ZENE SU ANDJELI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 73786

Domaćin
Poruka
3.395
Ja sam muskarac,ali mislim da ovaj svet bez zena bi bio odvratan.Jer niko nema tako lepe i biste oci kao ZENA,niko ne poznaje musku dusu i musko srce kao ZENA,niko ne kuva bolje od ZENE,ne bi bilo ni muskaraca da nije ZENE.Zene su divna bica,koja se moraju negovati puput najfinije i najneznije cvece.Pozz za sve zene.I jedno:heart:
 
Ja sam muskarac,ali mislim da ovaj svet bez zena bi bio odvratan.Jer niko nema tako lepe i biste oci kao ZENA,niko ne poznaje musku dusu i musko srce kao ZENA,niko ne kuva bolje od ZENE,ne bi bilo ni muskaraca da nije ZENE.Zene su divna bica,koja se moraju negovati puput najfinije i najneznije cvece.Pozz za sve zene.I jedno:heart:
:lol::lol::lol:
:telefon:
Jeste,zapravo smo mi nastali od njihovog rebra...:p
Da li shvataš da ovakvim postovima upravo izazivaš ponašanje kod žena potpuno suprotno željenom...To jest da dokažu da nisu ''porculanske lutke''...Grešiš,sinko,ovaj grdno grešiš...Zavelo te ovo proleće,sunačano i raspevano:whistling:
 
e hvala

3angel.jpg
 
Ja sam muskarac,ali mislim da ovaj svet bez zena bi bio odvratan.Jer niko nema tako lepe i biste oci kao ZENA,niko ne poznaje musku dusu i musko srce kao ZENA,niko ne kuva bolje od ZENE,ne bi bilo ni muskaraca da nije ZENE.Zene su divna bica,koja se moraju negovati puput najfinije i najneznije cvece.Pozz za sve zene.I jedno:heart:

rasa homo sapiensa je to sto ne bi postojalo, ne citav svijet
falile zene ili falili muskarci
get real.

ps: takodje, zene nisu invalidi da im treba "njegovanje"

Уосталом, најбољи светски кувари су мушкарци....:roll:

izlozenost u medijima nije kriterijum za kvalitet
 
:lol::lol::lol:
:telefon:
Jeste,zapravo smo mi nastali od njihovog rebra...:p
Da li shvataš da ovakvim postovima upravo izazivaš ponašanje kod žena potpuno suprotno željenom...To jest da dokažu da nisu ''porculanske lutke''...Grešiš,sinko,ovaj grdno grešiš...Zavelo te ovo proleće,sunačano i raspevano:whistling:

takodje, ovo aludiranje na to da nekog treba maltretirati da bi te volio je :thumbdown:
 
Pa ne nego ste kontradiktorne...Često priželjkujete od muškarca potpuno suprotno ponašanje od onog koje on misli da treba da ''primeni''...Kad je fin,pitate se što je fin,ili fin je suviše:roll:Kad je stoka pozivate se na ugroženost,feminizam,svi su isti itd...Muški imaju svoje opet neke tripove,ali ne negiraj vaše ''mane''...
 
Pa ne nego ste kontradiktorne...Često priželjkujete od muškarca potpuno suprotno ponašanje od onog koje on misli da treba da ''primeni''...Kad je fin,pitate se što je fin,ili fin je suviše:roll:Kad je stoka pozivate se na ugroženost,feminizam,svi su isti itd...Muški imaju svoje opet neke tripove,ali ne negiraj vaše ''mane''...

get a rl :roll: izmedju "previse fin" i "stoka" postoje i druge stvari... malo smo stari za crno/bijeli svijet, ne?

ucesnici u vezi su na istom nivou, zato jedni druge i smatraju partnerima i tretiraju shodno tome.

invalidnost ili mazohizam su druga stvar, izmedju ostalih, tu nema partnera, tu su "vlasnik" i "sluga".
ili ljepse upakovano da se lakse uvali-
zena koja postoji radi muskarca + sjajno kuva i sad cu da je malo nazivam boginjom da bi mogao da se izvucem sa ostalim
 
get a rl :roll: izmedju "previse fin" i "stoka" postoje i druge stvari... malo smo stari za crno/bijeli svijet, ne?

ucesnici u vezi su na istom nivou, zato jedni druge i smatraju partnerima i tretiraju shodno tome.

invalidnost ili mazohizam su druga stvar, izmedju ostalih, tu nema partnera, tu su "vlasnik" i "sluga".
ili ljepse upakovano da se lakse uvali-
zena koja postoji radi muskarca + sjajno kuva i sad cu da je malo nazivam boginjom da bi mogao da se izvucem sa ostalim
El ovo ono što mislim da je:):mrgreen:Pa ja imam real life,nisam svaki dan na 4umu ko ti...Aj,ubuduće bez ovakvih ličnih udaraca,ja tebe ne udaram,ali mogu početi,a nisam vejshaupt koga svi odavde šutiraju:)
Ti si upravo za taj stari crno-beli svet jer samo želiš da zamenu uloga,to jest prelazak biča iz jedne ruke u drugu:roll::roll::roll:
 
Vidi se da si dugo na politici...Preuzela si izvrtanje istine od nekih grupa odande...Napad skriven iza odbrane,to jest optužiti drugog za ono što sam radiš:confused:...Kao što rekoh ipak nisam vejshaupt...
 
Ja sam muskarac,ali mislim da ovaj svet bez zena bi bio odvratan.Jer niko nema tako lepe i biste oci kao ZENA,niko ne poznaje musku dusu i musko srce kao ZENA,niko ne kuva bolje od ZENE,ne bi bilo ni muskaraca da nije ZENE.Zene su divna bica,koja se moraju negovati puput najfinije i najneznije cvece.Pozz za sve zene.I jedno:heart:


Ђуро (лазар - спаса) диван си :cmok2:
 
Ja sam muskarac,ali mislim da ovaj svet bez zena bi bio odvratan.Jer niko nema tako lepe i biste oci kao ZENA,niko ne poznaje musku dusu i musko srce kao ZENA,niko ne kuva bolje od ZENE,ne bi bilo ni muskaraca da nije ZENE.Zene su divna bica,koja se moraju negovati puput najfinije i najneznije cvece.Pozz za sve zene.I jedno:heart:

Moj LAZARE,Divno od tebe .Hrabro rece ono sto mislis...
Bice komentara razlicitih ...
Prati samo one pozitivne...
Ne zelimo da te neko uznemirava...
l:heart:a:heart:z:heart:a:heart:r:heart::ps:heart:p:heart:a:heart:s:heart:a:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top