Poskupela TV pretplata

a i da su pomenuli ta pretplata iovako nema opravdanje
nek oni lepo reklamama kojih je dosta finansiraju svoj program i svadbe od 24h i glupave kvizove

TV pretplata kako da ne, nek ukinu besplatnu dostavu frekfencije nikad mi ne bi palo na pamet to da placam da gledam
 
TV pretplata je poskupela sa 385din na 435 dinara.Kojom odlukom i ko je odobrio ovo poskupljenje jer u javnosto to niko nije ni pomenuo.

naravno

tvoj tadic i DS su doveli srbiju do bankrota , i sada posto su nas bankrotirali , otimaju pare od naroda.

a glavni krivci za sve to ste vi biraci Demokratske STranke i G17+

SAMO BI VAMA TREBALO SVE POSKUPETI A OPOZICIONIM GRADJANIMA NISTA

Jer je ova vlast i njeni rezultati VASA ODGOVORNOST
 
Баш ме брига ....

Нисам плаћао до сада, нећу ни од сада ...

Да гледам промоције Томе Николића, Аце Вучића, Наташе Кандић, Соње Лихт ...
Странака на Власти, и још за то и да платим ???

'Оћу, ал' ономад ...
 
ja bi vama sto ste za DS sve to naplatio plus bi stavio da placate vi i za nas koji smo protiv ovog rezima

To bi bilo posteno isto kao sto bih prihvatio da ja placam greske vlasti za koju sam ja glasao

Al da ja placam nesto protiv cega sam energicno protiv - to mi ne pada na pamet.
 
Ja sam uvek placao i hocu. RTS je najbolja balkanska televizija. Najbolje radi sve cega se prihvati. Ima i odlicnu domacu produkciju serija kao Selo gori a baba se ceslja. I zato mislim da pretplata na TV nije skupa. Skupa je hrana !
 
Како могу некога натерати,односно тужити (како стално прете) ако имају кабловску и

негледају често,односно ретко или никако њихове канале?
 
Како могу некога натерати,односно тужити (како стално прете) ако имају кабловску и

негледају често,односно ретко или никако њихове канале?

pa priodaju ti muda za bubrege

jos ti plkacas pretplatu a oni kao javni servis ubise od reklama - a gradjanima ne daju procenat od tih reklama
 
Јесу дрипци, како су почели, наплатиће нам ''црно испод нокта!'' :evil:
До сада сам редовно плаћала, да се не бих вукла по суду, е, сада више нећу, али, шта ако туже моју мајку од 80 год. која је власник стана?! :rumenko:
Да ли неко може да ме упути како да ескивирам наплату, а да ми старицу мајку не ућоркирају... па да и ја ''накривим капу?!'' :think::bye:
 
Јесу дрипци, како су почели, наплатиће нам ''црно испод нокта!'' :evil:
До сада сам редовно плаћала, да се не бих вукла по суду, е, сада више нећу, али, шта ако туже моју мајку од 80 год. која је власник стана?! :rumenko:
Да ли неко може да ме упути како да ескивирам наплату, а да ми старицу мајку не ућоркирају... па да и ја ''накривим капу?!'' :think::bye:

prebaci struju na sebe, i majku ne mogu da ti corkiraju mogu samo da te povuku za onu stvar.

Nece oni ni da se tuze sa narodom nego te samo plase tuzbama , pa ono ako prodje prodje....
 
Како могу некога натерати,односно тужити (како стално прете) ако имају кабловску и

негледају често,односно ретко или никако њихове канале?

pa ni sudstvo, policija, poslanici, korumpirano zdravstvo ne rade svoj posao pa ga placas. ovaj rts najmanje zasluzuje da se napusava.
 
prebaci struju na sebe, i majku ne mogu da ti corkiraju mogu samo da te povuku za onu stvar.

Nece oni ni da se tuze sa narodom nego te samo plase tuzbama , pa ono ako prodje prodje....

Тихи, хвала на обавештењу... урадићу то, па да видим ко ће на кога да удари! :evil:
Мука ми је од сецикеса и свакодневних поскупљења... све што власт ради, ради на штету народа! :rtfm:
 

Back
Top