ups ..stala sam na svoju dushu

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
udate su ,verne su..postuju sva prava i obaveze koje brak kao institucija nosi sa sobom..
medjutim.....
one svoje muzeve znaju u svaku dlaku..godinama su vec i dlake pocle da sede i sve...
i ti muzevi dosade..to je neminovno....
da li VI udate zene volite da vodite neke vrste paralelnih zivota u smislu da je sve dozvoljeno osim sex-a sa drugim chovekom...
da li se zaljubljujete iako ste udati..... da li gusite taj osecaj...itd...
 
nije valjda da to ne zna pa na forumu pita

ima svakakvih zena neke varaju neke ne
dosta zavisi i od toga sa kakvim covekom su

ako je lik pajser neki i zahebale su se udajom ne ocekujete valjda da ce na ime institucije braka da budu kool i verne nekom liku sto ih uzima zdravo za gotovo

najteze je osvojiti zenu koja je srecna u braku a najlakse onu koja je nesrecna u braku
 
nije valjda da to ne zna pa na forumu pita

ima svakakvih zena neke varaju neke ne
dosta zavisi i od toga sa kakvim covekom su

ako je lik pajser neki i zahebale su se udajom ne ocekujete valjda da ce na ime institucije braka da budu kool i verne nekom liku sto ih uzima zdravo za gotovo

najteze je osvojiti zenu koja je srecna u braku a najlakse onu koja je nesrecna u braku

najveca zena medju zenama !!!:mrgreen:
pusti zene nek se izjasne....
 
nije valjda da to ne zna pa na forumu pita

ima svakakvih zena neke varaju neke ne
dosta zavisi i od toga sa kakvim covekom su

ako je lik pajser neki i zahebale su se udajom ne ocekujete valjda da ce na ime institucije braka da budu kool i verne nekom liku sto ih uzima zdravo za gotovo

najteze je osvojiti zenu koja je srecna u braku a najlakse onu koja je nesrecna u braku

pa...to je to...suština...

...samo...iskrenih odgovora nećemo se načitati...
 
Kompleksna tema.
Prvo, taj veliki problem covecanstva DOSADA. Jos dosada u vezi. Pa hebote ne vezujes se za nekog samo zato sto ocekujes da te zabavlja 24h dnevno. Nekad te zabavlja, al' moras i sam da znas sebe da zabavis. Praznim ljudima bez sadrzaja uvek je kriv partner, zato sto su nezadovoljni sobom. Znaci, ne verujem da neko moze da mi dosadi, mogu samo samoj sebi da budem smor. :lol:
Drugo, sve tece sve se menja. U toj prolaznosti treba prepoznati sta je vredno da ostane.
Trece, sto se tice zaljubljivanja, pa nista lakse od toga. Pet para ne dajem na zaljubljivanje. :P
 
Poslednja izmena:
pusticu kako ne svi nek se izjasne samo to ne menja slucaj kako je to a svako bi trebao da zna da je tako ko sto sam napisao

to sto si ispushio sa temom koja je prosta ko pasulj prebranac ne mora da bude razlog da me zoves zenom..

zaboravio sa da kazes..PU drugi...:lol:


ovo je meni ubijanje vremena bre..a vreme mi je isteklo ..i sad moram da palim...:D
tema je jednostavna i sevnula je bez neke strategije ili slicnog... jeeee

ako zelis komplikovane stvari instaliraj jedan od Fritz shah igrica i uzivaj :lol:
Zeno ..jos se i uvredi chovek...pfff... bas si zena ...:lol:
 
Kompleksna tema.
Prvo, taj veliki problem covecanstva DOSADA. Jos dosada u vezi. Pa hebote ne vezujes se za nekog samo zato sto ocekujes da te zabavlja 24h dnevno. Nekad te zabavlja, al' moras i sam da znas sebe da zabavis. Praznim ljudima bez sadrzaja uvek je kriv partner, zato sto su nezadovoljni sobom. Znaci, ne verujem da neko moze da mi dosadi, mogu samo samoj sebi da budem smor. :lol:
Drugo, sve tece sve se menja. U toj prolaznosti treba prepoznati sta je vredno da ostane.
Trece, sto se tice zaljubljivanja, pa nista lakse od toga. Pet para ne dajem na zaljubljivanje. :P

mnogo si izfilozofirala a ništa nije tačno, barem ne za brak...
 
Jok nemam, pričam onako...
Naravno da imam, ali šta god da kažem, očekujem da budeš podrugljiva, prema tome namerno neću da napišem
...i ne bi ja dalje s tobom, pošto svi znamo da je s tobom nemoguće razgovarati, jer sve posmatraš s visine...
...a i mrzi me da filozofiram...

...udri...
 
udate su ,verne su..postuju sva prava i obaveze koje brak kao institucija nosi sa sobom..
medjutim.....
one svoje muzeve znaju u svaku dlaku..godinama su vec i dlake pocle da sede i sve...
i ti muzevi dosade..to je neminovno....
da li VI udate zene volite da vodite neke vrste paralelnih zivota u smislu da je sve dozvoljeno osim sex-a sa drugim chovekom...
da li se zaljubljujete iako ste udati..... da li gusite taj osecaj...itd...

A sto mislis da treba biti udat da bi imao paralelan zivot ?:think:
 
Zasto samo osobe u braku..?..U paralelne zivote beze one osobe koje ni u svom redovnom zivotu ne mogu da se pronadju....Ali .. Besmisleno je voditi paralelne zivote..ni u jednom nisi ostvaren ili jesi delimicno a to je kao i da nisi..i gde bi tu bilo vreme ..moje vreme...samo za mene?
 

Back
Top