piramide u srbiji

1.mister.noo

Obećava
Poruka
63
na televiziji je kod Vanje Bulica, gostovao, izvesni Zoran, koji svojim aparatom otkriva, mesta na kojima se nalayi, voda, nafta, gas i slicno.Nista novo jeli.
Ali ovaj covek tvrdi da je planina Rtanj u istocnoj srbiji, ustvari vestacka gradjevina piramidalnog oblika kako on to kaze. MOZE BITI.
Molim svakoga koje cuo nesto o ovome da mi se javi, ili napise nesto na ovu temu jer smatram da je vrlo zanimljiva, narocito za ljude iy istocne srbije, ne samo sto se tice mistike i sl.vec i sa ekonomske strane.
 
Jedine piramide su one fekalne koje gastosi ostave u Guci jer organizatori ne obezbede dovoljno klozeta. Imas ih i na crnogorskom primorju, ali posto deluju mali spram vodenog prostranstva zovu ih Strumfovi.
 
na televiziji je kod Vanje Bulica, gostovao, izvesni Zoran, koji svojim aparatom otkriva, mesta na kojima se nalayi, voda, nafta, gas i slicno.Nista novo jeli.
Ali ovaj covek tvrdi da je planina Rtanj u istocnoj srbiji, ustvari vestacka gradjevina piramidalnog oblika kako on to kaze. MOZE BITI.
Molim svakoga koje cuo nesto o ovome da mi se javi, ili napise nesto na ovu temu jer smatram da je vrlo zanimljiva, narocito za ljude iy istocne srbije, ne samo sto se tice mistike i sl.vec i sa ekonomske strane.

Vanja Bulic je dovodio i one zalosne primere koji su komunicirali sa vanzemaljcima na 300000 km(!) plastikom iz kinder jaja... toliko o Vanji Bulicu...:thumbdown::(
 
ljudi maksimalna negativnost, nisam ovo ocekivao, cuo sam za bosnu, znam da vanja dovodi sve i svasta i svakoga u svojoj emisiji, ali nije predmet price vanja bulic, vec PIRAMIDA, ili ti piramidalna planina odnosno brdo.
Mogu vam reci da gomila ljudi sa kojima sam pricao nakon emisije, nisu znali da naj veci broj piramida ustvari postoji u kini, i da je tamo i naj veca piramida,
 
ljudi maksimalna negativnost, nisam ovo ocekivao, cuo sam za bosnu, znam da vanja dovodi sve i svasta i svakoga u svojoj emisiji, ali nije predmet price vanja bulic, vec PIRAMIDA, ili ti piramidalna planina odnosno brdo.
Mogu vam reci da gomila ljudi sa kojima sam pricao nakon emisije, nisu znali da naj veci broj piramida ustvari postoji u kini, i da je tamo i naj veca piramida,

nije tema, ali govori mnogo o kredibilitetu tog izvesnog Zorana...
daj neku ozbiljniju studiju....ako ima takve, odnosno ako ima razloga za to...:neutral:
 
I mi smo jednom na putu pored sela videli građevinu piramidalnog oblika,ali se kasnije ispostavilo da je to bila samo ogromna gomila konjskog izmeta koju je oblikovao neki šaljivdžija.
 
ljudi maksimalna negativnost, nisam ovo ocekivao, cuo sam za bosnu, znam da vanja dovodi sve i svasta i svakoga u svojoj emisiji, ali nije predmet price vanja bulic, vec PIRAMIDA, ili ti piramidalna planina odnosno brdo.
Mogu vam reci da gomila ljudi sa kojima sam pricao nakon emisije, nisu znali da naj veci broj piramida ustvari postoji u kini, i da je tamo i naj veca piramida,

tacno tako tamo ima najveci broj piramida
 
Nije nemoguce da postoje piramidalne gradjevine nepoznate starosti i porekla i na tlu Srbije.
Semir Osmanagic je napravio senzaciju u svetskim razmerama otkricem doline piramida u Visokom u Bosni. Nije nemoguce da su neka brda i u Srbiji ljudskih ruku delo, a ne delo majke prirode. Mada, do sada nisam naisao ni na kakvu informaciju o postojanju istih u Srbiji. Ako neko zna, neka napise
 
Само ћу додати да су медији чудо,углавном негативно...
Рецимо,откад је и Холивуд умијешао прсте,сви мање обавијештени
вјерују да пирамиде постоје само у Египту.
Неки мисле да су ту још и мајанске,због Апокалипта...
Иако су то пирамиде Инка.
Што се тиче Европе,остаци пирамида су нађени у Британији,
Шпанији и Грчкој.
Има непотврђених података да их има у Њемачкој.
Босна је већ доказано археолошки локалитет.
Тако да не видим ништа чудно у могућности да негдје у
Србији постоје пирамиде.
И не морају бити облика као у Египту.
 
Nije nemoguce da postoje piramidalne gradjevine nepoznate starosti i porekla i na tlu Srbije.
Semir Osmanagic je napravio senzaciju u svetskim razmerama otkricem doline piramida u Visokom u Bosni. Nije nemoguce da su neka brda i u Srbiji ljudskih ruku delo, a ne delo majke prirode. Mada, do sada nisam naisao ni na kakvu informaciju o postojanju istih u Srbiji. Ako neko zna, neka napise

Ako senzacijom smatras to sto njegovu teoriju nazivaju cistom prevarom.
 
Nije nemoguce da postoje piramidalne gradjevine nepoznate starosti i porekla i na tlu Srbije.
Semir Osmanagic je napravio senzaciju u svetskim razmerama otkricem doline piramida u Visokom u Bosni. Nije nemoguce da su neka brda i u Srbiji ljudskih ruku delo, a ne delo majke prirode. Mada, do sada nisam naisao ni na kakvu informaciju o postojanju istih u Srbiji. Ako neko zna, neka napise

Ahm, da prostis, sto bi iko pravio brdo?:dontunderstand:
 
Ahm, da prostis, sto bi iko pravio brdo?:dontunderstand:

Semir Osmanagic u svojoj IV knjizi (ako se ne varam) Alternativne historije dosta govori o tome.
Ukratko, svet tog naroda ili tih naroda koji su gradili piramide po celom svetu (Egipat, Meksiko, Peru, Kina, ali i Bosna, Tenerife) bio je malo drugaciji od naseg shvatanja sveta.
Jer, sve sto su napravili, a da je vidljivo i dana danas nama (npr te piramide) je predstavljalo repliku neba, odnosno Sunca, Meseca i pojedinih zvezdanih sistema. Dakle, pravili su gradove koji iz vazduha posmatrano imaju oblik zivotinja (npr u obliku pume, orla, Peru), i nije se mogao praviti hram tamo gde je bilo zgodno, vec gde je to imalo smisla, u odnosu na neko nebesko telo.
Dakle, prvo se izabaere neka energetski bitna tacka (sta god to znacilo) na kojoj se napravi hram, a zatim se u odnosu na tu tacku, odnosno hram, pravi replika sunca, meseca, Siriuja, Plejada... To je podrazumevalo da se prave vestacka vrda, da se druga brda izravnjaju, da se rekama skrece tok...

Tako je to bilo, a sad, kako su to radili, kojim alatima, koji su to narodi, o tome necemo

I raznih piramida, vecih ili manjih, kamenih, ovakvih, onakvih, ima svuda po svetu, zasto ne bi neka mogla biti otkrivena i u nasoj blizini.
A sto se tice piramida u Bosni koje je otkrio Osmanagic, mogu reci da sam prisustvovao njegovoj promociji u Novom Sadu, gledao snimke, priloge sa drugih televizija - to je stvarno, ozbiljno, i timovi arheologa iz celog sveta tu rade na iskopavanjima.
Problema ima mnogo, od nerazumevanja do onih finansijskih, jer iskopavajna piramide ispod brda su jako skupa, a i vlasnici zemlje i te kako ucenjuju....
 
kinezi su znali i sada verovatno neko tamo zna tajnu, neku tajnu,
pa oni su stvorili kung fuu, naj jace sredstvo za ubiti ili se odbraniti golim rukama uz potpuno postovanje sila priroda i zakona duha i tela.
bavio sam se wing chungom, dugo godina, naravno jos pre dvadesete i nesto kasnije, moj trener je poprilicno poznavao, naravno iz knjiga i od svog trenera, taj neki nacin zivota u manastirima gde su se svestenici obucavali i trenirali,
nasi svestenici prenose jedno ucenje,
njihovi svestenici prenose poprilicno isto to ucenje samo na drugaciji nacin,
znam pomen kung fuu izaziva smeh kod ljudi pa oni skacu lete oni kinezi koji se nesto tamo smeju, ali sve to nije bas tako, postovanje duha i tela je jedno a gledanje tamo nekih filnova b ili a produkcije je nesto sasvim drugo,
 
rtanj je piramida definitivno,
cuo sam da je tacno to sto su tvrdili da na vlaskom jeziku artanj znaci piramida,

to nisam znao, bas cu da pitam nekog Vlaha ili bolje Vlajnu :)
i to za kung-fu je tacno, o jedinstvu duha i tela itd, i ja sam nekad nesto malo vezbao wing chun, nego, da ne skrecemo sa nase teme, jer ako skrenemo napravicemo cirkus, a dilkani samo to cekaju.

O kineskim piramidama takodje Osmanagic pise u najmanje dve knjige, i tamo ima bezmalo na stotine piramida, koga zanima neka vidi na www.alternativnahistorija.com
 
hvala cybermikan

konacno neko sa kime covek moze da razgovara,

moje misljenje nije u pitanju moda odnosno, kao svi imaju pa evo imamo i mi, ne upitanju je nesto drugo,
ne shvatam coveka koji smatra da ljudski rod nikada nece otkriti nacin putovanja brzinom svetlosti,
pitanje vremena covece,

nakon 2.svetskog rata supljine u rtnju su zatvorene, crkva na vrhu srusena,
kina naj zatvorenija zemlja do skora, a mislim naj veci broj piramida,
pa koliko ljudi zna za piramide u kini a koliko za piramide u egiptu,

kominizam ,
 
hvala cybermikan

konacno neko sa kime covek moze da razgovara,

moje misljenje nije u pitanju moda odnosno, kao svi imaju pa evo imamo i mi, ne upitanju je nesto drugo,
ne shvatam coveka koji smatra da ljudski rod nikada nece otkriti nacin putovanja brzinom svetlosti,
pitanje vremena covece,

nakon 2.svetskog rata supljine u rtnju su zatvorene, crkva na vrhu srusena,
kina naj zatvorenija zemlja do skora, a mislim naj veci broj piramida,
pa koliko ljudi zna za piramide u kini a koliko za piramide u egiptu,

kominizam ,

Koliko ti imas godina ? Nadam se da imas priblizno godina koliko ja msilim da imas :mrgreen: . Ne pitam te ovo sad iz ne znam kojih razloga , vec me interesuje sto se zanimas tako nekim stvarima kao sto su ljudski rod koji ce mozda nekad leteti brznim svetlosti i slicno .
 

Back
Top