LC Power Super Silent 550w ili Chieftech 450w???

SAVET SVIMA....Napajanja koja se kupuju uz kucista su UVEK slabijeg kvaliteta od onih koja se kupuju posebno cak i kada su u pitanju poznati-kvalitetni proizvodjaci tipa Chieftec, CoolerMaster, LC Power, Termaltake...to im je jedan od nacina da se oslobode malo losijih napajanja po pincipu jeftinije u kompletu Ako vec kupujete kvalitetnije napajanje uvek ga uzimajte zasebno...ne prodaju se bezveze kucista odvojeno od napajanja
 
Ugrađivao sam i jedna i druga. I oba su srednje klase, kod nas spadaju u bolja. Oba su teška oko 2 kg, a to je za napajanje jako važno. Slažem se sa TheMilosh23 da je uvek bolje napajanje koje se uzima posebno. Po mom mišljenju, bolje je da uzmeš LC Power od 550W nego Chieftech od 450W, a pogotovo što je Chieftec spakovano. Mogu da se nabave sasvim dobra posebna kućišta bez napajanja i Cooler Master-ova i Chieftech-ova, a može i da se uzme neko šklj kućište sa što slabijim napajanjem, pa da se izvadi isto iz kućišta, a stavi to LC Power od 550W, na primer.
 
Ugrađivao sam i jedna i druga. I oba su srednje klase, kod nas spadaju u bolja. Oba su teška oko 2 kg, a to je za napajanje jako važno. Slažem se sa TheMilosh23 da je uvek bolje napajanje koje se uzima posebno. Po mom mišljenju, bolje je da uzmeš LC Power od 550W nego Chieftech od 450W, a pogotovo što je Chieftec spakovano. Mogu da se nabave sasvim dobra posebna kućišta bez napajanja i Cooler Master-ova i Chieftech-ova, a može i da se uzme neko šklj kućište sa što slabijim napajanjem, pa da se izvadi isto iz kućišta, a stavi to LC Power od 550W, na primer.

E upravo to mozes da kupis neko srednje kvalitetno ili slabije kuciste i da izvadis napajanje iz njega i stavis LC a to napajanje viska prodas ili cuvas za ne daj boze...Pogledaj negde ako mozes da nadjes Microlab kuciste sa napajanjem mislim da mu je cena oko 25-30e sasvim dobro izgleda i pristojnog je kvaliteta ...i obavezno uzmi posebno taj LC Power
 

Back
Top