Da li pamtite prvog zauvek?

sa prvim dechkom sam bila 2 i po godine i bash bash smo se voleli...naravno da cu uvek da ga se secam....pamticu ga
ali, na zalost ne samo po lepom....:evil:
znash kako....izmedju ljubavi i mrznje linija je tanka...
pamticu jednu jako lepu vezu
donekle
i jako losheg bolesno ljubomornog, agresivnog i nasilnog dechka...koji se samo divno folirao (i bio veliki manipulator)


tako da sam prestala da ga volim josh dok smo bili zajedno
i jedva ga se otarasila
i uzivam vec 4 meseca :mrgreen:
 
generalno ciscenje nije tesko jednom kada predje u naviku
Vjerovatno... ali ja samo tu jednu djevojku nisam zapamtio. Znam da je to zensko drustvo te veceri gutalo me pogledima, ali ja pojma nisam imao koja od njih ima nesto "protiv" mene. Negdje oko 23 i 30 te veceri ja krenuh, onako pospan da idem kuci... nakon predjenih stotinjak metara zacuh zenske korake za ledjima... Nisam se nadao da su bas sve krenule zamnom. Poslije mozda jos predjenih 50 metara, ti znas ...kolje kod Kamenog kioska sustigla me je jedna od njih i pafff. Pocne da me ljubi i vuce prema onoj kafanici, grmlju i stolovima. Kako je bilo mracno ja djevojku nisam ni vidio.
Sjutra vece, izadjoh ponovo... kad vidim ja isto drustvo, njih 4-5 sjedi za istim stolom, ali sad ajde junace pogodi sa kojom si bio sinoc. Ja sjedoh za njihov sto, i obratih se nekoj od njih misleci da je bila ona...:lol: Ova samo u male rece:"Eh, kamo srece da sam bila ja" pokazujuci prstom u pravcu prave djevojke.
Vjeruj ni dan danas ne znam ni ko je bila ni odakle je bila ta djevojka a bas mi je zao. :rumenko:
 
f025.gif


:lol:
 

Back
Top