U vezi sa CG tablicama!

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
U vezi sa CG tablicama!

--------------------------------------------------------------------------------

Konacno je nasa vlastela, ne bi li izbegla zatezanje kaisa resila da obrati paznju na neke "manje nepravilnosti" u ovoj zemlji. Iako je u pitanju samo plan, pozurice se sa resavanjem ovog problema. Dakle, platice i porez i carinu, a tek onda regitraciju vlasnici vozila sa CG tablicama. Krajnje je vreme bilo, jer jos ima onih koji voze sa nekim virualnim starim CG tablicama, samo sto ne pise Titigrad....neverovatno...dobro su se setili...
 
pustice uvoz svih stranaca na 3 meseca. sto znaci moci cete da uvezete i starije od 2000to tj euro 3 ako hocete u ta tri meseca

zafalilo im para, guza zvace gace, pa su spremni za pare da pojedu sva g0vna koja su izasrali sto bi reko Seselj

Najsmesniji mi je ovaj pajac Dinkic. Sad izlazi na TV i glupira se i drzi predavanje kako je to SVE NJEGOVA IDEJA :rotf:

A kad je velja ilic jos pre 2 godine predlagao da se to resi na ovaj isti nacin - on nije tada dao.

bagra
 
meni je najbolji onaj deo gde plasticno objasnjava da "to nigde u svetu nema da se voze auta a stranim tablicama" ma idi??? nemoj mi reci??
stvarno da se covek obesi:roll:....nije valjda da su shvatili ono sto ceo svet zna :eek:....
ne bih rekla sa su tek sada shvatili:cool:...bice da su neki drugi razlozi , a ne inteligencija , pravili "presedan u svetu"....crkotine jedne bedne.....:poludeo::poludeo::kletva::kletva: :udriglavu: :kletva::azdaja::azdaja:
 
eto kakav je rezim!

kad njima zatreba nisu vazni propisi, legalnost i legalitet!

pa to i pricamo svo vreme ovde

ako im se ne moze verovati da kao drzavni sistem mogu da sprovode red i mir, sad ce zbog sopstvene ekonomske nesposobnosti da nagrade prekrsioce iz sive zone, sto im onda verovati uopste

mozda je to pocetak kraja jedne ruzne nekriticke proeu i pronato ideologije
 
Moj auto je na CG tablice i kakve gluposti pominjete kakav Titograd ,pa nemozes da produzis registraciju moras preko tog vlasnika a opet on mora da registruje dole u CG i to po propisima koji vaze danas u CG .
Samo se nadam da nece mnogo da nas rebnu ,jeste da nam trebaju novci kriza i to ali ako budu preterali sa porezom pola ce ostati neregistrovano ,a to bi i trebali nekima pa neka glasaju zute.
 
Poslednja izmena:
Ma samo ne znam dokle ce te masovno da podrzavate Dinkica
majmuncica,opet je zaposlio svoju zenu u njegovom resursu i ako joj je bio zamrznut status.
Drugo,isto i ja imam auto na NK tablice.Ali,udruzenje vozaca sa CG tablicama nece bas tako lako da prihvate Dinkica i njegove euforije.
Kai 79 ako te nesto interesuje javi mi se uvezi ovoga.
 
Sta ne razumes,kad vec hoces da te prosvetlim.
Auta su reg.u zajednici sa Cg,e sad sto je Dinkic terao kitu na kera to je nesto sasvim drugo,a i ovaj vas novopeceni Ministar do juce dupelizac Milosevica masni kaput,jer nemam srca da ga poredim ni sa jednom zivotinjom jer su sve plemenitije i lepse od njih.
 

Back
Top