једно питање

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako se maze sa specijalnu kremu ona se cak i skupi
cuo sam za to ima jedna baba na kraj sela ona pravi te kreme :)

jel ima ta baba tvoja neku kremu za koleno, sto boli nekoga kad igra fudbal? udarac sam jednom dobio jak, pa mi malko ligamenti zeznuti... al', ne smeta nista... mogu da radim... kazi joj da sam is'o i kod doktora i on mi je rek'o da trebam samo butni misic da ojacam jos vise... ojacao sam i sad me ne boli... ponekad samo... i noga i rebro i nos i ruka na promenu vremena... i neki prsti isto, al' krema za koleno mi je najbitnija...
hvala...
 
jel ima ta baba tvoja neku kremu za koleno, sto boli nekoga kad igra fudbal? udarac sam jednom dobio jak, pa mi malko ligamenti zeznuti... al', ne smeta nista... mogu da radim... kazi joj da sam is'o i kod doktora i on mi je rek'o da trebam samo butni misic da ojacam jos vise... ojacao sam i sad me ne boli... ponekad samo... i noga i rebro i nos i ruka na promenu vremena... i neki prsti isto, al' krema za koleno mi je najbitnija...
hvala...

cu se raspitam znam samo za onu kremu
al cu se raspitam :)
 
може неко да објасни да ли је секс код жена мање интензиван после порођаја,или је исто пре и после рађања деце?

Da li su roletne pravije ako je zid preko puta u ausvinkl?

Doping je jedna sitaucija vrste jedne...
jedne bolesti...
doping je se upotrebljava na specijalne
kad igraju fudbol,
kad igraju basketbol,
e kad igraju kosharke...

Mlaadeneeee
maaajstoreee

nije manje intenzivan osim ako intenzitet nije manji

Pda
 
Kako znas kad nemas decu

Šta kako znam, da je glup? :lol: Za to saznanje ne mora da imam decu, kekekeke...

Enivejz, to sam rekla zbog njegovog histeričnog smeha, nečemu što uopšte nije smešno, plus pogrdno ophođenje prema tome (štirkanje itd).

Ako smatra da nije tako, neka obrazloži, a ne da ovako piše, stiče se utisak da žena kad rodi prolazi joj rok i može da se baci u staro gvožđe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top