagrlila, počela da ga ljubi strasno i taj dan su vodili sex koji je otklonio svaku sumnju u njenom muškarcu...
Šta se naime dogodilo ?
Dogodilo se da je baja, s kojim je žena pobegla, ustvari ***** i da je on ustvari prišao njima zbog njenog muža jer je video da je u nemilosti ponašanja svoje žene ali njena explozivnost mu je onemogućila da startuje njega tj. muškarca od te žene...
(To isto veče je pobegla od baje – pedera, kod najbolje prijateljice i proplakala 2, 5 dana, pola dana joj je trebalo da skupi hrabrost i da se vrati kući )

Pitanje za dame i muškarce :
- Dame, da li ste nekada ispale ćurke i startovale pedera, a bile ste baš, baš zagrejani za tog frajera koji je prosto plenio ?
- Muškarci, kako bi se osećali da vam cura pobegne sa pederom, a da ste vi ustvari bili meta, a da to posle saznate i da li bi joj oprostili takvu glupost?
 
kajgana

04_kajgana.jpg
 
- Dame, da li ste nekada ispale ćurke i startovale pedera, a bile ste baš, baš zagrejani za tog frajera koji je prosto plenio ?
- Muškarci, kako bi se osećali da vam cura pobegne sa pederom, a da ste vi ustvari bili meta, a da to posle saznate i da li bi joj oprostili takvu glupost?

puretina je jako zdrava i ukusna, ali ne vidim kakve veze ima sa "startovanjem" nekog gay lika?
(ne, nije mi se desilo.... a svi su imali duge kose i manjak dlaka na tijelu :think:)
 
moj najbolji drug mi se prvo dopao...medjutim dopao se i mojoj drugarici i ja sam se povukla...natezala se sa njim i nista...posle je ispalo da je *****.....ebi ga a bas je sladak.....:D
 
moj najbolji drug mi se prvo dopao...medjutim dopao se i mojoj drugarici i ja sam se povukla...natezala se sa njim i nista...posle je ispalo da je *****.....ebi ga a bas je sladak.....:D

Nisam nikada startovala geja,ali jesam Bi decka.
U stvari on je stratovao malo mene,malo mog najboljeg druga :mrgreen:
a kako nisi kontala da ti je najbolji drug ***** ? to mi je malo nejasno


jos jedan start, kad nece zensko, oce musko
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top