pomoc-povezivanje usb mikrofona sa web kamere

ubacila sam drajvere, kamera radi ali mikrofon ne kada prikljucim drugi nezavisni mikrofon koji ima audio dzek taj mikrofon radi.Vec sam gore navela rekli su mi da bih valjda trebala da podesim u soundmax-u probala sam dosta opcija ali nece pa sam mislila mozda je neka bezazlena opcija koja mi je promakla i zato nece zato sam postavila ovde pitanje mozda je neko vec imao isti problem pa uspeo da resi i da pomogne meni,ali vidim ovde ima mnogo momaka da ismejavaju devojke a ne da im pomognu.Evo momci ja se predajem :brus: GLUPA sam pa pitam da li neko moze da mi pomogne ili ne.
 
ubacila sam drajvere, kamera radi ali mikrofon ne kada prikljucim drugi nezavisni mikrofon koji ima audio dzek taj mikrofon radi.Vec sam gore navela rekli su mi da bih valjda trebala da podesim u soundmax-u probala sam dosta opcija ali nece pa sam mislila mozda je neka bezazlena opcija koja mi je promakla i zato nece zato sam postavila ovde pitanje mozda je neko vec imao isti problem pa uspeo da resi i da pomogne meni,ali vidim ovde ima mnogo momaka da ismejavaju devojke a ne da im pomognu.Evo momci ja se predajem :brus: GLUPA sam pa pitam da li neko moze da mi pomogne ili ne.

Могу ја. Шта је проблем ?
 
Ma odgovorih ja devojci vrlo fino. Evo i Avetinja kaze da je imao slicnu situaciju i to je to od prilike sto bi se trebalo uraditi. Banalna stvar, nije kvantna fizika.
Ali Heroina valjda ne moze da prihvati da ziv covek gresi, da ne moze nikada znati sve, i ono sto je najbitnije da prihvati cinjenicu da nesto ne zna, pa se cima kad je neko zeza kako diskutuje i pokusava pomoci u stvarima u koje se bas i ne kapira dobro. :)

btw
i nadam se da će ti neko od ovih pametnih muških pomoći da rešiš problem...
Heroina, bas mi tesko pada da se spustam na taj nivo i da ti se obracam, ali kako devojci pomoci kada ti dezuras i brises sve sto mi napisemo. Opet kazem, izmedju ostalog vezano za tvoju odvalu (http://img120.imageshack.us/img120/9750/clipboard02f.jpg :)) devojci je dat i odgovor.
No dobro...kontaj ovo kao retoricko pitanje i oladi sa tim glupostima, to brisanje i poeni nista bitno ne predstavlja, samo jos vise pogorsava izgled krstarice i suguran sam da ce se mnogi sloziti samnom. ;)
Aj budi pozdravljena pa da se i ti opametis jednog dana. ;)
 

Back
Top