Francuska ekonomski kolonizira Rusiju

I sta je u tome kolonizacija? :hahaha:
Pa to je pokazatelj da je Rusija rastuce trziste i da su strane kompanije zainteresovane za investiranje u tu perspektivnu zemlju. Samo napred Rusijo!
pa jes, a kad ovde Austrijanac , Slovenac ili ne daj boze Todoric kupi neku firmu ili investira neki evro niko se ne seti da prica kako smo mi rastuce trziste ,nego kako smo mi ustvari okupirani i kolonizovani :(
 
Neka oni dolaze i investiraju, ne smeta to Rujama.

Upravo tako Rusija je bila do sada bazirana samo na izvozu nafte,plina i oružja a sva druga proizvodnja je bila zapostavljena,zato su tu Francuzi našli plodno tlo za svoju proizvodnu ekspanziju.Navodno nije iskljuceno i francuski prehrambene kompanije pokazale su interes za anganžman u oživljavanju ruske poljoprivrede koje defacto u Rusiji od kraja CCCP nema.
 
pa jes, a kad ovde Austrijanac , Slovenac ili ne daj boze Todoric kupi neku firmu ili investira neki evro niko se ne seti da prica kako smo mi rastuce trziste ,nego kako smo mi ustvari okupirani i kolonizovani :(

Pa jedno su investicije u nove fabrike, nova preduzeca a drugo je otkupljivanje srpskih preduzeca i unistavanje srpske industrije. Ali ne razumes ti to :(
 
Genijalno :hahaha::hahaha:
Pa znaci Amerika je po toj logici u najgorem polozaju jer je do prosle godine bila najveci primalac stranih direktnih investicija: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_received_FDI

:hahaha::hahaha:

Ajde pokusaj sad da napises nesto jos gluplje, tesko ces prevazici sam sebe ali ipak probaj

Žalosno je kada tako velika prirodno bogata zemlja poput Rusije ovisi o stranim investicijama i još je žalosnije da se ti služiš Wikipedijom. :hahaha:
 
Žalosno je kada tako velika prirodno bogata zemlja poput Rusije ovisi o stranim investicijama i još je žalosnije da se ti služiš Wikipedijom. :hahaha:

LOL glupane, pa svaka zemlja na svetu zavisi o stranim investicijama, ako nema stranih investicija znaci da niko ne zeli da dolazi niti da privredjuje u toj zemlji
Mozes li biti gluplji?
 
Si! Samo napred ruska jeftina radna snago raditi u francuskim fabrikama i rudnicima dijamanata.:hahaha:

Глупандеру који је умислио да је неки аналитичар!

Русија није дала страној компанији нити једно налазиште руде и нафте...
Ако желе да отварају фирме....које служе за извоз који одобри држава..па нека отварају!
 
Tvoja priča je točna ali ako Rusija želi zadržati svoje mlade visoko školovane kadrove u zemlji morat ce im pružiti bolje uvjete od EU-a,u što iskreno sumnjam.:think:

еу је пукла,а ти очигледно ниси упознат шта су руси урадили у области војне технологије у задњих 5 година:bye:
 
Poslednja izmena:

Back
Top