Vas partner i forum

LindaLee

Elita
Poruka
22.197
inspirisana razgovorom katarine i eli :)






kako partner podnosi vasu krstozavisnost?je l sizi,ili se pomirio?zajedno se smejete glupostima?spijunira vase postove?nema pojma da dolazite ovde(vi ste zavisnik iz kancelarije :) )
@tema-mm je u pocetku izludjivalo moje vreme provedeno na forumu,pa mi je i cituckao inbox(lindalee bili ste ovde poslednji put tad i tad,a linda tad uveliko bila na poslu:lol: )i posle toliko godina,video da ne moze da pobedi,pa se pridruzio,ne u smislu da se registrovao,nego zajedno citamo postove kad je smesno,ili ogovaramo kad je glupo,dosta njih je i upoznao i cesto me pita kako je ovaj onaj i da pozdravim:lol: postove vise ne cita,kaze zna da pisem svakojake gluposti a ne voli da se nervira:mrgreen:
e sad vi raspalite
i nemoj slucajno da je neko rekao "nisam zavisnik" jer ce da mu poraste nos ko u pinokia :zplez:
 
Чита али мислим да нема налог (наговарам га да направи). И то искључиво чита ПДФ Политика где ја највише и пишем али му није дозвољено да се меша у садржај порука ;)
 
:lol: Nisam zavinik :mrgreen:
Pa, obicno ne znaju za krstu .. Sta ne zna ne moze da ga boli :)
A verujem da kad bih bila udata ili zivela sa njim ne bi bilo svejedno :neutral: Ipak je to dobar deo dana.. Ali svi skoro vise na FB-u . tako da to je isto ;) net zavisnost je zavisnost bio Fb ili krsta :lol:
 
:D
Ajde sad malo detaljnije da objasnim...

Ja sam se učlanila pre par godina, ali sam slabo posećivala forum. Tek pre godinu dana sam se zarazila. Mm je u početku šizio, ali je digao ruke, jer sam smanjila chat sa jednim likom koji ga je iritirao, pa mu je ovo došlo kao poklonjeno. :D

Onda smo imali jednu krizu i samo mi je jednog dana došao sa odštampanim postovima koji su ga naročito iritirali. Ja se nisam previše iznenadila jer nikada nisam ni krila da forumašim, mogao je da vidi moj nick kad god je hteo.

Ebi ga, ja ovde pišem skoro sve što mi je u glavi. Trudim se da ne smaram previše jer nije ovo forum o meni, ali kontam da sam par puta udavila ljude. :D

Elem, objasnila sam čoveku da je on jedan, jedini i pravi, a sve ostalo su moje fantazije u glavi i da moram nekako da se ispucam. Od tada nemam pojma da li čita moje postove i ne razmišljam o tome. Ako ima potrebu da me uhodi, to je njegov problem. U krajnjoj liniji, nemam ja šta da krijem od njega, sve sam mu rekla manje - više. :D

Trudim se da nam forum ne oduzima od života, ali uveče radije visim na forumu nego da gledam glupavi TV program. On voli da gleda TV i gleda svakakve filmove, a ja nisam neki preterani filmofil. Obično zaspim gledajući film, a na forumu mi se to još nije desilo.

Imam jednu drugaricu sa foruma koju sam upoznala i u RL i upoznao je i mm i sviđa se i njemu. Klinci nam se lepo druže, nas dve se istoročemo i svi zadovoljni...

Mada, najviše visim na forumu na poslu. :D Sad je takav period, imam lufta. :whistling:
 
MM samo zaviri u sobu, vidi me za kompom i kaze "forumski nindzo" i nasmeje se... jos bi samo falilo da se buni - a ja tako lepo tolerisem njegove zavisnosti.... mislim da ga boli uvo sta pisem... a ako je nesto bas smesno, ja prijavim...
 
U pocetku mi je smetalo da mi cita postove ( ima i nalog) ne zato sto bih mogla napisati nesto sto on ne zna ( toga nema) vec zato sto sam osecala forum kao jedino mesto gde mogu "biti sama", gde mogu da se salim ili pametujem ili se prepirem...Promenila sam korisnicko ime ali bez uspeha. Isti dan me je prepoznao. Sad ne obracam paznju mnogo. Pisem sta pisem a njemu ako se ne svidja neka ne cita a ako mu se svidja neka mi dodeli bodove. :mrgreen: Sta drugo da kazem?! :confused:


Najsmesnije od svega je sto on to radi iz sale, uopste niti je radoznao, niti od onih tipova koji sve vreme zahtevaju samo za sebe, nije cak ni ljubomoran uopste ni u RL posebno ne na forum ali eto...Voli da me nervira pa mu jos i smesno! :evil:
 
Mislim da treba postojati opcija pored avatara zauzet..udata..slobodan..zainteresovani za sex..upoznavanje on line..flertfree..itd.:lol:.stvarno nije lepo kad stigne neka poruka-ponude-potraznje a malo se procacka po odgovorima i vidi da je neko u braku..ne znam dal je gore da meni neko radi nesto iza ledja ili ja partneru..da sedim za kompom dok ona nesto gleda na tvu i oboje mislimo da li se nesto moze desiti..a vrlo lako se nadje srodna dusa ili neko interesantan..bilo je dana kad sam po ceo dan dangubio ovde i na srecu skinuh se..da mi sad shibne pp sherilyn fenn bolelo bi me uvo:lol:
 
Овј мој ни не пита, не занима га форум, хоће да саслуша кад му препричавам разговоре, али колико ја знам, није се логаовао нити покушавао да провали мој ник.
 
nikad ga nije zanimalo dal sam i na kom sam forumu....mislim,u smislu da mi proverava inbox il šta pišem ovde....ili bilo gde....zna on da je danas to nešto najnormalnije....a zna i da sam ja normalna...tako da nemamo nikakvih problema:mrgreen:
 
Mm ne podnosi internet chat jer je navodno on kao momak na taj način imao gomilu kres šema. I on samo o tome razmišlja i valjda misli da svi chatuju samo zbog toga.
Ne voli ni FB, ni MSN, ni ICQ, pa ni forum. Probala sam da ga ubedim da malo zajaši na FB i na forum i svuda se upisao, ali ignoriše.

Može biti da se boji da će me neki lik obrlatiti i navesti na greh. :hahaha:

Nemam pojma, ima takve neverovatne tripove u glavi da se ja često zabezeknem odakle mu takve ideje. Baš ima prljavu maštu. Ko zna šta on sve radi meni iza leđa. :think:

Ali stvarno ne mogu o tome da razmišljam. Meni je savest mirna. Drugačije ne umem.
 

Back
Top