Facebook problem

chuncha

Zainteresovan član
Poruka
461
Cao!
Da li neko od vas ima problem sa pristupom facebook-u danas?Tokom dana mi se josh nekako i otvarao,samo je bilo problema pri search-u ili pri samom downloadu sajta,a vec par sati se uopshte ne otvara..Da li neko mozda moze da mi pomogne?? :dontunderstand::dontunderstand: Hvala unapred!
 
Ma, onaj Fb zna biti tesko sra.e! Ne veze! Obrisali likovi moju rodicu, imala cura 800 prijatelja i 14 foto albuma! Mene kad bi jednom obrisali, nikad im vise ne bih otvorio nalog! Koja je to bagra! KoristimFb samo zato sto je to trenutno najbolji nacin sa budem u kontaktu sa dragim ljudina. A znaju koje reklame da mi gurnu pred nos! Sve sto mene zanima! Ljudi, nisam paranoik, ali mislim da je ovaj FB teska zlocinacka organizacija! Njihov cilj je stvaranje nemira medju ljudima i zavadjanje! Na primjer, oni ti izbrisu nekog prijatelja. Ti mislis da je on tebe obrisao, on misli da si ti njega obrisao i niko nece ni sa kim da prica, da se vidi u cemu je problem. Vise puta sam zapazio takve stvari! Nemoguce je da me moja sestra izbrise iz prijatelja. Isto sam prico sa nekoliko likova koji sumnjaju na istu stvar.
 
Na primjer, oni ti izbrisu nekog prijatelja. Ti mislis da je on tebe obrisao, on misli da si ti njega obrisao i niko nece ni sa kim da prica, da se vidi u cemu je problem. Vise puta sam zapazio takve stvari! Nemoguce je da me moja sestra izbrise iz prijatelja. Isto sam prico sa nekoliko likova koji sumnjaju na istu stvar.

da sigurno nemaju pametnija posla nego da pojedinačno zaj**avaju ljude poput tebe :dash:
 
Hm, pa delom... Ali ako studiraš u drugom gradu i svaki dan putuješ, nemaš baš mn vremena da se socijalizuješ sa kolegama i koleginicama na fakultetu van nastavnih aktivnosti... A međugradski razgovori telefonom mogu da naduvaju telefonski račun...
Al opet, treba imati mere i ne preterivati i biti svestan da je fb samo još jedan način zarade za neku kompaniju i nije zamena za real life kontakt među ljudima.
Napravi savršen balans i ti ćeš koristiti fb, a ne on tebe :)
Pozdrav
 
Bravo Veseli ;) Upravo tako. Svako preterivanje vodi ka savetu koji je Deki pomenuo: Manite se corava posla ;)
Ja sam ga dugo vremena izbegavao, bojkotovao...na kraju da bih skinuo s devnog reda par prijatelja napravih nalog. Odem tamo jednom u 10-ak dana, kad se bas smorim, ali ni jednom nisam video nesto narocito interesantno, osim par snimaka iz nba lige...ali to bih kasnije svakako video na njihovom sajtu..
Zanimljivo...cak sam par puta dobio SMS od jednog prijatelja, kao zasto me nema na facebook-u. O boze...da ne znam coveka godinama u nazad stekao bih totalno drugacije misljenje o njemu, al' ajd' kontam prolazna faza u koju je nesrecnik upao... :D
 
Hm, pa delom... Ali ako studiraš u drugom gradu i svaki dan putuješ, nemaš baš mn vremena da se socijalizuješ sa kolegama i koleginicama na fakultetu van nastavnih aktivnosti... A međugradski razgovori telefonom mogu da naduvaju telefonski račun...
Al opet, treba imati mere i ne preterivati i biti svestan da je fb samo još jedan način zarade za neku kompaniju i nije zamena za real life kontakt među ljudima.
Napravi savršen balans i ti ćeš koristiti fb, a ne on tebe :)
Pozdrav

Imas u doba tehnike i mogucnost da razgovaras sa mobilnim za cenu uspostave veze... Ako si postpaid i to da umrezis vise brojeva i da koristis moj omiljeni broj... A ako si prepaid imas mogucnost mog omiljenog broja i pricas koliko hoces za dinar dva koliko je uspostava veze... Mnogo jeftinije nego internet, zar ne?
 

Back
Top